Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал е вашият LCD телевизор Samsung ?

Гласували
377. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LCD 26" и по-малко

    32 8.49%
  • LCD 32"

    97 25.73%
  • LCD 37"

    50 13.26%
  • LCD 40"

    165 43.77%
  • LCD 46"

    30 7.96%
  • LCD 52"

    2 0.53%
  • LCD 55"

    1 0.27%
Страница 24 от 172 ПърваПърва ... 1422232425263474 ... ПоследноПоследно
Резултати от 346 до 360 от общо 2568

Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    28
    #346

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    . Единствената ми забележка е отражателния екран и високия лаг.
    [/quote]

    Благодаря ти за бързия отговор . Това за гаранцията и аз мисля , че си заслужава и ще я платя , но какво е -лаг- ?
    Съжалявам , но наистина не са ми ясни тези думички какво означават. Ако можеш да ми кажеш и това - USB - Medi@2.0 (Content library (Flash) + USB Video + DLNA wireless + Internet@TV) с по-прости думи и как се ползват тоя нет - много ли е сложно или е направено за тъпаци като мен ?
    И последната молба ми е, според теб , за тези пари може ли да се вземе нещо по-добро със същия или по-голям размер ?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #347

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    ... аз примерно, ако вземам 55" LCD на Samsung, ще е само В8000 ... ама това си е мое мнение, то май верно не го и предлагат тука ...впрочем така и не дочакахме В9000

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #348

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    ... отражателния екран е лошо за светла стая, ще виждаш отражения в екрана , ...високия лаг е забавяне, което е лошо при игри, може да те гръмнат преди да се усетиш ... иначе, размера е важен няма две мнения ... гаранцията е: гаранция - франция, той ако работи първата година ще работи и още пет, а и честно казано ... незнам дали си представяш носене на подобно нещо напред-назад по сервизи, дано не се налага

    едит: нито интетрнета, нито медиа плеера на това нещо е кой знае какво, телевизор е все пак , ... гледай качеството на картината най-вече!!! ... и впрочем, Самсунг винаги е най-доброто отношение цена-качество, нагоре е безмислено, надолу е глупаво !

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    28
    #349

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от samara69
    ... аз примерно, ако вземам 55" LCD на Samsung, ще е само В8000 ... ама това си е мое мнение, то май верно не го и предлагат тука ...впрочем така и не дочакахме В9000
    Не съм ги виждал тези модели , а и сигурно са доста по-скъпи . Едвам съм преборил жената за тея пари . Според нея е най- добре да си вземеме ТВ за 1000 лв , а с другите на екскурзия ........ха , ха .
    Много мразя да правя компромиси като копувам нещо , но 4500 ми е тавана , наистина .

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #350

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от maestrovn
    Не съм ги виждал тези модели , а и сигурно са доста по-скъпи . Едвам съм преборил жената за тея пари . Според нея е най- добре да си вземеме ТВ за 1000 лв , а с другите на екскурзия ........ха , ха .
    Много мразя да правя компромиси като копувам нещо , но 4500 ми е тавана , наистина .
    ... приятел, ние с яките телевизори и плеери ... сме ергени, нема как

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    28
    #351

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    гаранцията е: гаранция - франция, той ако работи първата година ще работи и още пет, а и честно казано ... незнам дали си представяш носене на подобно нещо напред-назад по сервизи, дано не се налага

    едит: нито интетрнета, нито медиа плеера на това нещо е кой знае какво, телевизор е все пак , ... гледай качеството на картината най-вече!!! ... и впрочем, Самсунг винаги е най-доброто отношение цена-качество, нагоре е безмислено, надолу е глупаво !
    [/quote]

    В допълнителната гаранция казват , че над 37'' идват и си ги транспортират , а важи и при кражба .
    Според теб, добра ли е картината на този модел , матрицата добра ли е и т. н. ?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #352

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    ... ами аз ползвам специално отношение от тукашният Техномаркет, плод на дълго сътрудничество, не мога да съм обективен .... за теб и за жена ти, що не погледнете върховата плазма на Самсунг 50В850, при желание могат да ви доставят и 58В850, нвероятна е, тънка, красива и елегантна ... и няма такава картина все още при никое LCD на фирмата, факт ... 50" с новата цена си е невероятна оферта

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    90

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    28
    #354

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от samara69
    ... ами аз ползвам специално отношение от тукашният Техномаркет, плод на дълго сътрудничество, не мога да съм обективен .... за теб и за жена ти, що не погледнете върховата плазма на Самсунг 50В850, при желание могат да ви доставят и 58В850, нвероятна е, тънка, красива и елегантна ... и няма такава картина все още при никое LCD на фирмата, факт ... 50" с новата цена си е невероятна оферта
    Тази 58'' колко струва ? Гледах една 58'' в ТМ но не помня точно кой модел беше . На някакъв рекламен диск наистина имаше страхотна картина , но като накарах продавача да ми го пусне на кабелната , се отвратих . Към 3000лв. беше цената .Нямало тунер , незнам си кво , да не съм си взимал плазма , ще съжалявам.................... , а бе разубеди ме .

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    28
    #355

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    [quote=monti ]



    Приятелю, нищо не разбрах . Кажи ми за СМО, ако можеш с две думи , добре ли е ,зле ли е ?

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #356

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    maestro, тази новина за матрицата е леко притеснителна. Моите впечатления са от серията до 52 инча, но този производител на 55-инчовата матрица не се слажи с добри резултати. Все пак важно е какво виждаш ти наживо и дали ти харесва.
    Идеята за доставка на 58 инча плазма - 58B850 - хич не е лоша. Не е зле да попиташ дали е възможно и на каква цена.
    Никак не обичам да препоръчвам по-малки размери, но може да помислиш и за 52W5500. С разликата ще си вземеш истински HD плеър, който ще ти върши по-добра работа от "USB - Medi@2.0 (Content library (Flash) + USB Video + DLNA wireless".

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    28
    #357

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    lazarus , сън не ме хваща приятелю , кое е притеснителното на тази матрица ? Точно си го бях харесал тоя гигант и цената ми се струваше добра .
    А за по-малък размер не искам и да си помислям . Като гледам тия американци , гледат 82'' за по 4 , 5000$ яд ме хваща .
    И тея плазми , всички викат - не взимай . Много е гадно когато човек не разбира , а трябва да изтресе една торба пари .
    Помагайте , че на тия продавачи им нямам доверие.

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #358

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Във големите диагонали плазмата никак не е за избягване. Ако може да уредиш 58-ца за същите пари ще е супер.
    Не мога да коментирам матрицата като не съм я виждал, но принципно техните матрици се нареждат като качество доста назад в класацията.

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #359

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    ... 58В850 могат да докарат, питал съм ... лошото е че цената е почти двойна на 50В850 ... 6399 лв. срещу 3599 тогава

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    36
    #360

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    а защо не виждам в Техномаркет напоследък B7000 и B8000 на самсунг мисля само че им излиза 55B7000 и какво стана с B9000.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 24 от 172 ПърваПърва ... 1422232425263474 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Samsung / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 19
    Последно: 26-03-15, 23:10
  2. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1458
    Последно: 22-12-11, 14:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе