Вижте резултатите от анкетата: Прочетохте ли инструкцията на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
34. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    29 85.29%
  • Не

    5 14.71%
Страница 72 от 101 ПърваПърва ... 2262707172737482 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,066 до 1,080 от общо 1512
Like Tree2Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    64
    #1066

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от joro_bul
    (ти няма да пишеш тук,ако е така)


    feikot
    Не знаех, че форума е сaмо за просяци и бедняци...

    И аз смятам да взема 46ES8000 но щом казваш, спирам да пиша тук!!!
    Колко грешно могат да се разберат едни интернет слова...Разбира се не съм искал да засегна никой,казах просто,че ако не го бъркат 4000 лв. за тв,ще отиде ще ги метне в някоя верига за техника и ще се прибере вкъщи,без да пише по форуми...винаги има изключения и моля да бъда извинен от тези,които са се почувствали засегнати !

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    А ти защо си дал 1300 лв. за твоя като 37-ци за по 800 лв?
    От 1899 лв. намален на 1199 лв. + 2 чифта очила за 79 лв. всичко 1278 лв. А 37ца за 800 лв. ако ми покажеш 3Д,фул хд,400 (уж) Hz,wifi (не ready) и да е горна средна серия,получаваш бира.

    Van Basten,нямаш ли опцията "Търсене по време" и директно да напишеш примерно 60та минута ?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    3
    #1067

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте-мисля да си купя SAMSUNG UE-32EH6030 от Технополис .Какво Ви е мнението-има ли смисъл от 3D?

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,597
    #1068

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    За 32" няма особен смисъл от 3Д .

  5. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1069

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Van Basten, първо честито за телевизора, да си го ползваш със здраве и добра компания!
    Второ, благодарности за изчерпателния и полезен пост, който ще помогне и на други съфорумци в избора им на телевизор.

    Ще е хубаво, всеки на който форума е помогнал по някакъв начин в избора, след това да дава такава подробна обратна информация след покупката, за да бъдем навреме информирани за хубавите и лоши страни на който и да е модел телевизор.
    Цитат Първоначално публикувано от feikot
    От 1899 лв. намален на 1199 лв. + 2 чифта очила за 79 лв. всичко 1278 лв. А 37ца за 800 лв. ако ми покажеш 3Д,фул хд,400 (уж) Hz,wifi (не ready) и да е горна средна серия,получаваш бира.
    За 800 лв. може и да няма хубава 37-ца, но за 1200 лв. си купуваш съвсем спокойно добър 40-42" 3D телевизор, така че не прибързвай с изказванията. Монетата винаги има и обратна страна.

  6. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    2
    #1070

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Попитай в този форум
    http://forum.samygo.tv/
    http://wiki.samygo.tv/index.php5/The_C_Series_Wiki
    Покритието е гланцово, но със залепен антиотражателен филтър.
    Привет, отново!
    За съжаление и там няма информация.
    От самсунг отговарят:
    Вашият телевизор разполага със Samsung Apps приложения,до които имате достъп,чрез интернет връзка.Също така,можете да споделяте файлове безжично с помоща на допълнителен софтуер All Share,който можете да изтеглите от http://www.samsung.com/bg и инсталирате на Вашия компютър.
    Не можете да инсталирате Уеб браузър.

    За допълнителна информация можете да се свържете с нас на телефонен номер 070013311(от понеделник до петък 09:00-18:00 ч.).

    Може ли някой да помогне!
    Благодаря!

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,629
    #1071

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от nokoto
    Привет, отново!
    За съжаление и там няма информация.
    Може ли някой да помогне!
    Благодаря!
    Може би тук...
    http://www.pristavka.de/index.php/board,112.0.html

    Някой да е виждал в свободна продажба VG-KBD1000 Smart Wireless Keyboard ??

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    201
    #1072

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Някой да е виждал в свободна продажба VG-KBD1000 Smart Wireless Keyboard ??
    http://www.ebay.com/sch/i.html?_trks...D1000&_sacat=0

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    12
    #1073

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Имам един въпрос за който моля да бъда извинен предварително но не намерх достатъчно разбираемо за мен обяснение.Имам Самсунг С650 с кабелна на Близу до скоро беше със сетъп бокс който го замених с кам модул и стана кофти с програмие ,нареди си ги по азбучен ред.И ВЪПРОСА ми е как да си ги подредя по желания ред.

  11. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    647
    #1074

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Със Samsung Chanell List Editor за С серия. Има линк на първа страница на темата.

  12. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #1075

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Колеги родителите си харесаха и взеха телевизор Samsung 40es5500, вчера отидох да им помогна с поставянето и първоначалните настройки но ми направи много неприятно впечатление поведението на дистанционното. Почти съм сигурен, че е дефектно (просто някой копчета работят само при силно натискане и задържане за по дълго време), много трудно се работи така. Ще се радвам ако собственици на този модел коментират как е дистанционното при тях и случайно да знаете дистанционното покрива ли се от гаранцията на Самсунг ? Телевизора е взет от Технополис.

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    201
    #1076

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Най вероятно дистанционното не се покрива от гаранцията.Пробва с нови батерии и ако е същото положението отиди в технополис и обясни ситуацията.Най вероятно ще те разберат.

  14.  
     
  15. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #1077

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Пробвах и с нови батерии но няма резултат

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    12
    #1078

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от ivanov_km
    Пробвах и с нови батерии но няма резултат
    За съжаление ще трябва да повторя колегата по-горе за новите батерии. Това го копирах от първа страница, но явно дистанционните на Самсунг са капризни от към батерии и работят само с определени марки като Duracell: "ТВ спира да реагира на дистанционното /всички бутони/, като бутона за осветяване на дистанционното работи. След 5 мин. всичко работи. Това се повтаря през около час два. Къде е проблема ?
    Проблема е в изтощените батерии. Не слагайте обикновени/Zink-Carbon/,работят 1 месец и се повтаря пак същото. Вземете си duracell и няма да имате проблеми следващите 6 месеца."

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,409
    #1079

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Колегата пише за чисто нов телевизор!
    Освен това само някои от бутоните му правят проблем.
    Едно време дистанционните бяха с 6 месеца гаранция.
    Не знам каква е ситуацията в момента, но директно отивайте в магазина и искайте да се разреши проблема!

  18. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #1080

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Така ще направя но проблема, че трябва да бия 60 км път до най-близкия Технополис и дано да имат същия телевизор там, че да демонстрирам проблема с дистанционното.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 72 от 101 ПърваПърва ... 2262707172737482 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе