Вижте резултатите от анкетата: Прочетохте ли инструкцията на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
34. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    29 85.29%
  • Не

    5 14.71%
Страница 56 от 101 ПърваПърва ... 646545556575866 ... ПоследноПоследно
Резултати от 826 до 840 от общо 1512
Like Tree2Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    131
    #826

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Понеже видях че на моделите на Самсунг за миналата година има дадени примерни настройки на картина ... звук и т.н. и за това се питам ще има ли такива за новите модели.Аз специално се интересувам за моделите на Самсунг от 6 серия/6100/.
    И друго в новите модели за голямо съжаление няма изход за компютър и по специално - d sub ... какъвто имаше при модела от 2008г - 32А557.Връзката тогава беше перфектна сега обаче нещо не се получава.Пробвах с - HDMI-HDMI ... леко размазана картина ... след това DVI/от тв/ - HDMI/комп/... пак същото ... някъде бъркам ... едва ли е в настройките на телевизора ... предполагам е в компа /видео карта - ATI Radeon™ HD 4600/ но не мога да го оправя и все още не мога да се насладя на някой оригинален блурей свален от нета.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    20
    #827

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Някой има ли проблем от няколко дни при стартирането на Google Maps от Samsung Internet@tv? Телевизора е модел от 2010 г. серия С650.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #828

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от ivanhoe72
    Понеже видях че на моделите на Самсунг за миналата година има дадени примерни настройки на картина ... звук и т.н. и за това се питам ще има ли такива за новите модели.Аз специално се интересувам за моделите на Самсунг от 6 серия/6100/.
    И друго в новите модели за голямо съжаление няма изход за компютър и по специално - d sub ... какъвто имаше при модела от 2008г - 32А557.Връзката тогава беше перфектна сега обаче нещо не се получава.Пробвах с - HDMI-HDMI ... леко размазана картина ... след това DVI/от тв/ - HDMI/комп/... пак същото ... някъде бъркам ... едва ли е в настройките на телевизора ... предполагам е в компа /видео карта - ATI Radeon™ HD 4600/ но не мога да го оправя и все още не мога да се насладя на някой оригинален блурей свален от нета.
    Ще се наложи да почакаш 1 месец преди да излязат стойностните ревюта с настройки за моделите.
    http://www.avforums.com/forums/view_tvsetup.htm


    Samsung UE46ES7000 [Teardown]
    http://www.fullhd.gr/2008-03-14-21-3...-teardown.html

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    212
    #829

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    "peterkk", аз преди седмица си пусках Google Maps, и ми излезе съобщение че щели да спират услугата след няколко дена, така че предполагам вече е спряна. Не знам дали е за постоянно или не.

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5
    #830

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте,
    Баща ми миналата седмица взел два Samsunga 46D6500 и 46ES6100, единия за него и един за мен. Кажете кой от двата е по-добре да взема?

  7. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #831

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    46ES6100

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    131
    #832

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от diva69
    Здравей те,баща ми миналата седмица вземал два Samsunga 46D6500 и 46ES6100, единия за него и един за мен.Кажете кой от двата е по добре да взема?
    Ще ти кажа моето мнение.Аз бих взел - 46D6500 - 2011г.Две са основните предимства пред другият модел - 400хц и един тунер в повече - DVB-S.
    Но нека и хората които наистина разбират повече от мен да си кажат мнението.Аз съм с модела от 2012 година - 32ES6100 и мога да ти кажа че телевизорът е перфектен.Никакви забележки за сега относно картина и звук.

  10. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #833

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от ivanhoe72
    Ще ти кажа моето мнение.Аз бих взел - 46D6500 - 2011г.Две са основните предимства пред другият модел - 400хц и един тунер в повече - DVB-S.
    Първото предимство, въобще не е предимство, защото това са фалшиви 400 Hz, писано е многократно за тези маркетингови, подлъгващи понятия, ама няма кой да чете.
    Да споменем и един основен недостатък на D6000 серията - орязаното 3D, което в новата ES6000 вече е оправено.

    https://forum.setcombg.com/index.php/topic,57113.0.html

  11. Novice
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    3
    #834

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Добре тука виждам много хора имат проблем със субтитри и прекъсване от вградения плейър.На моя C750 нито един път не е имало проблем нито от хард или флашки,иначе ползвам една програма samsung pc share и няма ядове никакви.Всичко си върви от компютърът.И между другото на мен ми запаметява и аудио езиците през тунера.

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    17
    #835

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Gabata
    Здравейте,
    Телевизорът ми е LE40A656 и реших да видя колко часа е работил откакто съм го купил... Влязох в сервизното меню, разгледах първоначалния екран, не можах да продължа (не бях чел предварително) и рестартирах. След включването всички настройки на телевизора се бяха нулирали. Върнах си старите стойности. Използвам калибрираните настройки, така че не е от различни параметри. И въпреки това - има промяна в цветовете. Най-вече в черното (по-дълбоко и контрастно), в бялото (по-блестящо, по-ярко и в същия момент мътно), както и в самият контраст между тях. В интерес на истината сега телевизорът предава по-добре на ХД и каналите с хубаво качество на предаванията (студийни, новини и т.н.), но също така и по-гадно на каналите с кофти предавания (стари филми и т.н.).
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Това ти ще кажеш!! спомни си къде си бил в началната страница и на кой ред си ползвал стрелките наляво или надясно. Коя позиция!
    колко пъти си натискал стрелката. След като си го рестартирал - си запаметил промените които неволно си направил.
    Другият вариант е някой със същият модел и диагонал, да ти прати снимка на началната страница от сервизното меню и ти да ги сравниш с твоята...
    Цитат Първоначално публикувано от Gabata
    1. Да разбирам ли, че използването на стрелките сменя "на тъмно" опции в под меютата?
    2. Има ли опция в сервизното меню, чрез която да възстановя настройките преди интервенцията?
    3. Не би ли трябвало и самото сервизно меню да си има настройки по подразбиране? И един рисет да ми спести главоболията...
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    1. Да - така променяш параметри на дадената опция.
    2. Не.
    3. Сервизното меню на всяка серия е различно, като често се използва едно и също шаси на две различни серии. Затова няма настройки по подразбиране.
    Здравейте.
    Първо се извинявам за преработените цитати, но е трудно от заключени теми (реално са от 05.12.2011 г.). Сложих ги за предистория, която обяснява неволите ми.
    Въпреки, че отдавна свикнах със сегашните настройки, подсъзнателно ме "човърка" да намеря решение. Тъкмо имам малко време за експерименти.

    Въпросът ми е: Ако се смени фърмуерът, това няма ли да възстанови заводските настройки на сервизното меню за модела?

    Ако е така, моля дайте линкове от къде да изтегля оригинален и сертифициран фърмуер, както и инструкции за инсталирането му.
    Благодаря предварително.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #836

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/


  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #837

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Gabata
    Въпросът ми е: Ако се смени фърмуерът, това няма ли да възстанови заводските настройки на сервизното меню за модела?
    Отговорът е НЕ! Няма да ти въстанови оригиналните - заводски настройки.

  16. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #838

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Няма ли кой да ми помогне да мога и аз да гледам едно 3Д като нормален човек ?

  17. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    4
    #839

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Някой може ли да ми оговори защо в сервизното меню на моя D7000 не е HOTEL a HOSPITAL MODE и няма отработени часове както е описано в първа страница.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    21
    #840

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Аз имам проблем при 37D6500 с възпроизвеждането на клипче с разширение MP4 снимано с фотоапарат Samsung WB650. Получава се нещо като премигване и редуване ту на картина, ту на размазани квадратчета. Пускам го през AllShare ако има значение, на лаптопа всичко е ок. Някаква идея какъв може да е проблема ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 56 от 101 ПърваПърва ... 646545556575866 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе