Вижте резултатите от анкетата: Използвате ли MHL възможностите на вашият телевизор ?

Гласували
52. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да - много е удобно

    4 7.69%
  • Не - нямам възможност

    8 15.38%
  • Не съм наясно какво е това

    23 44.23%
  • Достатъчна ми е DLNA

    6 11.54%
  • С флашката е по-просто

    4 7.69%
  • Няма подробна информация

    2 3.85%
  • Не ми е интересно

    5 9.62%
Страница 48 от 49 ПърваПърва ... 3846474849 ПоследноПоследно
Резултати от 706 до 720 от общо 730
Like Tree85Одобрявам

Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    35
    #706

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Здравейте,имам 8109 напълни се паметта и не мога да намеря къде са папките за да изтрия.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #707

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от The Best Forman Виж публикацията
    Здравейте и за много години!
    От вчера съм горд собственик на два Филипса - 32 и 40" . За момента гледам аналогова кабелна и ми направи впечатление , че от време на време някои канали (предимно на БНТ) са 4:3 после се разпъват на цял екран. Възможно ли е това да е от нивото на сигнала или има ръчна настройка на резолюцията?
    П.П.Малкия е PHILIPS 32PHH4509 , големия PHILIPS 40PFS6609 3D и на двата телевизора по едно и също време резолюцията е еднаква.
    Имаш в предвид аспекта на картината
    Проблемът не е в кабелната, а в безхаберниците работещи в БНТ. Телевизора детеква, какъв е аспекта на видеото и съответно веднага реагира - това е типично само за Philips.

    Цитат Първоначално публикувано от ilko80 Виж публикацията
    Здравейте,имам 8109 напълни се паметта и не мога да намеря къде са папките за да изтрия.
    Каква памет ?
    http://www.supportforum.philips.com/...%92-Android-TV
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 01-01-15 в 22:13.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    3
    #708

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Да аспекта , съжалявам за неточността , до вчера гледах на "глупав" кинескоп , скоро мисля да ги оборудвам с някаква по-сносна цифрова телевизия , с която се надявам да се разбират по-добре.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    35
    #709

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Имаш в предвид аспекта на картината
    Проблемът не е в кабелната, а в безхаберниците работещи в БНТ. Телевизора детеква, какъв е аспекта на видеото и съответно веднага реагира - това е типично само за Philips.


    Каква памет ?
    ТВ: Android TV

    Паметта за приложенията.Не знам от къде да го изчистя ,има качени снимки и тях искам да ги изтрия.
    И от компа как мога да се закача на телевизора?Благодаря предварително.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #710

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от The Best Forman Виж публикацията
    Да аспекта , съжалявам за неточността , до вчера гледах на "глупав" кинескоп , скоро мисля да ги оборудвам с някаква по-сносна цифрова телевизия , с която се надявам да се разбират по-добре.
    Смени автоматичният режим за аспект на картината с някой друг.

    Цитат Първоначално публикувано от ilko80 Виж публикацията
    Паметта за приложенията.Не знам от къде да го изчистя ,има качени снимки и тях искам да ги изтрия.
    И от компа как мога да се закача на телевизора?Благодаря предварително.
    Филипс спряха писането на FAQ, затова остава единствено да търсиш по съпорт форумите.
    http://www.supportforum.philips.com/...hp?225-Android
    http://www.supportforum.philips.com/...-Smart-TV-Apps
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 02-01-15 в 19:10.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    124
    #711

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Имам питане , значи телевизорът ми е модел 6хх7 - пишат, че уж поддържал субтитри на кирилица, ....но май не е така. Пробвах да гледам 2 филма, субтитрите са .срт формат, и с анси и с удф-8 излиза маймуница В менютата езика за субтитри е настроен на бг...? Как да се реши проблемът ?

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    4
    #712

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Здравейте!
    Нов потребител съм със следния проблем за решаване:
    Моля да ми отговорите какъв максимален капацитет на външен хард диск в TB (терабайти) поддържа закупения от мен TV Philips 40PUS6809/12:
    Detailed specifications on 40PUS6809/12
    Би ли поддържал 3 TB външен хард диск? Ако не, какъв е максималния възможен капацитет в TB за въпросния телевизор? USB 2.0 или 3.0 извод на хард дискa би бил съвместим с USB извода на въпросния телевизор? Ориентирал съм се към следния хард диск:
    Western Digital My Book Essential 3TB USB 3.0 WDBFJK0030HBK Външни хард дискове Цени, оферти и мнения, списък с магазини, евтино Western Digital My Book Essential 3TB USB 3.0 WDBFJK0030HBK
    Ще се поддържа ли от телевизора за възпроизвеждане на 3D филми, изтеглени от торент сайтове? Външен хард диск ли е най-доброто решение при възпроизвеждане на 3D филми от торенти. Пробвах с 32 GB преносима флаш памет, но дори не успях да копирам 20 GB 3D филм от торент сайт. Излиза странно съобщение , че размерът на 3D филма е твърде голям, за да бъде копиран на флашката.
    В очакване на полезни насоки съм.
    Благодаря!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,273
    #713

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Здравей,
    Можеш да влезеш в сайта на Philips Bulgaria и да си изтеглиш Ръководствата за този модел.
    Visit the support page for your Philips Ултратънък Smart 4K Ultra HD LED телевизор 40PUS6809/12
    Предполагам, че всичко си е написано коректно. Провери и дали USB входовете са 2.0 или 3.0.
    3TB HDD ме съмнява да поддържа, а е възможно и ограничение на броя папки и файлове на HDD.

    Едит:
    Пише само, че поддържа HDD с минимален капацитет 250GB и нищо повече.
    Според мен се свържи със съпорта по телефон или e-mail. Може пък да имат търсената информация.
    Този пост е редактиран от Gena_bs; 04-01-15 в 11:39.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #714

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Поддържа 2 и 3Tb HDD /важно е консумацията на ток да не превишава 500mA/, а това дали е версия USB 3.0 или 2.0 почти няма значение освен за скоростта на трансфер.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    59
    #715

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от yavorkehaiov Виж публикацията
    Здравейте!
    Пробвах с 32 GB преносима флаш памет, но дори не успях да копирам 20 GB 3D филм от торент сайт. Излиза странно съобщение , че размерът на 3D филма е твърде голям, за да бъде копиран на флашката.
    Благодаря!
    Трябва да форматираш флашката в NTFS, FAT32 не позволява да се прехвърлят файлове, по-големи от 4GB. Другият вариант е с mkvmerge или подобна програма да разделиш филма на части до 4GB.

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    4
    #716

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Благодаря на всички, които отговориха!
    Форматирах 32 GB-товата флашкa в NTFS и наистина успях да запиша 3D филм по-голям от 4GB (всъщност близо 20 GB-ов 3D Avatar). Възпроизведох филма на TV Philips 40PUS6809/12 без проблеми. Качество на картината, звук и БГ субтитри - всичко върви безпроблемно. Един единствен въпрос остава само. Субтитрите излизат на два реда едновременно - долу и по средата на екрана. Това нормално ли е за 3D филм? Пробвах да сменям 3D настройките за 3D изображението - едно до друго, едно под друго и т.н., но това не се отразява на изобразяването на субтитрите. Остават си постоянно на два реда едновременно.
    Писах и до екипа за следпродажбена поддръжка на Philips по въпроса за съвместимост на TV-то с хард диск с определен капацитет. Ще Ви уведомя своевременно, ако получа отговор. Интересно ми е да разбера конкретно.
    Относно записите на 3D филми, засега при положение, че 32 GB флашка върши работа ще се въздържа от инвестиция в хард диск. Спестихме малко парички :-).
    Този пост е редактиран от yavorkehaiov; 05-01-15 в 00:58.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #717

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от yavorkehaiov Виж публикацията
    Един единствен въпрос остава само. Субтитрите излизат на два реда едновременно - долу и по средата на екрана. Това нормално ли е за 3D филм? Пробвах да сменям 3D настройките за 3D изображението - едно до друго, едно под друго и т.н., но това не се отразява на изобразяването на субтитрите. Остават си постоянно на два реда едновременно.
    Това е така, защото телевизора не поддържа .idx субтитри (3D).

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    124
    #718

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от gggggg Виж публикацията
    Имам питане , значи телевизорът ми е модел 6хх7 - пишат, че уж поддържал субтитри на кирилица, ....но май не е така. Пробвах да гледам 2 филма, субтитрите са .срт формат, и с анси и с удф-8 излиза маймуница В менютата езика за субтитри е настроен на бг...? Как да се реши проблемът ?
    Е никой ли няма да каже нищо ?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    142
    #719

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Аз ползвам HMS руския медиа сървър или филми с бг аудио или ги вграждам. Ама това беше преди 2 години и вече не се занимавам с глупости. Никой модел завършващ на 7 не ебаа да показва кирилски суб. Може да прочетеш и в руския форум на филипс.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #720

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 06-01-15 в 16:57.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 48 от 49 ПърваПърва ... 3846474849 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  2. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  3. Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1683
    Последно: 07-01-15, 16:11
  4. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 19:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе