Вижте резултатите от анкетата: Прочетохте ли инструкцията на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
34. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    29 85.29%
  • Не

    5 14.71%
Страница 22 от 101 ПърваПърва ... 1220212223243272 ... ПоследноПоследно
Резултати от 316 до 330 от общо 1512
Like Tree2Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #316

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от penkoyordanov
    Здравейте,
    От около 2м притежавам Samsung LE32d550. От няколко дена звука на телевизията ми звучи странно. Имам чувството че липсват ниски или средни честоти (някакво пискливо звучи).
    Аз съм с цифрова телевизия към NET1, ама едва ли е от сигнала. Звука е дразнещ и ме заболяват ушите. Пробвах с различните модове (music, video..и т.н), все така "писклив"?
    Идеи?
    Без да се прегледам
    Вероятно някой по погрешка е включил режима "ясен глас" ("clear voice"), който "по традиция" е пословично трагичен при телевизорите на Самсунг.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    36
    #317

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от botev4o
    Вероятно някой по погрешка е включил режима "ясен глас" ("clear voice"), който "по традиция" е пословично трагичен при телевизорите на Самсунг.
    Нали съм написал че съм пробвал с всички режими-модове...да на clear voice е зле ама не е това проблема.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    11
    #318

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    модела на телевизора е 32д6500 ,и имам проблем със субтитрите моля за помощ!!! Правя ги да са еднакви файловете и пак не става!!Става въпрос за гледане на филм от флашка.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #319

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Ако файловете са с дълги имена, примерно Ala.Bala.2011.BluRay.RIP.EDIKOYSI.ALA.BALA.mkv и на мен ми се е случвало да не тръгнат буквичките ...за това просто го преименувам на нещо малко ...примерно ALABala.mkv и нещата тръгват

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    11
    #320

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Ако файловете са с дълги имена, примерно Ala.Bala.2011.BluRay.RIP.EDIKOYSI.ALA.BALA.mkv и на мен ми се е случвало да не тръгнат буквичките ...за това просто го преименувам на нещо малко ...примерно ALABala.mkv и нещата тръгват
    дано да си прав ,ще пробвам след малко.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,499
    #321

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Bobini
    Имам един въпрос за моя ТВ Samsung C650. От скоро забелязах че се появи една малка тънка черна ивица и се чудя от какво може да е . Прилагам и снимки(не са много качествени) . Изглежда все едно е мръсно, нацапано, но не е. Дали може да е някакъв дефект или пък да е влязъл прах между матрицата и подсветката. Какво мога да направя по въпроса, ТВ-то е гаранционно, дали мога да се възползвам от гаранцията?

    http://picbg.net/img.php?file=c8d7a705da5e1f21.jpg
    http://picbg.net/img.php?file=2161e2d3259eabca.jpg

    Благодаря предварително.
    Проблем във видеопанела - занеси го в сервиза.

    Цитат Първоначално публикувано от go6ok
    Здравейте. От близо година съм със LE40C650. Нямам никакви забележки и съм доволен от изборът си. От седмица обаче наблюдавам цветни (RGB) петна в белия цвят (при бели букви на черен фон за пример). Ефекта се получава при гледане на тв програми. Вързан съм към COOOLBOX оптика. При гледане на интернет или HDD съдържание този ефект липсва или е толкова слаб че не съм го забелязал. Може ли някой да ме ориентира с професионално мнение къде да търся проблема: в доставчика или телевизора?
    Вероятно е проблем в сигнала, но по-добре дай снимки да видим.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    96
    #322

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Проблем във видеопанела - занеси го в сервиза.
    Благодаря ще го занеса и ще пиша какво е станало.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    21
    #323

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Това е първия ми пост във форума и искам да споделя една полезна програмка. Ако някой е давал линк преди това, извинете ме.

    http://samschanneledit.sourceforge.net/

    Може с нея да коригирате подредбата на програмите във файла свален предварително на флашка, а после коригиран да го качвате обратно. Мисля че поддържа всички C и D модели.

    Поздрави.


  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,499
    #324

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от steich
    Това е първия ми пост във форума и искам да споделя една полезна програмка. Ако някой е давал линк преди това, извинете ме.

    http://samschanneledit.sourceforge.net/

    Може с нея да коригирате подредбата на програмите във файла свален предварително на флашка, а после коригиран да го качвате обратно. Мисля че поддържа всички C и D модели.

    Поздрави.
    Благодаря за линка - качен е във FAQ


    Обръщам се към всички собственици на телевизори Самсун модели 2011 година
    Напишете плюсовете и минусите, които сте забелязали във вашите телевизори - това е с цел да опресним втори пост на темата, което ще е от полза за всеки нов член на форума желаещ да си закупи такъв телевизор.

    Качил съм ви таблица с модели 2012 / достоверноста е 80%
    https://forum.setcombg.com/index.php...html#msg491512

  12. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #325

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    40D5500 с матрица на семсунг
    - Неравномерна подсветка - забелязва се в тъмно помещение след 2-3 сек.на изцяло тъмен фон.
    - Само режим movie що годе става за гледане другите режими на картината са меко казано ужасни.
    - Дистанционното е удобно с меки бутони но няма подсветка (използвам тв-то в спалня)
    - Общо впечетление - доволен съм понеже всички тези недостатъци си ги знаех предварително и не ме изненадоха

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    58
    #326

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Да вметна за дистанционните с подсветка: абе, помага но не съвсем. Ако имаше начин да се настрои колко бързо да угасва, би било перфектно, но така както е - докато фокусирам и подсветката угасва...

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #327

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    32D6000 ... отвратително бавен SmartHub и социални приложения ...facebook, tweeter, etc.Могат да те накарат да спреш да ги ползваш което си е плюс всъщност. Неравномерна подсветка видима единственно при превключването от телевизия към smartHub или плеъра. Като цяло минусите са преклаено несъщественни за този модел. Образа е супер, настройките за картината са предостатъчно а плеъра му е чуден. Не съжалявам за парите които дадох (особенно сравнявайки го със Sony 32EX600)

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    22
    #328

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте,
    Вече съм собственик на 46D5700 и искам да ви попитам дали този донгъл WIS 09 AB-GNX ще ми свърши работа.Също така да ми препоръчате и добър медия сървър.
    Поздрави

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #329

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Честито, аз съм си фен на AllShare, но хвърлих един поглед и на Serviio и също ми допадна ...това което ми харесва на AllShare е, че мога докато си преглеждам мултимедийните файлове, направо от компа да кажа да пусне еди кой си файл на телевизора и той тръгва веднага ...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    14
    #330

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Да напиша и аз за минусите на тв-то. Модела е LE 40D550.
    - много неудобно дистанционно
    - функцията "Родителски контрол" е пълна скръб, като се заключи даден канал, няма шанс за отключване след това
    - бавно превключване на каналите
    - при превключване на канал, информацията е крайно недостатъчна, вместо часът и текущото предаване се показва дали е стерео или моно канала
    - като цяло софтуера куца и е много орязан (сравнявам го с турски приемник NETA за 30 лв.)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 22 от 101 ПърваПърва ... 1220212223243272 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе