Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал е вашият LCD телевизор Samsung ?

Гласували
377. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LCD 26" и по-малко

    32 8.49%
  • LCD 32"

    97 25.73%
  • LCD 37"

    50 13.26%
  • LCD 40"

    165 43.77%
  • LCD 46"

    30 7.96%
  • LCD 52"

    2 0.53%
  • LCD 55"

    1 0.27%
Страница 14 от 172 ПърваПърва ... 412131415162464 ... ПоследноПоследно
Резултати от 196 до 210 от общо 2568

Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    90
    #196

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    SAMSUNG UE-40B6000-BN02 S-MVA от Chi Mei Optoelectronics(CMO)

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    90
    #197

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    SAMSUNG UE-40B8000-SQ01 S-PVA, 10 bit
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Member Аватара на adtomov
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    861
    #198

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от monti
    adtomov
    Браво за публикациите. Най-после и тук :-)
    Давай все в тоя дух!


    Цитат Първоначално публикувано от samara69
    adtomov ... от Samsung ше ти пратят некви там корейски нинджи, лично аз ше се обадя ... ти си на път да им разкриеш най-съкровените тайни бе
    ... Споко, първо ше ги оставя да погледат малко FullHD филмчета на Тошибата, пък после ше ги черпя една широка мелнишка лоза от Дамяница, след това ще хапнат катък, суджук и печени чушки с домашно печен хляб... За основно - една капама (или в краен случай - мусака). Накрая малко сливова от Троян... Е, след тия предварителни условия можем да обсъдим за какво са дошли и с каква цел...

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #199

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    monti и adtomov БЛАГОДАРЯ-за снимките

    adtomov в такъв случай -щом ще има широка мелнишка лоза от Дамяница, , суджук и печени чушки с домашно печен хляб... лично ще дойда като нинджа
    е после може да си тръгна на 4 крака -надявам се че изтрезвителното е близо до вас -да не се мъча много

  6. Member Аватара на adtomov
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    861
    #200

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2

    adtomov в такъв случай -щом ще има широка мелнишка лоза от Дамяница, , суджук и печени чушки с домашно печен хляб... лично ще дойда като нинджа
    е после може да си тръгна на 4 крака -надявам се че изтрезвителното е близо до вас -да не се мъча много
    като за теб - ще има И... биволско сирене и кисело мляко, едросмляна лютеница, балкански кашкавал, пастърма, туршия... Ром (кубински), бърбън, ирландско уиски и руска водка. Аааа, щях да забравя - и една 52-инчова Тошиба предварително разглобена на части откъм всички възможни стикери, серийни номера, чипове и др. подобно оборудване...
    Отрезвителното - съседната стая. За текущи нужди - тоалетната скромно и любезно предлага своите услуги...

  7. lrn
    lrn е офлайн
    Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    183
    #201

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Незнам къде съм гледал, обаче такъв етикет с кода на матрицата не видях. Момчето от магазина ми обърна поне 3 телевозора...кьорих се, кьорих се и няма.... има само големия етикет. Помогнете приятели, моля!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #202

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от lrn
    Незнам къде съм гледал, обаче такъв етикет с кода на матрицата не видях. Момчето от магазина ми обърна поне 3 телевозора...кьорих се, кьорих се и няма.... има само големия етикет. Помогнете приятели, моля!
    Вземай 26" и не се притеснявай за матрицата-вече ти писах коя е

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    17
    #203

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Имам 46В651, успях да го вържа към и-нет (с кабел от рутъра), пуснах и филми безжично от лаптопа, само със субтитрите имам проблем. Има ли някаква настройка или се четат само когато филма е през флашка?

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #204

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    хайде сега собствениците на Самсунг да помогнете малко
    следното писмо е получено в пощата ми в хърватски форум

    Question about Samsung B65 LCD...
    Sent at: Today, 11:57
    From: djprco
    To: hristoslav2

    Hi,

    I saw on forum that you are very introduced into Samsung LCD TVs, so maybe you could answer to my question that I already posted on HDTelevizija, but no boby replied.

    In last review from Vincent Lheur for Samsung LE32B651, he wrote that this LCD cannot produce the AVC HD movies (MKV) till the end? And that this is the problem of internal decoder, that has not been solved by any of the manufacturer!
    Is this really the truth?
    I wanted to buy this Samsung series (37B651) because of this feature (which enables to play HD videos), opposite to Panasonic G10 model which is supposed to be best buy in this mid range...

    Thank you for answers in advance,

    Mario

    ПРЕВОД
    Здравей,

    Видях в форума, че си много, запознат с LCD телевизори Samsung, така че може би ще отговориш на въпроса ми, който бе публикуван в HDTelevizija, но Боби не отговори.

    В последния преглед от Винсент Lheur за Samsung LE32B651, той пише, че този ТВ не може да произвежда AVC HD филми (MKV) до края? И че това е вътрешен проблем на декодера, който не е бил решен от производителя!
    Дали това е истината?
    Искам да си купя тази серия "Самсунг" (37B651), тъй като тази функция (която дава възможност да се възпроизвежда HD видео), срещу Panasonic модел G10, който се очаква да бъде най-добрата покупка с този бюджет ...

    Благодаря ти за отговорите предварително,

    Марио


    Чакам коментара ви по въпроса с възпроизвеждането на AVC HD филми (MKV) - за да му отговоря- /аз нямам опит с MKV/
    Всъщност AVCHD и mkv са две съвсем различни неща.AVCHD е формат със структура подобна на DVD и BD/много отделни файлове с големина до 4гб/ нищо, че за изходен файл може да служи и mkv от 10-20гб и оттам възможността да се записват нафлашки с FAT32. Аз лично по този начин гледам повечето ХД релийзи в mkv на ПС3/не разпознава външна памет освен на FAT32 ине чете mkv/ .Така ,че Самсунг НЕ ЧЕТЕ AVCHD /проверено -имам 40В750/ и чете повечето mkv релийзи ,като разбира се и звука трябва да не е DTS(засега не ми е тръгнал само един mkv -1080р Синята планета)

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #205

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    ... я да си бутнем темата нагоре ... та значи аз се отказах от плеера на телевизора, освен всико друго ми се налага да въртя този огромен панел и да ръчкам отзад пипнешком като гинеколог примерно, мерси ... освен това го бъркат големина на файла, кодеци DTS, субтитри и т.н. ... не си струва
    ... ползвам челният USB-вход на плеера BD-P 3600, удобно е ... а и се разпознават с телевизора по анинет ( HDMI ) веднага ... и мачка всички големини файлове, кодеци, субтитри и прочее ... е субтитрите все още ми се държат както те си искат, но кво пък те не са най-важното, така мога да си тълкувам нещата по своему

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    17
    #206

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от smolls
    Имам 46В651, успях да го вържа към и-нет (с кабел от рутъра), пуснах и филми безжично от лаптопа, само със субтитрите имам проблем. Има ли някаква настройка или се четат само когато филма е през флашка?
    Ами ако все пак някой друг има такъв проблем - оправя се със Samsung Share Manager 2.2 - дори успях да си пусна .mkv и субтитрите излизат идеално

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #207

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Първо-от къде го свали-доколкото знам из интернет има и неофициални версии.
    Изключи го от контакта и пак го включи-след което опитай процедурата с ъпгрейдването наново.
    Извинявам се, че повдигам стара тема, но моите проблеми продължават. Неще да се упгрейдва с каквато и флашка да сложа и колкото и пъти да разархивирам и т.н. Става въпрос за 40А656. Има ли някакви настройки в сервизното меню на модела - може ли там да има нещо, което го забранява тоз firmware?

    п.п. Бас* полудях.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #208

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от joro_bul
    Извинявам се, че повдигам стара тема, но моите проблеми продължават. Неще да се упгрейдва с каквато и флашка да сложа и колкото и пъти да разархивирам и т.н. Става въпрос за 40А656. Има ли някакви настройки в сервизното меню на модела - може ли там да има нещо, което го забранява тоз firmware?

    п.п. Бас* полудях.
    Възможно е да не качваш правилната версия !
    Погледни буквите макрая след модела и търси фърмуер точно за твоя модел.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #209

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения


  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    2
    #210

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Извинявам се, ако някъде вече има отговор, но след старателно четене така и не го открих. Имам Самсунг LCD UE46B7000. Като използвам медиа плейера в Самсунга да чете от външен твърд диск нямам сигнал на оптическия изход на телевизора за да прехвърля DTS в ресийвера. Гледах настройките, но не намерих нищо. Иначе когато е на тв - има оптически сигнал.
    Благодаря, ако някой може да помогне.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 172 ПърваПърва ... 412131415162464 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Samsung / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 19
    Последно: 26-03-15, 23:10
  2. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1458
    Последно: 22-12-11, 14:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе