Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 38

Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    92
    #1

    Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    ЗДравейте,
    днес закупихме въпросния телевизор ,но имам 1 питане отностно пускането на 3Д? като пробвахме на тв излиза "не се поддържа" закачихме компютъра със обикновен DVI кабел и пуснахме от там разни неща ,но все това пише и в менюто при настройките бутона 3д е неактивен? как можем да го подкараме? при какви условия? (имаме очила) ?

    мерси предварително

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    95
    #2

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    3д е неактивен защото този модел няма 3Д конвертиране.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    92
    #3

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    странно в 1 от магазините ми казаха ,че има сега за да гледам 3д филм какво трябва да направя? да го сваля и да го запиша на носител? ,ако го пусна от ПС-то ? или на флашка?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    84
    #4

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    3d филмите в интернет са няколко типа. Не знам дали телевизора поддържа sidebyside дефакто да го съединява за да се получи 3д изображение . Иначе голяма флашка трябва да е за да побере mkv по скоро директно от компа ако има hdmi ... Иначе в големите магазини като Техномаркет и Технополис където продават на килограм не на качество ще ти кажат и че готви.. Затова от такива вериги никога.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    92
    #5

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Ясно.. пробвахме да свалим някъкво 3д.. което беше само към 8ГБ..,и го пуснахме през компа но през DVI кабел (понеже конкретно този няма хдми изход) и.. пак греда?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    95
    #6

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Колега,от вчера и аз имам същия модел,не се занимавай с компютъра,слагай 3д филмите на флашка или външен диск направо в USB то на телевизора-тръгват без проблем- поддържа sidebyside,само че без субтитри/само за 3Д филмите/на другите субтитрите работят.Между другото направо съм бесен от този телевизор,хора които обичат да гледат филми да не го купуват!-филмите дали mkv дали avi или филми излъчвани по телевизията/аз съм на VIVACOM/изглеждат като долнопробни сериали и театър снимани с любителска камера-ПЪЛНА ТРАГЕДИЯ-НИКОЯ ОТ НАСТРОЙКИТЕ НЕ МОЖЕ ДА РЕШИ ПРОБЛЕМА!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #7

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Globe
    D6000 не подържа конвертиране от 2D към 3D
    Виж кабелният ти оператор дали не предлага 3D програми.

    Цитат Първоначално публикувано от nilro
    Между другото направо съм бесен от този телевизор,хора които обичат да гледат филми да не го купуват!-филмите дали mkv дали avi или филми излъчвани по телевизията/аз съм на VIVACOM/изглеждат като долнопробни сериали и театър снимани с любителска камера-ПЪЛНА ТРАГЕДИЯ-НИКОЯ ОТ НАСТРОЙКИТЕ НЕ МОЖЕ ДА РЕШИ ПРОБЛЕМА!
    Motion Plus Off - и така ще си оправиш проблема!

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    92
    #8

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    мерси ние сме на мегалан и нямаме проблем ,но въпроса е защо пред пс-то не успя да тръгне 3д-то? или да търся специялен формат ? изтеглихме филм към 8гб-та ,но пак беше така.. ако можете да ми дадете някой примерен филм? (или направо линк към него) да подкарам тая чудесия ,че нещо не изглежда читава работата
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1308088678[/time]_________________________________________________

    или иначе казано исках да кажа филма като го пускам от компютъра през специялен плеър ли трябва да е? или няма значение ? например през кмплеър и бсплеър като пуснах някъкво 3д ми излезна пак "не се поддържа" ? тъй като мисля да ползвам компютъра за постоянна връзка и гледане на 3д на телевизора

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    92
    #9

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Проблема е решен ! Просто трябва HDMI кабел ! през DVI (нормалния за монитор) не става

    мерси на всички ! за коментарите

    п.с иначе като сигнала е през хдми има и опция 2д->3д (за евентуално питащите за този монитор)

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    92
    #10

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Здравейте, Всичко е точно ,но имам 1 последен въпрос.. за сега гледам само филми SBS (Side by Side) на 3д? другите нещо не мога да ги подкарам? гледам ги от Пс-то с каквато и да е програма например кмплеър? за другите е нужен специялен плеър или ?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    12
    #11

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Има ли свободен уеб броузър тази машинка. Аз я купих защото пича от Самсунг каза: ДАА, как има, разбира се. После като се прибрах и включих лан-кабела обаче, няма никой в къщи. Само 10-тина сайта. Кажете има ли оправяне това нещо или съм се преебал.

    ПС: Иначе телевизорчето е уникално.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #12

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Не-няма. Пича от семсун те е излъгал!! От тях друго и не очаквам...Колкото пъти съм срещал техният човек и го попитам нещо- ми отговаря Не знам или започва да ми мънка и говори глупости.....

    Ако държиш на браузъра, върни телевизора в магазина и го смени със samsung UE40D6500 - с доплащане.

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #13

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Или си купи една допълнителна кутийка с Андроид ОС и си тегли каквото си искаш , та и сайтове !

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    12
    #14

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Мерси много за отговорите. Май този с допълнителната кутийка повече ми харесва. Ще ми кажеш ли нещо повече за какво става на въпрос. Ако може и някой линк да качиш да я видя и какво представлява. Много благодаря още веднъж ))

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #15

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Колега , има инфо в темата за мултимедийните плеъри , виж там , има това за което питаш !


    https://forum.setcombg.com/index.php/topic,52284.0.html

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Питане за 60"(152см) FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-60F6300
    От stingray във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 30-09-14, 19:05
  2. питане за ремонт на телевизор
    От naydenov69 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 04-01-14, 18:14
  3. Питане за така наречения clouding при SAMSUNG UE46ES6100?
    От indianeca123 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 47
    Последно: 08-01-13, 12:37
  4. Отговори: 4
    Последно: 13-07-12, 09:27
  5. Избор Sony 40EX720 Samsung UE40D6000
    От reev във форум Sony телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 14-11-11, 15:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе