Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
174. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    114 65.52%
  • Много добра

    53 30.46%
  • Добра

    3 1.72%
  • Средна

    1 0.57%
  • Задоволителна

    1 0.57%
  • Слаба

    2 1.15%
Страница 25 от 116 ПърваПърва ... 1523242526273575 ... ПоследноПоследно
Резултати от 361 до 375 от общо 1726
Like Tree148Одобрявам

Panasonic Plasma телевизори - част 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #361

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от koleto Виж публикацията
    Както се казва една снимка замества хиляди думи - изумително качеството на картината.
    То хубаво, ама сега много потребители гледат тази снимка на LCD монитора си с TN матрица и се чудят кое му е толкова хубавото на образа.
    hristoslav2 и sleeper харесват това.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    3
    #362

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте, в какъв ISO формат се запазва файла, ако се използва УниРед? Тава действие изключва ли ползването на vieraSRT? Това трябва да е формат, който се визуализира нормално и на компютъра и по default на плазмата т.к. вграждането им чрез AVIAddXSubs става безмислено. Благодаря за отговорите, предварително!
    Този пост е редактиран от Vic Middle Last; 01-08-13 в 00:13.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,470
    #363

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/


  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    3
    #364

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    От този линк попадам в море от японски/китайски йероглифи. Ако отговорите са някъде там, поне ме насочи къде да се гмурна

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #365

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Google translate обикновено върши работа .

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #366

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Към този момент добра цена!
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...T60E-3D-PLASMA
    drpetar одобрява това.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    3
    #367

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Google translate обикновено върши работа .
    и на тебе каква ти свърши? Да беше отворил да видиш, вместо да разпръскваш гениалност!

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,470
    #368

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Vic Middle Last Виж публикацията
    От този линк попадам в море от японски/китайски йероглифи. Ако отговорите са някъде там, поне ме насочи къде да се гмурна
    Линка не беше конкретно за теб :rolleyes: не знам отговора на въпроса ти - не ползвам плейърът на моят тв.

  11. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #369

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Да споделите модел очила за Panasonic GT30E по-ефтинки ??

  12. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    113
    #370

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    Към този момент добра цена!
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...T60E-3D-PLASMA
    Страхотно! Но аз все чакам да излезе 50GT60 и на каква цена ще е ?

  13. Novice
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    1
    #371

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте, благодаря на интересния и много полезен форум, от който научих доста за по-добрата технология и вече от един месец се наслаждавам на новия си tx p 42 st 50. Вече навъртях над 200 часа на занижени настройки и продължавам да се кефя на невероятната картина. Гледам предимно на реалистично кино. Предишния ми ТВ беше филипс LCD - LED, пък и сега сравнявам когато и където ми попадне, и мога категорично да кажа, че плазмата има по-реалистична и истинска картина от който и да е LCD/led. Това за тези които още се колебаят.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    12
    #372

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от drpetar Виж публикацията
    Страхотно! Но аз все чакам да излезе 50GT60 и на каква цена ще е ?
    И аз също, имам 42G20, 42GT50 и съм доста доволен от серията, за VT пари не стигат
    Сега понеже имам нужда от една 50ка и чакам вече няколко месеца да се появи това GT60, но уви...
    Защо не го внасят не знам...

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,470
    #373

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Download Information of VIERA for Europe/ UK and Ireland/ CIS | Download | TV | Digital AV | Consumer Products | Support | Panasonic Global
    Към собствениците
    ST60 - преди три дни от версия 3.685 стана 3.712
    ZT60 - преди седмица от версия 3.839 стана 3.858.
    http://hdfever.fr/forum/viewtopic.ph...962&start=2520
    http://www.homecinema-fr.com/forum/e...3559-2100.html
    http://www.avmagazine.it/forum/74-di...oni-st60/page2
    Забелязали ли ли сте някакви промени ?


    http://www.hifi-forum.de/viewthread-149-12149.html#16
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 04-08-13 в 21:54.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    144
    #374

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от p0ckata Виж публикацията
    Да споделите модел очила за Panasonic GT30E по-ефтинки ??
    Аз ползвам 2 чифта на Mview от Техномаркет, моделът, който се синхронизира по IR:

    MVIEW DG-200 IR :: Аксесоари и Маси за TV :: Аксесоари и Маси за TV :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    като гледам са ги намалили - аз ги взех по 59 лв. бройката.

  18. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #375

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Точа зъбки на 42 инчовият модел на ST60 , и навсякъде го хвалят но казват че не могат да се играят игри на него, защото има голям input lag.
    Аз не съм играл на телевизор но имам в предвид тази опция и само това ме спира за ST60.Аз дори и не знам ще ми хареса ли игрането на телевизор.
    Колко от вас играят игри на телевизорите си, според вас това колко голям проблем е ?
    Друг въпрос е - всички много го хвалят за картината на блу рей устроийствата. А как се справят телевизора със лошата картина от телевизията ? Някой има ли наблюдения ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 25 от 116 ПърваПърва ... 1523242526273575 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе