Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
174. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    114 65.52%
  • Много добра

    53 30.46%
  • Добра

    3 1.72%
  • Средна

    1 0.57%
  • Задоволителна

    1 0.57%
  • Слаба

    2 1.15%
Страница 3 от 116 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 1726
Like Tree148Одобрявам

Panasonic Plasma телевизори - част 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    59
    #31

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Има ли яснота, какви разлики има новата 2013 СТ серия спрямо 2012? Има ли смисъл да чакам за 42 СТ60 за 1800лв спрямо 1200лв в момента 42ст50?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    1
    #32

    Re: Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от PlamenG Виж публикацията
    Има ли яснота, какви разлики има новата 2013 СТ серия спрямо 2012? Има ли смисъл да чакам за 42 СТ60 за 1800лв спрямо 1200лв в момента 42ст50?
    Тук цената върви доста нагоре http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P42ST50E

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #33

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 15-02-13 в 15:45.

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    2
    #34

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте, от няколко месеца имам ST50, който обмислям да закача на стойка на стената. 50" си тежат доста или ако съм прочел правилно - около 27кг.
    Не че ще е първия окачен на стена телевизор, но все пак съм леко притеснен дали няма да има някакви негативни последствия... в смисъл на някакви напрежения в корпуса в слeдствие от силата на тежестта :D

    По сайтовете гледам има различни модели стойки и не съм сигурен на кой да се спра. Някой би ли препоръчал подходяща стойка, която също да позволява и (леко) завъртане наляво и на дясно. Цената е важна, но не е определяща, стига да е в границите на нормалното за подобен артикул.
    Също ако е необходимо някакви "tips&tricks", които няма да ги пише в книжката :D.

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    5
    #35

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте, имам плазма ST, абонат съм на DCC, използвам CAM модул, за разкодирането на каналите. Т.е. използвам само дистанционното на телевизора. В един момент както гледам някоя програма ми излиза съобщение "Кодиран канал". При смяна на канала и връщане пак на същия, нещата обикновено се оправяха. Преди няколко дена някои от каналите съвсем спряха да излъчват. След като се свързах с оператора, ме посъветваха да пусна ново сканиране на каналите. Това е лесна процедура, но резултата е, че трябва да се подреждат наново всичките канали. Така проблема ми се реши. А причината се оказа, че оператора в един момент е решил да отключи част от програмите. Да, но в телевизора те са маркирани като кодирани и ги прекарва през CAM модула, който явно се е шашнал.
    Да поясна, има опция на телевизора, "Актуализация на списъка" - тя разбърква програмите, но не променя стауса за кодирани или разкодирани. Трябва да се пусне пълно сканиране.
    Този пост е редактиран от bstanchev; 16-02-13 в 11:15.

  7. Junior Member Аватара на Zerotolerance
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    59
    #36

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здрасти колега , незнам дали ще ти помогнa но и аз съм имал подобен проблем с кам модула със LED телевизор Panasonic и се оправи когато се рефрешна модула като го оставих да върви 20- тина минути на Nova или Foxlife след което се оправиха каналите .

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    7
    #37

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте,

    От една година съм притежател на Panasonic TX-P50UT30E. Доволен съм от машинката и чудесните и качества, които предоставя в този клас. От една седмица насам се появи неприятно бръмчене, което променя интензитета си спрямо разликите в светлината на картината, която излъчва. Прерових нета за информация и нищо не открих.

    Някой може ли да сподели има ли същия проблем и как се е справил с него ? В случая ходи ли се на сервиз и сериозен ли е проблема ?

    Благодаря Ви предварително.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    63
    #38

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от geroj Виж публикацията
    Здравейте,

    От една година съм притежател на Panasonic TX-P50UT30E. Доволен съм от машинката и чудесните и качества, които предоставя в този клас. От една седмица насам се появи неприятно бръмчене, което променя интензитета си спрямо разликите в светлината на картината, която излъчва. Прерових нета за информация и нищо не открих.

    Някой може ли да сподели има ли същия проблем и как се е справил с него ? В случая ходи ли се на сервиз и сериозен ли е проблема ?

    Благодаря Ви предварително.
    От първа страница на темата:
    По отношение на дразнещия високочестотен звук от захранващите блокове на плазмените екрани.
    Въпросният звук се излъчва не само от импулсният трансформатор, но и от множеството дросели и електролитни филтриращи кондензатори, възможно е дори самият панел да "жужи" до известна степен, предвид плазмените разряди. Както и да е, явно всички плазми жужат и ще жужат, коя повече, коя по-малко (обусловено или от по-качествени компоненти, или от по-добра звукоизолация на корпуса, или и от двете), но едва ли има чувствителна разлика в шума на два отделни екземпляра от даден модел и размер. По-скоро търсете разликата в конкретните акустични условия - има ли стена в непосредствена близост зад панела, която да отразява наличие или отсъствие на шумопоглъщащи материали наоколо (завеси, мека мебел) ,дали телевизора е в ниша на холната гарнитура. Самата стена отразява шума и усилва ефекта и то значително. И не на последно място - разстоянието на което се намира обичайната ви позиция на седене от самия екран.

    Познато е това, което ти се случва като buzzing.

  11. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #39

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравей,предполагам,че при по-високa яркост е по-висока честотата която чуваш и обратно.
    Намери човек който разбира от ремонти.В твоя случай-сервиз.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #40

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Jinx Виж публикацията
    Здравейте, от няколко месеца имам ST50, който обмислям да закача на стойка на стената. 50" си тежат доста или ако съм прочел правилно - около 27кг.
    Не че ще е първия окачен на стена телевизор, но все пак съм леко притеснен дали няма да има някакви негативни последствия... в смисъл на някакви напрежения в корпуса в слeдствие от силата на тежестта :D

    По сайтовете гледам има различни модели стойки и не съм сигурен на кой да се спра. Някой би ли препоръчал подходяща стойка, която също да позволява и (леко) завъртане наляво и на дясно. Цената е важна, но не е определяща, стига да е в границите на нормалното за подобен артикул.
    Също ако е необходимо някакви "tips&tricks", които няма да ги пише в книжката :D.
    1. Няма никакви последствия за телевизора от окачването му на стойка за стена. Инженерите са предвидили натоварването върху металното шаси още при проектирането на модела.
    2.
    BARKAN 32C.B 2 MOVMENTS 56" :: Стойки за стена :: Стойки за стена :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    SONOROUS SUREFIX 530 :: Стойки за стена :: Стойки за стена :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    -------

    Panasonic на CES 2013: новые линейки телевизоров и фотокамер, а также 4K OLED / Hi-Tech@Mail.ru

    От модела 60ZT60 ще бъдат произведени само 20 000 бройки
    http://www.pocket-lint.com/news/4980...s-pioneer-kuro

    http://www.highdefjunkies.com/showth...l=1#post370260

    Цени в Британия
    http://www.tps.uk.com/tps/home.html?...=186&tab_id=52

    http://www.avforums.com/forums/avfor...-round-up.html
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 18-02-13 в 15:11.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #41

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Twin HD Tuner в модели 2013 - подробности
    Google Translate

    TX-P65ST60 (65in model not coming to Europe/UK) ???
    http://www.whathifi.com/news/panason...-release-dates

    http://www.flatpanelshd.com/news.php...&id=1361272859
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 19-02-13 в 16:41.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    2
    #42

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    ...
    Благодаря за мнението! Втората, макар и значително по-скъпа ми харесва повече (което може би е в следствие именно на цената :D). Все пак преди да я взема, ще поумуваме дали ни трябва допълнителната функционалност, която дава. Ако не, то ще е по-обикновената.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #43

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/


  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #44

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/


  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    77
    #45

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Колеги имам един проблем(всъщност не знам дали е проблем) с моя 50ST50
    При тъмни сцени при които има повече черно на екрана се получава една много зърнеста картина само там където е черното.
    На светли сцени го няма този "проблем".
    Гледам кабелна с КАмодул, но и от филм на флашка вчера го забелязах.
    Пробвах с различни настройки. С включени подобрители на картина и без, но все същото.
    Това нещо се наблюдава при настройка на картината на режим нормален(не ме бийте, но на реалистично кино единствено вечер на приглушено осветление гледам, че иначе ми е тъмно).
    При настройка на картината на реалистично кино се оправят нещата и не се забелязва такава зърненост.
    Дали има някакъв проблем или е нормално това нещо?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 116 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе