Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
174. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    114 65.52%
  • Много добра

    53 30.46%
  • Добра

    3 1.72%
  • Средна

    1 0.57%
  • Задоволителна

    1 0.57%
  • Слаба

    2 1.15%
Страница 24 от 116 ПърваПърва ... 1422232425263474 ... ПоследноПоследно
Резултати от 346 до 360 от общо 1726
Like Tree148Одобрявам

Panasonic Plasma телевизори - част 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #346

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Само че, в случая GT50 е по-евтиния телевизор.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #347

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    @Momchil, не знам какви са настоящите цени и за това така. Говоря за картина, но щом е по-евтин стария и вижда положителна разлика спрямо ST60 да решава.
    Успех!!!

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    3
    #348

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    k-lite kodec pravi vsichko

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Gi4a Виж публикацията
    Здравейте,

    Какъв плейър препоръчвате за гледане на 3D филми от PC свързано директно към Panasonic 50ST50E с HDMI?

    За момента пробвах с POT player и BS player, но не разпознават 3D сигнала само с натискане на бутона на дистанционното.

    Когато стартирам ръчно 3D в съответният му вариант SBS или отгоре/отдолу тръгва, но не се вижда така добре както ако е пуснато с плейъра на TV-то от флашка и след няколко минути губи 3D сигнала и се връща към разделен на 2 (2D) екран.

    Дали не е свързано с някакви настройки на телевизора?
    k-lite kodec pravi vsihko

    [mod]
    Пиши на кирилица!
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 14-07-13 в 13:07.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    38
    #349

    Re: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здрaвейте,тъй като старата ми плазма се развали,обмислям вариянта за закупуването на нова.Насочил съм се към Panasonic 50ST50 модела.Питането ми е по какво да позная че бройката която ми дават е нова?Тъй като сигурно няма да ми позволят да влезна в сервизното меню да видя на колко часа работа е,има ли някакви други белези по самия телевизор?Например фолио по рамката,някакви лепенки, отделно да гледам за поставянето на втори слой тиксо върху кашона.Също така се замислих и за отворено пликче със книжките и ду.Или пък какво да направя ако вкъщи разбера че телевизора е навъртял сумати часове,дали ще искат да ми го сменят?

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    3
    #350

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    hristoslav2 : nyamam kirilitza neznam kak shte go turna v TR-klaviatura, pisha ot TR, sazeliavam


    [mod edit]
    Това не е извинение. Такива са правилата на форума и трябва да се спазват от всички!


    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от hbasaran82 Виж публикацията
    hristoslav2 : nyamam kirilitza neznam kak shte go turna v TR-klaviatura, pisha ot TR, sazeliavam


    [mod edit]
    Това не е извинение. Такива са правилата на форума и трябва да се спазват от всички!
    kato nqma da pisha pove4e i az shte spazvam pravilata..
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 19-07-13 в 22:53.

  7. Member
    Тук е от
    May 2009
    Живее в
    Varna, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    154
    #351

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте колеги. Имам нужда от малко помощ/ Преди 2 дни телевизора ми Panasonic 42ST50 изгуби връзка с рутера ми. Не успях да го connectna отново и направих factory reset на ТВ-то. След като го настроих всичко си тръгна без проблем. Днес обаче се опитах да вляза в интернет и отново телевизора не може да се закачи за рутера. Някакви идеи как от нищото прекъсва връзката?Телефонът ми и лаптота нямат проблем, само телевизора не може да се закачи.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    71
    #352

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Може да пробваш да му резервираш IP адрес по мак адрес в рутера.Пробвай различни вариянти като за предпочитане са точните/финни настройки.Ако адаптера на телевизора е капризен автоматичните настроики може да му бягат.

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #353

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от chorlav Виж публикацията
    Здравейте колеги. Имам нужда от малко помощ/ Преди 2 дни телевизора ми Panasonic 42ST50 изгуби връзка с рутера ми. Не успях да го connectna отново и направих factory reset на ТВ-то. След като го настроих всичко си тръгна без проблем. Днес обаче се опитах да вляза в интернет и отново телевизора не може да се закачи за рутера. Някакви идеи как от нищото прекъсва връзката?Телефонът ми и лаптота нямат проблем, само телевизора не може да се закачи.
    Имах такива проблеми с LM620S - с външен рутер и нямам обяснение на причината...

  11. Member
    Тук е от
    May 2009
    Живее в
    Varna, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    154
    #354

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Странното е че 6 месеца нямах никакви проблеми и преди два дни започнаха.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,469
    #355

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от chorlav Виж публикацията
    Странното е че 6 месеца нямах никакви проблеми и преди два дни започнаха.
    Да неби тока да спира вечерта...


    Panasonic Viera TC-P65ZT60 - TelevisionInfo.com
    Panasonic Viera TC-P60VT60 - TelevisionInfo.com
    Panasonic Viera TC-P65ST60 - TelevisionInfo.com
    Panasonic Viera TC-P50X60 Review - TelevisionInfo.com

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #356

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    38
    #357

    Re: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте,как мога да "елиминирам"еко режима на 50st50?Непрекъснато го включвам и изключвам според светлината защото все ми е тъмна картината.Или например като си настроя както аз искам картината по яркост и цвят,след всяко изключване,настройките ми се губят.Как да ги запаметя?

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #358

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    ST60 в режим "Custom"



    - - - - - - - - - -

    ST60 в режим "True Cinema"





    ST60 в режим "Custom" RGB Gamma 2.4 използван сигнал от BluRay:

    Този пост е редактиран от soon; 26-07-13 в 14:00.
    Katmai одобрява това.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    239
    #359

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Както се казва една снимка замества хиляди думи - изумително качеството на картината.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,469
    #360

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-07-13 в 20:07.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 24 от 116 ПърваПърва ... 1422232425263474 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе