Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал е вашият LCD телевизор Samsung ?

Гласували
377. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LCD 26" и по-малко

    32 8.49%
  • LCD 32"

    97 25.73%
  • LCD 37"

    50 13.26%
  • LCD 40"

    165 43.77%
  • LCD 46"

    30 7.96%
  • LCD 52"

    2 0.53%
  • LCD 55"

    1 0.27%
Страница 74 от 172 ПърваПърва ... 2464727374757684124 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,096 до 1,110 от общо 2568

Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    291
    #1096

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    А Samsung LE40C650 няма за страна Великобритания, коя страна да избера, че да ми се появят повечко уиджети?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    2
    #1097

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте! Благодаря на хората, който поддържат форума и благодарение на информацията публикувана тук си закупих телевизор Samsung LE-40B650. Телевизорът е страхотен, но имам нужда от информация относно неравномерна подсветка. Въпросът е следния - дали неравномерната подсветка се обслужва гаранционно (телевизорът е на два месеца - закупен от Метро Варна) и дали е възможно да се отремонтира. Приложил съм две снимки на телевизора едната е със светкавица, другата е без(не знам доколко добре ще се вижда- фотоапаратът не е от най- хубавите).Благодаря предварително за отговорите!!!
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #1098

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Втората ти снимка е напълно нормална за 99% от всички LCD модели. Ако така виждаш екрана при подаден черен екран, то нямаш основания за притеснения.
    Направи си предварително настройките на яркостта и подсветката да са в нормални за гледане настройки и тогава виж как се вижда.

  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    2
    #1099

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Благодаря много за бързия отговор на lazarus18 . Телевизорът вече е в сервиза чакам отговор! Ако има заинтересувани ще пиша какъв е резултата.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #1100

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Grumpy
    Здравейте! Благодаря на хората, който поддържат форума и благодарение на информацията публикувана тук си закупих телевизор Samsung LE-40B650. Телевизорът е страхотен, но имам нужда от информация относно неравномерна подсветка. Въпросът е следния - дали неравномерната подсветка се обслужва гаранционно (телевизорът е на два месеца - закупен от Метро Варна) и дали е възможно да се отремонтира. Приложил съм две снимки на телевизора едната е със светкавица, другата е без(не знам доколко добре ще се вижда- фотоапаратът не е от най- хубавите).Благодаря предварително за отговорите!!!
    В 90% от случаите проблема е причинен от неправилен монтаж.
    Кутията с подсветката се монтира към корпуса на матрицата с болтове по краищата. Когато болтовете не са затегнати равномерно се получава усукване на кутията от подсветката което пък води до искривяване на отражателя.Няколко руски кореги си решиха сами проблема с отваряне на телевизора -преглед и равномерно натягатне на болтовете.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    18
    #1101

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Georgo
    . Пуснах и т.нар. интернет (тъй като за него тТВ-то трябва да е на страна Великобритания, а за да пусна цифровата трябва да е на Германия му дадох Германия за цифрова ТВ и Великобритания з аналогова и за мое учудване стана). Сега имам някакъв Ю Туб, прогноза за времето , новини и още 2-3 други глупотевини.
    Защо да трябва да е на Великобритания? Аз съм на страна "други" и си върви интернета без проблем?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    18
    #1102

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    hristoslav2 ти го е обяснил. При гледане на телевизия /независимо дали HDTV или цифрова/ може да се ползват. При гледане на филми /пак независимо дали HD, DVD, Divx или по телевизията/ е по-добре да ги изключваш.
    Отиди в някой магазин да ти го демонстрират и ще разбереш какво имаме предвид.
    Всъщност доста хора ползва 100Hz и при филми, но това си е техен избор. Някои от незнание, а други просто защото не им пречи, че филма е съсипан.
    ОК, тогава въпрос - защо при 40B550 и 40B650, пуснати на еднакъв FULL HD сигнал от генератор - първият видимо НАСИЧА при движение на камерата върху едри обекти? А 40B650 върви плавно? Изобщо не говоря за бързи кадри във футболен мач, имам предвид трейлър на Ice Age, примерно. Едър обект пред камерата, която се "движи" сравнително бавно около него, и картината насича като стой, та гледай!!! А при 40B650 няма грам насичане? Питам, защото на мен ми е направило впечатление, а съм имал досег до няколко такива телевизора, включително в момента имам и 32B650, както и 32A330, как при 50 херцовия модел не бързите кадри са проблем, а точно мащабни и едри сцени. Т.е. когато камерата стои статично, а пред нея има много бързи движения, аз не виждам разлика между 50 и 100 hz, но когато камерата се движи сравнително бързо срещу мащабни и близки предмети, то картината насича много при 50 Hz и никак при 100 Hz.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    18
    #1103

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Terelik
    Добър ден.
    Решил съм да си взема 40b620.
    Забелязах, че много се хвали 40b650, но мен реално "USB Video + DLNA wireless + Internet@TV" не ми твябва, даже и USB порта да е мултимедиен няма нужда и 300 лева отгоре, множко ми идва.
    До колкото разбрах, разликата между тези два модела основно е матрицата, 40b620 е с матрица клас 3 CMO (така да кажа), а 40b650 е с клас 1 S-PVA.
    Важно било да няма буквата "Q" за модела "40b620", за да мога да активирам PIP, което ме подсеща, че линка който давате за това активиране не ми се отваря :/.
    Нещо друго, което да препоръчате да гледам внимателно, за да няма после "кой, как, къде, защо" ще бъда много бладарен.
    Основната разлика е липсата на Crystal FHD Engine или липсата на т. нар. Crystal Panel.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    18
    #1104

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от patcan4uk
    От 2 дена притежавам САМСУНГ 37В650 но не мога да намеря подсветката на логото на модела. Някой да ми каже от къде мога да си купя WI.FI. самсусунг USB антена за интернет защото с другите модели не тръгва. Ще ви бъда много благодарен.
    Сега засега само от Техномаркет. Но е скъп адаптера (безумно).

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    18
    #1105

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    От това което съм подочул(информацията не е сигурна) -при нас се очакват през Април серии 4 и 5. Серии 6 и 7 през Май. Led моделите през Август.
    Всичко вече е налично в една от веригите в БГ. Включително и LED. Цените - дебели.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    114
    #1106

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Orcinus
    Сега засега само от Техномаркет. Но е скъп адаптера (безумно).
    Адаптера не е чак толкова скъп ето го http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09052733

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #1107

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Като имаш предвид, че хубавите адаптери за компютър са около 50 лв тоя си бая скъп. Според хората обаче работи добре с него.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #1108

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения


  17. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    4
    #1109

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Скоро си купих LE46A786 (много ме радва!) и искам да питам дали може да се гледат освен снимки и филми от USB-то?

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #1110

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Не може. Само на моделите от В и С серии.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Samsung / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 19
    Последно: 26-03-15, 23:10
  2. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1458
    Последно: 22-12-11, 14:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе