Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал е вашият LCD телевизор Samsung ?

Гласували
377. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LCD 26" и по-малко

    32 8.49%
  • LCD 32"

    97 25.73%
  • LCD 37"

    50 13.26%
  • LCD 40"

    165 43.77%
  • LCD 46"

    30 7.96%
  • LCD 52"

    2 0.53%
  • LCD 55"

    1 0.27%
Страница 55 от 172 ПърваПърва ... 545535455565765105 ... ПоследноПоследно
Резултати от 811 до 825 от общо 2568

Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    16
    #811

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Hwarang
    Загледал съм се в 40B620 ,
    какво ще кажете относно промоцията в ТМ за 1600 лв. заедно със система за дом. кино ?

    И още нещо, ако софтуерно се направи 40B620 на 40B650 какви остават разликите в двата модела ?
    Мерси предварително !
    Разликите остават в контраста на панела и в процесора,както и в цената ,като за първото и производителя не обяснява разликата между хай,мега ,гига или каквато друга глупост пишат там за контраст .За промоцията мога да кажа само,че донякъде ме е яд ,че си взех моя десетина дни преди да я пуснат,не че ми трябва това домашно кино ,ама все пак все едно си купуваш тв-то с 200-300 лв.надолу и се чувстваш направил добра сделка ;-),а сега си оставам само със задоволството от качествата на тв-то ,което напълно задоволява изискванията ми :-).

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    51
    #812

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от maxrev
    Разликите остават в контраста на панела и в процесора,както и в цената ,като за първото и производителя не обяснява разликата между хай,мега ,гига или каквато друга глупост пишат там за контраст .За промоцията мога да кажа само,че донякъде ме е яд ,че си взех моя десетина дни преди да я пуснат,не че ми трябва това домашно кино ,ама все пак все едно си купуваш тв-то с 200-300 лв.надолу и се чувстваш направил добра сделка ;-),а сега си оставам само със задоволството от качествата на тв-то ,което напълно задоволява изискванията ми :-).
    Мерси за отговора, а на твоя ТВ каква му беше матрицата ?Ти направи ли го на 650 софтуерно ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    18
    #813

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    помогнете проблема ми е че реших да обновя софтоера на самсунг ps42b430 но нещо запецна, и не искаше да се рестартира, след като го изклучих после го вклучух на ново, ни говор ни картина само пецъква и леко посветлява екрана и после нищо мрак и тамнина моля ако някои мойе да ми даде съвет какво да правя

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    20
    #814

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bobo72
    помогнете проблема ми е че реших да обновя софтоера на самсунг ps42b430 но нещо запецна, и не искаше да се рестартира, след като го изклучих после го вклучух на ново, ни говор ни картина само пецъква и леко посветлява екрана и после нищо мрак и тамнина моля ако някои мойе да ми даде съвет какво да правя
    тук не веднъж е казвано много да се внимава и да не се пипа нищо докато не приключи упдейта!!! Мисля че си успял да го прецакаш! Следва да го занесеш на сервиза като моя съвет е да им кажеш, че ти е спрял тока докато си го упдейтвал иначе може да не ти признаят гаранцията! Успех!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    18
    #815

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    ок сериозни ли ще са пораженията

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    20
    #816

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bobo72
    ок сериозни ли ще са пораженията
    Би трябвало да ти сложат нов софтуеар и да се оправи всичко!
    Задай си въпроса и в тази http://forum.setcom.bg/index.php/topic,43276.1080.html тема за да могат поваче съфорумци да дадат мнение!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    132
    #817

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bobo72
    помогнете проблема ми е че реших да обновя софтоера на самсунг ps42b430 но нещо запецна, и не искаше да се рестартира, след като го изклучих после го вклучух на ново, ни говор ни картина само пецъква и леко посветлява екрана и после нищо мрак и тамнина моля ако някои мойе да ми даде съвет какво да правя
    Ако някой е имал такъв случай,може би ще ти каже как се е оправил.Кажи и по-подробно къде сгреши,че стана този гаф.Мисля,че ако не е бил верния фърмуер,щеше да излезе съобщение и ъпдейта нямаше да започне.
    Предполагам,че някъде има сервизен куплунг,от където в сервиза ще могат да му сложат софтуер.
    Все пак ,след като се оправиш по някакъв начин,сподели тук опита.
    P.S.Аз заради такива опасения все още се придържам към теорията "Ако нямаш проблеми,не е необходим ъпдейт" и не съм сложил последния фърмуер...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    18
    #818

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    ок утре ще опиша всичко .

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    16
    #819

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Hwarang
    Мерси за отговора, а на твоя ТВ каква му беше матрицата ?Ти направи ли го на 650 софтуерно ?
    Да,"направих" го софтуерно 650 благодарение на подробните съвети на колегата христослав в началото на темата,става съвсем лесно и бързо,като ползата е появата на медиен плейър,който така или иначе не ползвам ,тъй като предпочитам да си гледам филми от компа ,а подробно съм споделил впечатленията си по-напред в темата http://forum.setcom.bg/index.php/topic,43349.700.html. Матрицата ми е samsung SQ02 .

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    51
    #820

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от maxrev
    Да,"направих" го софтуерно 650 благодарение на подробните съвети на колегата христослав в началото на темата,става съвсем лесно и бързо,като ползата е появата на медиен плейър,който така или иначе не ползвам ,тъй като предпочитам да си гледам филми от компа ,а подробно съм споделил впечатленията си по-напред в темата http://forum.setcom.bg/index.php/topic,43349.700.html. Матрицата ми е samsung SQ02 .
    Мда, четох това ти мнение и ми хареса, не погледнах ,че си го писал ти
    На този медиен плейър какви са му функциите , какво прави в общи линии ,ако знае някой ?

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #821

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:16777:1306#1306

    Всеки комуто е интересно и искат да пробват уеб-браузер NetSurf на своя телевизор

    Ето така изглежда на телевизора
    http://sourceforge.net/apps/phpbb/sa...5&t=403#p3118
    свалянето на NetSurf от тук
    http://rrobek.de/download/NetSurf.tgz

    Модуль подгрузки дров в телевизор SamyGO Mouse and Keyboard Modules v0.01.zip лежит в разделе SamyGO Kernel Modules здесь
    http://sourceforge.net/projects/samygo/files/

    http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:16777:1460#1460

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #822

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения


  16. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    881
    #823

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от kkraevpv
    40B6000 на Евроком Пловдив няма съвместимост с модула донесен от техниците.Три дена мъки,проби и ...нищо!Телевизорът хваща всички канали,но предава само свободните с или без модула.Има такъв проблем и с 40В620 в Стамболийски,пак на Евроком.(сменени два телевизора,проблема остава).

    Който помогне ще го черпя яко!!!!
    При мен се получи подобна история. LE32B530 Евроком Пловдив - идват техниците да ми пускат цифрова телевизия: мушкаха, вадиха, насам, на обратно ... звъняха по телефона, четаха инструкции, "настройваха" телевизора, писаха някакви честоти = модула с картата не зацепва?!? ... силно притеснени че "ръчкането" не води до положителен резултат, се стига до там че ми предложиха да оставят картата за да си пробвам сам да я подкарам?!?

    ... та как тръгна: просто картата се слага правилно в слота и се изчаква няколко минути да обмени инфо с тивито, т.е. не зацепва от раз. После го пуснах да сканира на ауто каналите и готово.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #824

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения


  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #825

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Samsung / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 19
    Последно: 26-03-15, 23:10
  2. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1458
    Последно: 22-12-11, 14:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе