Вижте резултатите от анкетата: Прочетохте ли инструкцията на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
34. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    29 85.29%
  • Не

    5 14.71%
Страница 55 от 101 ПърваПърва ... 545535455565765 ... ПоследноПоследно
Резултати от 811 до 825 от общо 1512
Like Tree2Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    41
    #811

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Krasi2010
    Здравейте, от скоро имам телевизор Samsung 40d550. Моля за малко помощ.

    3. Ползвам цифрова телевизия на Близу, но разбрах че за да махна техния приемник трябва да си купя CAModul. От Близу ми го предлагат за 45лв, като си остава техен след края на договора. Въпроса ми е не трябва ли да си вземат приемника и да ми го заменят безплатно с този модул, и ако не - мога ли да си купя друг и какъв , които да си остане за мен и да го ползвам евентуално с друг оператор.
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NAX-CAM-%5E%5E

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #812

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от spark33
    Никой не каза, как да спра насичането на филми през "Домашний медия сървър" ??? Няма оправия това нещо ! Поне 3-4 пъти ми насича филма Вярно, че гледам големи формати, но тук прочетох, че това не би трябвало да е проблем. И ако някой знае, как да си пусна DTS музиката през сървъра да каже. Ще бъда много благодарен ! А най-лесно ще е ако ме светнете как да си пусна сървъра през кабел, а не както е сега през WiFi.
    Колко е времетраенето на прекъсването, ако е в порядъка на 2-3 секунди предполагам не е проблем.

    P.S. Всеки с проблемите си, аз пък се опитвам да пусна субтитри на плеъра, но само с Nero става, не знам защо...

  4. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #813

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator
    Колко е времетраенето на прекъсването, ако е в порядъка на 2-3 секунди предполагам не е проблем.

    P.S. Всеки с проблемите си, аз пък се опитвам да пусна субтитри на плеъра, но само с Nero става, не знам защо...
    Със Самсунг ли си ? Би трябвало да ти тръгват и с "Домашний медия сървър". При мен вървят идеално. Пробвай да го инсталираш без да му пипаш настройките. Слагаш .srt файла със същото име като филма в една и съща папка и трябва да тръгнат. При мен така стана.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1334922056[/time]_________________________________________________

    Не знам дали трябва да пиша тук, но ако някой знае торент сайтове с 3Д филми да сподели.

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #814

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от spark33
    Със Самсунг ли си ? Би трябвало да ти тръгват и с "Домашний медия сървър". При мен вървят идеално. Пробвай да го инсталираш без да му пипаш настройките. Слагаш .srt файла със същото име като филма в една и съща папка и трябва да тръгнат. При мен така стана.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1334925600[/time]_________________________________________________

    Не знам дали трябва да пиша тук, но ако някой знае торент сайтове с 3Д филми да сподели.
    Плеъра е от подписа. Само със Nero тръгват...

    http://energy-torrent.com/

  6. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #815

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator
    Плеъра е от подписа. Само със Nero тръгват...

    http://energy-torrent.com/
    Energy го знам Там вече ги изгледах

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #816

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Ако си изгледал всички филми там, мога да кажа - lol!;-) http://torrents3d.ru/

    P.S. Сега пробвах да вградя субтитрите в контейнера и така се показват, обаче това все още е полурешение понеже имам доста филми, и за всеки поотделно ще трябва да ги вграждам...

  8.  
     
  9. Member Аватара на zhelko
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    300
    #817

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от zhelko
    ...

    Интересно ми е защо в SVC подменю Panel Display Time дава 0 Hr. Исках да проверя колко е работил (не че е толкова важно щом работи ОК), произведен е около септември 2011 год.

    ...
    EDIT: Оказа се, че часовете може да се нулират от сервизното меню, което най-вероятно е направено от продавача в моя случай или пък ТВ не е бил мостра (нищо, че на 100% е бил)
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #818

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от zhelko
    EDIT: Оказа се, че часовете може да се нулират от сервизното меню, което най-вероятно е направено от продавача в моя случай или пък ТВ не е бил мостра (нищо, че на 100% е бил)
    Ей изхитриха се и консултантите....няма да се учудя ако са го научили от форума.

  11. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #819

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Някой може ли да ми каже как става пускането на BluRay ISO файл през "Домашний медия сървър" ?

    Admin
    Въпросът ти е за друга тема!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    20
    #820

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Реших вместо външен хард диск за тв Samsung 46D6500 да взема SONY PlayStation 3 320Gb въпросът ми е мога ли да ползвам конзолата за външен хард диск и ще имам ли проблеми с подкарването на 3D Blu ray филми и възпроизвеждането на субтитрите им ???
    Благодаря предварително .

  13. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #821

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Trentatre
    Реших вместо външен хард диск за тв Samsung 46D6500 да взема SONY PlayStation 3 320Gb въпросът ми е мога ли да ползвам конзолата за външен хард диск и ще имам ли проблеми с подкарването на 3D Blu ray филми и възпроизвеждането на субтитрите им ???
    Благодаря предварително .
    На конкретния въпрос не мога да отговоря, защо по-добре не си вземете рутер и да си на правите домашна мрежа?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,571
    #822

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Trentatre
    Реших вместо външен хард диск за тв Samsung 46D6500 да взема SONY PlayStation 3 320Gb въпросът ми е мога ли да ползвам конзолата за външен хард диск и ще имам ли проблеми с подкарването на 3D Blu ray филми и възпроизвеждането на субтитрите им ???
    Благодаря предварително .
    Забрави за тия идеи ,освен ако не я флашнеш ПС3 ,но и тогава не са и "силата" mkv филмите .

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    20
    #823

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Някои знае ли дали може да се пренаредят каналите на Самсунг Д5500, или трябва ръчно един по един да ги намествам в реда, който на мен ми харесва?

  17. Member Аватара на zhelko
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    300
    #824

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    За притежателите на модел D5003, D503, който не възпроизвежда видео през USB /JPEG, MP3/
    Влизате в сервизното меню и променяте Model от UЕ-D5003 на UЕ-D5000 (превъртате наляво, но само не и на UD5000H, а именно просто 5000!!) появяват се още няколко входа (HDMI, ПК, AV ) тях в телевизора ги няма, а само в менюто, но това не пречи.
    Не пипайте и не променяйте нищо друго!!!

    http://www.hdzona.com/forum/index.php?topic=1618.0
    Вероятно процедурата е възможно да стане и при модела 503 - променя се на модел 550 в сервизното меню....не е изпробвано.

    за C350
    http://www.hdzona.com/forum/index.ph...39499#msg39499

    Внимание!
    След влизане в сервизното меню и смяна на модела от D5003 на D5500/D5800 и от D4003 на D5500/D5800, тръгва видеото през USB, НО сензорните бутони, и на двата ТВ-а модела не функционират! Каквото и да правите: връщане на старият модел или с друг модел - 5000, смяна на firmware, занулявне до фабрични настройки, нищо не помага.
    За притежателите на UE40D5003 -> след дълго четене по руски форуми се оказа, че смяната от D5003 на D5000 би трябвало да е безопасна за сензорните бутони на ТВ. При смяна към друг модел (D5800 например) отказват сензорните бутони.

    Пробвах и поне при мен се получи както трябва (от D5003 на D5000)

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #825

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 55 от 101 ПърваПърва ... 545535455565765 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе