Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
174. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    114 65.52%
  • Много добра

    53 30.46%
  • Добра

    3 1.72%
  • Средна

    1 0.57%
  • Задоволителна

    1 0.57%
  • Слаба

    2 1.15%
Страница 53 от 116 ПърваПърва ... 343515253545563103 ... ПоследноПоследно
Резултати от 781 до 795 от общо 1726
Like Tree148Одобрявам

Panasonic Plasma телевизори - част 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #781

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Той одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    113
    #782

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Благодарности на svetlio1, koleto и Той за споделените настройки на картината. Поиграх си малко и обединих няколко различни източника в таблица, ако някой иска да си играе ето: Настройки

    При мен едните малко червенеят, другите малко зеленеят, абе искат допълнително да се пипнат.
    Той и svetlio1 харесват това.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #783

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от ivando Виж публикацията
    Искам да попитам как ви работи EPG/Guide? Показва ли цялата информация за програмите или само сега и следващо предаване? Има ли възможност за таймер на програма(да превключи ТВ на тая програма когато тя започне)?
    За съжаление показва само настоящо и следващо предаване. Има дни в които на някои програми показва информацията с дни напред, но това е рядко(явно в кабелната пипат по настройките- М-сат). Да има такава възможност, а в серии VT, GT има и PVR - на външен хард диск.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #784

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от bossorange Виж публикацията
    Някой от собствениците на 50ст60 може ли да качи снимки или видео от СД цифрова тв(не на ХД), особено тези с по-лоша картина. Много ми е интересно дали се справят добре на такъв сигнал.
    Според мен не се справя много добре с наистина лоши СД канали - предишния ми 47LM660 беше по-добре в това отношение , както и 40В750 , но той все пак е с 10" по-малък и сравнението не е коректно.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    182
    #785

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Според мен не се справя много добре с наистина лоши СД канали - предишния ми 47LM660 беше по-добре в това отношение , както и 40В750 , но той все пак е с 10" по-малък и сравнението не е коректно.
    Ето затова не смея да си го взема този ст60, иначе много се блазня. Сега съм със Сони z5500 40' и се чудя да не е по-зле в това отношения(за ХД нямам притеснения). Ако можеш да качиш снимки, ще съм ти благодарен.

  7. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #786

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Че ти ако ще гледаш преобладаващо само такива канали, по-добре си намери едно CRT.

    Не виждам поради каква причина поставяш на първо място лошите SD канали, като основен фактор за избор на телевизор?

    От снимки няма как да добиеш пълна представа за качеството на тези канали. Няма смисъл.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    21
    #787

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    кой от телевизорите да избера ще се гледа предимно телевизия булсат държа на спортните предавания да няма компромиси главно футбол и ф1
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...T60E-3D-PLASMA
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...46F7000-3D-LED

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #788

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Е то няма все на СД да караме - както и преди съм писал - забелязвам го при лоши записи (обикновено не гледам ония телевизии , дето по-принцип са си с лоша картина ) примерно върви по btv/nova/БНТ1 студийна картина или от някое предаване снимано в последните години и след това тръгва някой стар сериал и разликата е очевидна - при ЛГ-то преди нямаше толкова очевидно разминаване - явно от едно положение надолу не се справя добре с ъпскейла ... ,но пък и имай предвид , че съм леко претенциозен в тая област и за други (или за теб) може да не обърнат толкова внимание .
    Струва ми се , че в началото като взех СТ60 ЕПГ-то си работеше нормално , от известно време показваше само сегашно/следващо ... днес като го пуснах си зареди и показваше на програмата , на която тръгна (в случая btv comedy) за 24 часа напред ... другите канали около него пак си бяха сега/следващо ...

  11. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #789

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от suna Виж публикацията
    кой от телевизорите да избера ще се гледа предимно телевизия булсат държа на спортните предавания да няма компромиси главно футбол и ф1
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...T60E-3D-PLASMA
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...46F7000-3D-LED
    Вземай първия и смени доставчика.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #790

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    За спорт плазмата е винаги първи избор

    п.п. Абе защо като опитам да редактирам мнение и ми излиза празно поле ?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    21
    #791

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    кой доставчик мислиш че е по добър и да предават испанското първенство по футбол

    Темата е за телевизори Panasonic, а не избор на телевизор и доставчик!!
    За това има отделни теми.


    mod/edit

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #792

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от suna Виж публикацията
    кой доставчик мислиш че е по добър и да предават испанското първенство по футбол
    Никой. Оставаш на Булсатком и гледаш с компромиси.

    P.S. Светльо, няма проблем при мен.
    Този пост е редактиран от Momchil; 23-11-13 в 19:30. Причина: проба - редакция

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    52
    #793

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Нещо нямам късмет, има останали само два броя ZT60 в Технополис, ще ходя да ги гледам, на колко часове са.
    Хич не ми се купува мостра.....
    Направо си мисля да прегледам 4К телевизорите, нищо че са малко по-скъпи.
    Някой има ли предложение за по-добър телевизор от ZT60 в ценовия диапазон, около 10 000?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    21
    #794

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    извинявам се за разводняването на темата с въпроса за доставчика
    и аз съм фен на плазмата единственото ми притеснение е че понякога телевизора работи дълго време на една и съща програма

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    182
    #795

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Ако взема мостра, която е работила, освен прогарянето има ли нещо, което трябва да ме притеснява? Няма ли поне да е разработена плазмата и директно да го настройвам както искам?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе