Вижте резултатите от анкетата: Използвате ли MHL възможностите на вашият телевизор ?

Гласували
52. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да - много е удобно

    4 7.69%
  • Не - нямам възможност

    8 15.38%
  • Не съм наясно какво е това

    23 44.23%
  • Достатъчна ми е DLNA

    6 11.54%
  • С флашката е по-просто

    4 7.69%
  • Няма подробна информация

    2 3.85%
  • Не ми е интересно

    5 9.62%
Страница 49 от 49 ПърваПърва ... 39474849
Резултати от 721 до 730 от общо 730
Like Tree85Одобрявам

Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    9
    #721

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от gggggg Виж публикацията
    Е никой ли няма да каже нищо ?
    Имам същият модел тв. и нямам проблем с показването на субтитрите.Само ASS не показва.Вероятно проблема в настройките на телевизора.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 06-01-15 в 16:55.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    39
    #722

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    какво ще кажете за този модел.В ТЕХНОПОЛИС е пуснат на съмнително ниска цена http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-42PFH5609-LED

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    2
    #723

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Здравейте на всички във форума чета го от доста време но сега вече ми се наложи да поискам помощ от вас. Имам телевизор "'Philips 40PFL8008S/12'', свързан към ZHD 210, от вчера насам не мога да правя нищо с дистанционното управление на тунера при всяко натискане на произволен бутон телевизора се изключва. Когато телевизора е изключен при натискане на копче от дистанционното (на приемника) присветва червената лампичка на телевизора.Дано да съм успял да се изразя разбираемо вече ме боли главата от снощи насам сменях HDMI кабела смених и сплитера (имам две чинии), така ми казаха след като занесох тунера в магазина, където беше свързан към техния телевизор и нямаше такъв проблеми. Имам актуализация QF2EU-0.173.61.0 (Date published): 2014-12-16, изключвах няколко пъти телевизора, връщах заводски настройки, мъчих се да търся в Google, но даже не знам как да формирам въпроса и ми изкарва само далечни от моя проблем теми.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-01-15 в 18:43.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,601
    #724

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Звучи много объркано.
    Имаш външен приемник ZHD210 свързан към телевизорът ти и когато натиснеш който и да е бутон от дистанционното на приемника - телевизорът се изключва ?
    Изключи си HDMI CEC функцията на телевизора и приемника. За подробности - виж си книжките с инструкциите.
    drex1 одобрява това.

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    2
    #725

    Talking Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Звучи много объркано.
    Имаш външен приемник ZHD210 свързан към телевизорът ти и когато натиснеш който и да е бутон от дистанционното на приемника - телевизорът се изключва ?
    Изключи си HDMI CEC функцията на телевизора и приемника. За подробности - виж си книжките с инструкциите.
    Точно така колега телевизора се изключва от дистанционното на приемника при натискане на произволно копче,няма проблем от бутоните които са върхо приемника.След като извадих ТВ то от захранването и го държах така повече от час проблема се оправи и работеше нормално.Ще прегледам тази функция в момента съм навън,но помня че и приемника имаше нещо подобно като управление от HDMI да изключа ли и нея?ТВ то се ползва от моите родители и не съм си играл много в менюто след като настроих картината и скайпа почти не съм го пипал.Аз не гледам ТВ единствено ако има мач на Барса не остава време от сапунки.Благодаря за отговора ти

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,601
    #726

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Пробвай защото другият вариант: да е станала някаква грешка при началното зареждане на софтуера в процесора на телевизора(след включване), която да е довела до този проблем.
    drex1 одобрява това.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    7
    #727

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Незнам как е при другите модели, но тоя дето го взех 55PLF7008/K, като му сложих модул с вивакомска карта, разбрах какво куцо пиле са сътворили Philips. Толкова мудно нещо скоро не бях срещал. Чудех се за какво са тия 5 години гаранция и ниска цена, явно за компенсиране. Четох по форумите, че са бавни ... ама чак толкоз неочаквах. Отваряш EPG-то и ти се разваля деня. Докато се предвижиш до някъде, може да изтече пълнометражен филм. УЖАС.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    15
    #728

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Колега направи ъпдейт до последния софт от декември и ако тогава е също толкова бавно и дразнещо менюто не се ядосвай.
    Телевизора който си избрал е страхотен поне аз гледам на него повече от година и мога да кажа,че определено си заслужава качеството на картината (2д,3д).
    Аз ползвам тв-то с мой външен сат приемник и не съм ползвал модул, така че ако проблема остане просто върни модула и вземи външен приемник(доколкото си спомням са доста малки тези на виваком ) - лошото е,че ще имаш едно дистанционно повече,но забравяш за досадното меню.
    Лек ден.
    soon одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    59
    #729

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от multiman Виж публикацията
    Незнам как е при другите модели, но тоя дето го взех 55PLF7008/K, като му сложих модул с вивакомска карта, разбрах какво куцо пиле са сътворили Philips. Толкова мудно нещо скоро не бях срещал.
    Не знам с коя версия на софтуера си, но с последните ъпдейти моделите от 2013 г. значително се "разбързаха". Не съжалявай за избора - много си е добър телевизора, доста приятели са с такива, а по мое мнение добрата картина компенсира мудността на менютата.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,601
    #730

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Темата е заключена. Продължаваме обсъждането в новата тема.

    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...tv-2015-a.html

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 49 от 49 ПърваПърва ... 39474849

Подобни теми

  1. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  2. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  3. Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1683
    Последно: 07-01-15, 16:11
  4. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 19:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе