Резултати от 1 до 5 от общо 5

Samsung LE-46A656 - дефектен LCD панел .....

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    56
    #1

    Samsung LE-46A656 - дефектен LCD панел .....

    Здравейте ,

    С много свито сърце ви пиша, за това , че гореспоменатия телевизор даде дефект точно 15 дни след изтичане на гаранцията.....
    На 15 Март тази година изтече 2годишната му гаранция и на 2ри Април вечерта най невинно докато се гледаше телевизия се появиха хоризонтални черти ор лявата страна най вече и при движешти се обекти се появаваха и вертикални цветни черти. На всякакъв източник се виждаха, и така разбрах, че става дума за повреда в телевизора.
    Занесох го в сервиза на K и К зад техномаркет Варна (от Варна съм). Взехга ми 60 лева за диагностика и днес ми се обадиха да ми кажат , че е най лошото - панел! Казаха ми , че е по добре да си купя нов , отколкото да го правят.
    Нуждая се от съвет , какво да го правя това голямо и красиво нещо което съм пазил толкова много 2 години и съм бил доволен от него? Да го изтраскам в кофата за буклук ли?

    Моля за съвет !

    Поздрави !

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    281
    #2

    Re:Samsung LE-46A656 - дефектен LCD панел .....

    В кръга на майтапа да ти кажа да не си взимаш повече самсунг пък и си написал сам кво може да направиш красиви са да както си написал но не и надежни за цена качесто поне мое мнение купи си ЛГ и съвета ми е ако можеш сложи си ЮПС .

    http://www.technomarket.bg/products/09072747/lg-42ld420

    Виж този модел .за около 800 лв.Плеера се отключва лесно.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #3

    Re:Samsung LE-46A656 - дефектен LCD панел .....

    Мдаа...тъжна история. Правилно са те посъветвали в сервиза- нов панел ще ти излезе на 60% от цената на нов телевизор. Като добавиш и разходите по монтажа..става 70%. Новият поне ще има по-добра картина и вградени цифрови тунери.
    Съвет ,като го купуваш вземи си и 5 годишна застраховка за телевизора/аз така направих/- да не се притеснявам ,че ще му се случи нещо през този период.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    56
    #4

    Re:Samsung LE-46A656 - дефектен LCD панел .....

    Искам да благодаря лично на колегата Galactica, за това, че в момента си стоя у нас и гледам отново този телевизор, поправен от него само за един ден. Тъй като според К енд К сервиз трябваше да си купя нов, понеже панела е дефектирал, реших по съвет на колегата Galactica да го изпратя при него в "Галактикасервиз" в Плевен и о чудо ! Работи си както преди да даде "неотстранимия проблем". Получих гаранция за ремонта и даже ми го изпрати с отсрочка за плащането с няколко дни за да го видя как се държи и след като се убедя , че работи направих плащане, което като сума е 10 пъти по-ниска от цената за нов панел или телевизор.

    Благодаря ти Слави !

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #5

    Re:Samsung LE-46A656 - дефектен LCD панел .....

    Рядко има такива сервизи. Браво на него и да е все така отзивчив да помага

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моят KIT-E9QKE - Дефектен ли е според Вас?
    От apche във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 35
    Последно: 06-12-14, 21:19
  2. нокиа е52 панел..
    От get във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 23-05-12, 13:23
  3. Търся преден панел за SAMSUNG i600
    От zdravkich във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 03-01-12, 19:18
  4. счупен ЛСД панел
    От comir във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 27-12-11, 14:21
  5. Hitachi RAS-25 YH5 - не топли! или моят е дефектен?
    От roki999 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 14
    Последно: 20-10-10, 19:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе