Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал е вашият LCD телевизор Samsung ?

Гласували
377. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LCD 26" и по-малко

    32 8.49%
  • LCD 32"

    97 25.73%
  • LCD 37"

    50 13.26%
  • LCD 40"

    165 43.77%
  • LCD 46"

    30 7.96%
  • LCD 52"

    2 0.53%
  • LCD 55"

    1 0.27%
Страница 134 от 172 ПърваПърва ... 84124132133134135136144 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,996 до 2,010 от общо 2568

Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #1996

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    zgk, WBR-6005 е добър избор. Пгледни фиг. 6 на стр. 25 от ръководството на рутера. http://download.level1.com/level1/ma...05_UM_V1.0.pdf

    Само не разбрах каква е ролята на USB wi-fi адаптера в задачата след като и PC и TV ще са вързани с кабел към рутера.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    213
    #1997

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от biro
    zgk, WBR-6005 е добър избор. Пгледни фиг. 6 на стр. 25 от ръководството на рутера. http://download.level1.com/level1/ma...05_UM_V1.0.pdf

    Само не разбрах каква е ролята на USB wi-fi адаптера в задачата след като и PC и TV ще са вързани с кабел към рутера.
    Здрасти,
    Предполгам досега с USB wi-fi адаптерчето се е свързвал с настолното си PC към тази мрежа. Според мен няма да може да се справи с това рутерче, ако дистанцията е 200 метра.
    Успех!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #1998

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Ееее я стига с USB се е справял с рутер няма да се справи, моля ти се. Този рутер е направен да работи и като wi-fi бридж, не всеки домашен рутер го може, следователно трябва да са помислили хората, че може би разстоянието до другия АП може да е по-далеч от стените на сградата. И все пак "около 200м пряка видимост" не е нищо.

  5. zgk
    zgk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    79
    #1999

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    biro и besny, признателен съм от споделените от вас коментари. Но все пак, след като закупя WBR-6005, ще ви помоля за разяснение за настройките му. Т.к. след като прегледах р-вото/посочено от biro/, се убедих, че у-вото може да изпълнява едновременно функциите на АП и на рутер или wi-fi бридж, за което ми е необходимо, и то при N-стандарт с който в момента се свързвам безжично чрез wi-fi USB адаптера на TP-LINK. Затова си запазвам правото, пак да се включа във форума. М/у другото днес отидох до Техномаркет и поставих въпроса за безжично приемане на инт-нет за LE40C650, а те ми предложиха някакъв донгъл на Samsung/който само той ставал за инт-нет wi-fi прием на Samsung ТВ/ на цена 119лв. Направо ме разсмяха, и аз им казах, че за тая цена, ще купя 2 рутера и wi-fi USB адаптер с N-стандарт и ще ми остане бакшиш. Те ми отговориха, че съм прав, но само този донгъл притежава необходимия ключ за инт-нет wi-fi прием на Samsung ТВ, което си е един вид монопол. Затова бих желал, ако някой се справи с този меркантилно неколкократно оскъпен ключ на Samsung донгъла да пише във форума и да може с др. wi-fi USB адаптер на нормална цена да си подвърже ТВ-то към инт-нет.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    213
    #2000

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравей,
    за мен евтиното винаги излиза скъпо, поради съмненията за range на това устройство и омни антенката, но нищо не пречи да го тестваш. По ?-са за телевизора си сложи кабел и не се занимавай с тези донгъли. Имаше по темата за други алтернативни устройства.
    Успех!

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    24
    #2001

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте

    Я кажете за дистанционното важи гаранцията нали? Щот днес се прецака тотално и му работи само лампичката за осветлението.

    Смених батериите и пак не тръгна.

    Кажете как се процедира.

    Става въпрос за това - http://www.zappers.nl/catalog/images/BN5901039A.jpg

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #2002

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Ще те разочаровам. Гаранцията не важи за дистанционното управление. Попитай подръжката на Samsung за всеки случай.


    Между другото съм допълнил и променил FAQ в началото на темата.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,409
    #2003

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    По-добре да си прочете внимателно гаранционните условия на картата!
    За Samsung не знам, но за Sony по памет гаранцията за дистанционни, слушалки и озвучителни тела е 6 месеца.

    Да не би да има някаква Child Lock защита и да си я активирал по невнимание? Прочети за всеки случай й Ръководството за употреба на телевизора!

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    24
    #2004

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Днес свърши сагата ми с дистанционното.

    След като проверих и се оказа, че гаранция - Франция,а ново е около 48лв., се ядосах и го разглобих.

    Просвирих го с мултицета и излезе, че се е прецакал диодът, който праща сигнала до TV-то.

    По думите на доста хора (разбиращи), това е било най-малко възможната причина , ама факт.

    Та си купих 2 броя инфрачервени диоди (такива казаха че са) по 0,19лв. за бройка и взех поялника и .....

    Сега всичко е на 6 бачка си дистанционното супер и съм супер доволен че спестих около 50лв.

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    24
    #2005

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения


  13. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    8
    #2006

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте на всички . Интересно при толкова компетентни участници във форума никой ли не знае какъв му е проблема на KMPlayera та не изкарва субтитрите на ТВ-то , с другите (плеъри) няма проблем , но пък не потдържат много от форматите , на компютъра има субтитри , а на ТВ-то не ????? Няколко пъти питам във форума без никакъв отговор , сигурно е много сложно ????? ( ТВ - LE40C650 с най новия фърмуер ако има значение, връзка VGA+stereo букса , клонирал съм сигнала правилно , с другите плеъри проблем няма и на компютъра и на ТВ-то си има субтитри , но както казах те не потдържат много от форматите като KMPlayera ) . Някой ако знае, сериозно , моля да ми отговори !

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    203
    #2007

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от zamame
    Здравейте на всички . Интересно при толкова компетентни участници във форума никой ли не знае какъв му е проблема на KMPlayera та не изкарва субтитрите на ТВ-то , с другите (плеъри) няма проблем , но пък не потдържат много от форматите , на компютъра има субтитри , а на ТВ-то не ????? Няколко пъти питам във форума без никакъв отговор , сигурно е много сложно ????? ( ТВ - LE40C650 с най новия фърмуер ако има значение, връзка VGA+stereo букса , клонирал съм сигнала правилно , с другите плеъри проблем няма и на компютъра и на ТВ-то си има субтитри , но както казах те не потдържат много от форматите като KMPlayera ) . Някой ако знае, сериозно , моля да ми отговори !
    Аз го чета редовно форума и не съм ти видял въпроса. Както и да е, трябва да вкараш субтитрите в картината за да работи (има отметка в опциите на субтитрите).

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #2008

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Проблема ти е в компютъра и в настройките на плеъра и видео картата за втория дисплей. Задай въпроса си в темата за свързване на компютър към ТВ.
    Не ползвай клониран сигнал, а Extended за да подаваш нативната резолюция и на двата екрана.

  17. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    8
    #2009

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Благодаря на отговорилите (portokala123 и lazarus18 ) . Първо -опитъл съм всички възможни опции на последните 10 версии на плеъра . Второ - открих , че на някои по-обикновени формат ( AVI , XviD ) KMPlayera ми изкара субтитри и на ТВ-то , но на хубави DVDRip и HD формати само на компютъра . Трето - що се отнася до клонирането на сигнала- lazarus18 - аз само това знаех , Extended , не съм го правил и дори да е по доброто решение незнам как се прави , винаги съм клонирал и съм бил доволен .Благодаря за отделеното време , ако има лесно обяснение за качване на сигнала от компютъра към ТВ ще съм благодарен да ми го опишеш за да пробвам и с него , ако ли не , Шанс . Все пак благодаря !

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #2010

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Да споделя млако информация за последните два фърмуера на Самсунг 40С650.
    Преди няколко седмици качих 1.15.1 резултата беше плачевен за цифровата кабелна тотална пикселизация при бърза смяна на кадри или реклами. Никаква настройка не оправяше нещата предната версия беше 1.07 на фърмуера. Днес качих версия 1.16 оправи част от поразиите на 15.1 все още не съм оправил настройката на цветовете но поне ликвидирах пикселизацията.
    Ако имате версия на фърмуер 1.07 не го сменяйте новите версии отварят повече проблеми от колкото решават а и като се има в предвит че софтуера се пише в индия правете си сметката фърмуера с който идва телевизора си остава най читав понеже ТВ е тестван с него в новите версии не се знае какво е тествани и какво не.
    Нищо чудно че самсунг не публикуват какво оправят с новата версия. Аман от некадърни погромисти с ляв измръзнал крак.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Samsung / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 19
    Последно: 26-03-15, 23:10
  2. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1458
    Последно: 22-12-11, 14:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе