Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Philips ?

Гласували
573. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    14 2.44%
  • 32"

    197 34.38%
  • 37"

    53 9.25%
  • 40"

    93 16.23%
  • 42"

    141 24.61%
  • 46"

    36 6.28%
  • 47"

    31 5.41%
  • 52"

    4 0.70%
  • 55"

    3 0.52%
  • 60"

    1 0.17%
Страница 43 от 103 ПърваПърва ... 3341424344455393 ... ПоследноПоследно
Резултати от 631 до 645 от общо 1540
Like Tree51Одобрявам

Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    8
    #631

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Мястото не ми позволява размер по-голям от 40, а плазми с този размер не намирам.

    - - - Обновено - - -

    В такъв случай дали да не взема 3107Н и да си спестя 300 и косур лв.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    83
    #632

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    От този форум разбрах, че флаш плеър така и неможе да се добави, а се подведох от заглавието с надеждата, че са измислили нещо.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    157
    #633

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Я да попитам нещо и аз!
    Имам 7605 32-ка,от както съм го купил 2010 г,софтуера не е ъпдейтван,т.е. със фабричния си е.Искам да знам дали ако му направя ъпдейт мога да очаквам някой подобрения/недостатъци????
    Също така ме интересува дали има някоя тънкост при ъпдейт или написаното тук във форума и в инструкцията на Филипс е достатъчно-страх ме е да не си прецакам тв-то!
    Предварително благодаря!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    85
    #634

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Не се притеснявай,действай смело.

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    157
    #635

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    направих го вече,тв-то ми се струва някакси по бързо! доволен съм

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,619
    #636

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от kalnkam Виж публикацията
    Мястото не ми позволява размер по-голям от 40, а плазми с този размер не намирам.

    В такъв случай дали да не взема 3107Н и да си спестя 300 и косур лв.
    По-добре си вземи 5-та серия
    Помисли за някво разместване, за да вмъкнеш 42 инчова плазма

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    1
    #637

    Отговор: Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте, навивам се да си взема телевизор и поради ограниченията в пространството за монтаж и дистанцията до зрителя се спрях на 32", друго ограничение ми е бюджета 800-900 лв. Това което ме привлича на пазара в момента е моделът на PHILIPS 32PFL4007H , но като човек който си няма представа от технически характеристики не знам колко добър е изборът ми.
    Ако някой има желание да ми помогне ще му бъда благодарен. Основните ми въпроси са предимствата и недостатъците на модела в сравнение с конкурентните на пазара и дали мога да се доверя на онлайн покупка от технополис или техномаркет.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    18
    #638

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте,имам следния проблем. Имам телевизор Philips 46 PFL 8606 Напоследък при изключен телевизор по средата на екрана има петно което изглежда като изцапано по цялата вертикала по средата на екрана.Пробвах да го забърша с течност за монитор и микрофибърна кърпа, но без ефект.При работа с телевизора няма никакви проблеми с картината и не се вижда петното.Възможно ли е това да е дефект или е изцапано между стъклото и дисплея? Телевизора е наскоро закупен и може ли да се зацапа така.Мога ли да се възползвам от гаранцията.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,619
    #639

    Отговор: Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Deacon Виж публикацията
    Здравейте, навивам се да си взема телевизор и поради ограниченията в пространството за монтаж и дистанцията до зрителя се спрях на 32", друго ограничение ми е бюджета 800-900 лв. Това което ме привлича на пазара в момента е моделът на PHILIPS 32PFL4007H , но като човек който си няма представа от технически характеристики не знам колко добър е изборът ми.
    Ако някой има желание да ми помогне ще му бъда благодарен. Основните ми въпроси са предимствата и недостатъците на модела в сравнение с конкурентните на пазара и дали мога да се доверя на онлайн покупка от технополис или техномаркет.
    1. Слаб контраст
    2. Тегаво меню
    3. Не подържа субтитри -
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...tml#post438200
    виж този
    PANASONIC TX-L32E5E :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,619
    #640

    Отговор: Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от winton Виж публикацията
    Здравейте,имам следния проблем. Имам телевизор Philips 46 PFL 8606 Напоследък при изключен телевизор по средата на екрана има петно което изглежда като изцапано по цялата вертикала по средата на екрана.Пробвах да го забърша с течност за монитор и микрофибърна кърпа, но без ефект.При работа с телевизора няма никакви проблеми с картината и не се вижда петното.Възможно ли е това да е дефект или е изцапано между стъклото и дисплея? Телевизора е наскоро закупен и може ли да се зацапа така.Мога ли да се възползвам от гаранцията.
    Вариантите за проблема са няколко
    - фабричен дефект на защитното стъкло
    - замърсяване между матрицата и стъклото
    Съветвам те да се възползваш от гаранцията и го занесеш в сервиз
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 25-01-13 в 17:05.

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    гр.Добрич
    Мнения
    6
    #641

    Отговор: Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте!Дано съм уцелил поста!Телевизорът ми е 32PFL5406 и досега нямам проблем с показване на субтитрите.Въпросът ми е имали възможност те да се изписват на някакъв фон/черен/ така,че да могат да се виждат когато картината показва някакъв бял предмет който е точно върху субтитрите?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    157
    #642

    Отговор: Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    И как по точно му подкара субтитрий на този модел? Или става въпрос за субтитрий на ТВ канали?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    37
    #643

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    привет с това тв съм - PHILIPS 42PFL7603D/12 и на бял фон бялото има лек червеникъв отенък.... къде трябва да се пипне настройката? 10х

  17. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    гр.Добрич
    Мнения
    6
    #644

    Отговор: Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Ами колега,някой по-знещ и можещ от мен го е написал още през миналата година.Прочетох го и взе че стана.Последно качвах субт. за филма "Отмъщението"За моделите завършващи на 6 (2011 година), съществува възможност за пускане на субтитри на кирилица.
    За 5-та, 4-та и 3-та серия (необходимо да се направи ъпгрейд на софтуера с последната версия):
    1. Субтитрите трябва да са в същата директория и да имат абсолютно същото име като на филма.
    2. Трябва да са в Unicode. Прекодирането става по следния начин:
    a. Файла със субтитрите се отваря на компютър с помощта на текстов редактор, например Notepad.
    b. Избира се File – Save as..
    c. В прозореца който се отваря отивате на опцията Encoding. Tам първоначално би трябвало да видите ANSI. Променяте го на Unicode и запазвате файла така.
    d. След това при отварянето на видеото и субтитрите по начина описан по-горе би трябвало да видите Кирилица без проблем.
    3. Езикът за четене на субтитрите, настроен в менюто трябва да е АНГЛИЙСКИ, а не кирилица!!!! (При избор на кирилица не се показва нищо)
    4. Заглавието трябва да е 1:1 със заглавието на филмовия файл. Проверете дали името на филма и субтитрите съвпадат до буква и символ.
    5. След разпознаване на външната USB памет и стартиране на видео файла се натиска бутон „Subtitles” на дистанционното (намира се най-долу вляво). От появилото се меню се избира „Включване” с което субтитрите се активират.

    Решението важи както за DivX, така и за MKV файлове! Обикновен XVID, със или без субтитри - няма проблем. Проблема е в самия формат на AVI-то.
    При телевизорите с размер на екрана 22” и 19” е малко по-различно

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,619
    #645

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от isergi Виж публикацията
    привет с това тв съм - PHILIPS 42PFL7603D/12 и на бял фон бялото има лек червеникъв отенък.... къде трябва да се пипне настройката? 10х
    Влез в менюто-TV SETING - PICTURE - TINT - CUSTOM - Customise (зеления бутон)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 43 от 103 ПърваПърва ... 3341424344455393 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2014
    Последно: 07-01-15, 18:15
  3. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  4. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе