Страница 11 от 93 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 1390

Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    17
    #151

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Намерих си софта. Който има такъв телевизор да не слага последния софт от сайта на Филипс, защото Ка модула Conax Smit не работи коректно с ТВ-то и не разкодира всички програми.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    3
    #152

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Здравейте колеги. Първо искам да благодаря за доста подробното описание и разяснение за всички марки телевизори! Спрял съм се на два Philips -а (и един Sharp, но той е друга тема) - 32PFL9705H и 40PFL8605H. Въпросът ми е някой подкарвал ли е Media Connect, тъй като аз не успях да я подкарам. Лаптопът ми е Acer 5920G (има DLNA сертификат) - процесор Intel C2D T9500 (2.6GHz), 4GB RAM, карта за безжичен интернет Intel 4965AGN, според мен покривам всички изисквания. Пробвах да подкарам Media Connect на 32PFL9705H в ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ВЛАДИМИР ВАЗОВ. Свалих софтуера, като използвах кодът от обложката на CD -то, на телевизора посочих да използва тяхната мрежа (g), към която е свързан и лаптопът ми. Резултатът - телевизорът не намира нищо, а Media Connect софтуерът не ми позволява да стартирам проекция (Start Projection), опцията стои сива. Програмата е добавена във Firewall -а. Ако някой може да помогне, ще съм благодарен.

    Edit: Ако модераторите сметнат, че това не е по темата, моля да преместят посът ми като отделна тема, примерно "Media Connect проблем"

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,451
    #153

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Виж в често задавани въпроси - може би там ще намериш решение на проблема.

    Английски
    http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/f...56_79.100.48.7

    Руски
    http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/f...A01/00&slg=RUS

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    22
    #154

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    При мен си работи перфектно . Имам 46 9705 и след инсталирането на диска нямам проблеми . Работи и с 720р .

  6. Novice
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    3
    #155

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    @hristoslav2 - Благодаря. Прегледах всички въпроси и отговри, но не намерих нещо, което да описва моят проблем - сива (блокирана) опция "Start Projection"/сива рамка на дисплейчето в tray -а. Като рестартирам компютъра (Vista Home Premium 32), когато зареди програмата, за миг рамката на дисплейчето е черна, после става сива и така си стои.

    @trokadero - Колега каква е конфигурацията на твоят лап и какъв рутер ползваш?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    22
    #156

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Сони Ваио с Виста професионал 32 , а рутера ми е Линксис Е 4200 , но рутер не ти трябва за предаване от лаптопа на телевизора . "Медиа канект" е само между двете устройства посредством wi fi .

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    96
    #157

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Здравейте, кабелната ми телевизия е на Софийска Кабелна Компания, тоест, ако човек разполага с вграден цифров dvb-C-tuner, може да гледа цифровите канали(не са кодирани). Та, телевизорът е Филип 7404H. Хващам 80+ цифрови канала, но в програмата трябва да има 4-5 с HD качество, които от 2 години ползване, все не откривам и не мога да хвана(Eurosport, Discovery..)?

    Имате ли идея как да ги потърся ръчно, някакви определени честоти ли да задам на тв-то и как стават нещатата като цяло?

    Мерси предварително!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    17
    #158

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Пробвай с друга държава. По честоти можеш да търсиш ама трябва да ги знаеш. Незнам защо, но имам леки съмнения, че нямаш Mpeg-4. В някаква спецификация пише: DVB-C Mpeg-4* - звездичката ме притеснява.

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    8
    #159

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Колеги, на някой да му се е случвало ТВ-то самоволно да размести каналите? Бях ги подредил както ми е удобно, а днес сутринта са първо хд каналите, след това по азбучен ред. Май по същия начин бяха подредени, когато пуснах сканиране след като го купих.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,451
    #160

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от DukeFan
    Колеги, на някой да му се е случвало ТВ-то самоволно да размести каналите? Бях ги подредил както ми е удобно, а днес сутринта са първо хд каналите, след това по азбучен ред. Май по същия начин бяха подредени, когато пуснах сканиране след като го купих.
    Телевизора не може сам да си ги пренареди. Най-вероятно кабелният ти оператор е правил някакви размествания на програмите.

    _________________________________________________

    http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:19058

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,451
    #161

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Eто как се прави даунгрейд при филипс
    http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:18494-138#4580

    Лоши новини за Филипс...
    http://www.hdtv.ru/news/industry/104...snoy-zone.html

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    31
    #162

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Здравейте, някой дали може да ми каже откъде да намеря информация за новите модели от 2011 и по-точно как точно да се разчитат моделите на телевизорите. Или да ъпдейтне информацията от първия пост.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,451
    #163

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от ikrassi
    Здравейте, някой дали може да ми каже откъде да намеря информация за новите модели от 2011 и по-точно как точно да се разчитат моделите на телевизорите. Или да ъпдейтне информацията от първия пост.
    Информацията за разчитане е универсална.
    https://forum.setcombg.com/index.php...html#msg461389

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    17
    #164

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    hristoslav2 моят кабелен оператор пусна EPG за 30 канала. Часа е точен, но не ми работи търсенето по жанр.
    Къде да търся проблема: при тях или в телевизора.

    Благодаря ти

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,451
    #165

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Като правило самите телевизии трябва да излъчват EPG заедно с телевизионният сигнал. В 90% от програмите липсва EPG - дори някои западни телевизии. Това че българските телевизии нямат тякъв, знаем защо-тотално са изостанали технически.
    Затова се налага кабелните оператори да го набират ръчно на компа. Сигнала се подава от техният сървър ,като често настройките са объркани и поради тази причина има такива проблеми. Направи си списък фаворити.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 93 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1477
    Последно: 11-09-13, 18:47
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе