Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 38
Like Tree1Одобрявам

Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    12
    #16

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Колеги някой да има проблеми с субтитрите. Първоначално тръгваха винаги, сега от известно време изчезнаха и не тръгват на нито един филм. Някакви идеи ??? Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    95
    #17

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Вчера сутринта си свалих последния ъпдейт и го инсталирах-със субтитрите при мен няма проблем.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    12
    #18

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Как си го ъпдейтнал? От самия тв или от сайта на самсунг? Може ли малко повече подробности за да мога и аз да го направя и данода се оправи този проблем със субтитрите. Мерси
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1317303497[/time]_________________________________________________

    От тук ли трябва да сваля ъпдейта
    После на флашка и в телевизора нали ??
    http://www.samsung.com/bg/support/de...UE40D6000TWXXH

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    95
    #19

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    От телевизора си правя ъпдейтите - поне 3 инсталирах откакто го имам.От сайта на Самсунг няма нищо.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    12
    #20

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Ще те затрудни ли много да ми обясниш малко по-подробно как ? Аз пробвах Поддръжка- настройка на софтуер и там дава онлайн, с канал, usb, и т.н. Но нищо не се получава. Знам че е малоумен въпрос, но какво да направя не го знам

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    12
    #21

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Koлеги наистина се ядосвам много като не мога да си оправя тъпите субтитри. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !!! Купих и тъп хдми кабел и се оказа, че лаптопа ми няма такъв изход. ПОЛУДЯХ !!! Моля Ви дайте някакви съвети. Ако трябва да го ъбдеитна как ? Мислих да не би като съм го разучавал да съм ги изключил от някъде, но там където е за субтитрите е включено, езика е български. Не знам вече, изчезнаха изведнъж.В началото супер на всеки филм тръгваха и нямаше ядове, и изведнъж не тръгват вече. Пробвах всичко което можаш. ПОМАГАЙТЕ !!!!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #22

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Дай точно описание на видеофайловете, които се опитваш да пускаш, а също и на файловете със субтитри към тях (ако са външни).

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    95
    #23

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от borisov1986
    Ще те затрудни ли много да ми обясниш малко по-подробно как ? Аз пробвах Поддръжка- настройка на софтуер и там дава онлайн, с канал, usb, и т.н. Но нищо не се получава. Знам че е малоумен въпрос, но какво да направя не го знам
    MENU-ПОДДРЪЖКА
    НАДСТРОЙКА НА СОФТУЕРА
    ОНЛАЙН
    показва се прозорец-СВЪРЗВАНЕ КЪМ МРЕЖОВ СЪРВЪР
    ако има нова версия те пита дали да я свали и после дали да я инсталира
    В момента ми излиза-Текуща версия на софтуера-001011

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    12
    #24

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Да и на мен ми е тази версия на софтуера. Това го бях направил отдавна, до там ми стигат познанията, ако може да се каже че имам такива Иначе най-нормални торенти свалям. В първия месец тръгваха винаги и на всеки филм. Не знам защо изчезнаха така. Субтитрите са СТР, като са в папката в компа веднага ги разпознава програмата и тръгват автоматично. Не знам какво може да съм пипнал, но имам чувството че нарочно не ги разпознава, че съм ги изключил някакси. Пробвах с това на дистанционното-добаване на субтитри, но нищо. От настройките са включени, на български и т.н. Не знам .......

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    199
    #25

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    borisov1986 Пробваи да ги качих филма на флашка и пробваи директно от TV-to

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    2
    #26

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Здравейте ! Aз също имам посоченият модел телевизор. Може ли да ми обясните как гледате 3д филми и от къде ги сваляте ? В един сайт намерих няколко в 3д формат, качих ги на флашка и като ги пуснах 3д очилата не могат да съединят образите...в магазина ми казаха, че не мога да гледам 3д филми без блу рей плеър...вие как успявате да гледате без него ?

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #27

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Като пуснете филма просто си натиснете бутона на дистанционното за 3D. Ще излезе меню което ще ви покаже двата подържани формата 3D, избирате този който виждате и 3D-то тръгва. Само ще трябва да си пуснете очилата
    А отностно специалистите в магазина просто не искам да ги коментирам. Тотални малоумници!
    Двата формата са:
    две картини една до друга или две картини една върху друга.Телевизора просто ще ги смеси така, че да може пък очилата да излъжат мозъка , че гледа три измерения

  16. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    2
    #28

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Да аз това го правя само че не се смесва картината....или филма не е 3д или и аз нз...има ли значение в кой вход ще мушна флашката ?

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #29

    Re:Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Не , няма значение. Сигурно филма който си дръпнал не е "правилен". Виж някой на който пише, че е SBS.

  18. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    4
    #30

    Отговор: Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор

    Здравейте колеги, аз съм нов, но от 2011г имам UE40D6000 SAMSUNG
    Знам че темата е стара, но от днес съм с новата версия на софтуера 001026 и вече работят субтитрите .idx/sub филмите си вървят без проблеми със бг субтитри.
    Поствам това за всички колеги с този модел телевизор. UE40D6000TW - Файлове за изтегляне | ПОДДРЪЖКА | SAMSUNG
    Поздрави: Младенски
    podredko одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Питане за 60"(152см) FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-60F6300
    От stingray във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 30-09-14, 18:05
  2. питане за ремонт на телевизор
    От naydenov69 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 04-01-14, 17:14
  3. Питане за така наречения clouding при SAMSUNG UE46ES6100?
    От indianeca123 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 47
    Последно: 08-01-13, 11:37
  4. Отговори: 4
    Последно: 13-07-12, 08:27
  5. Избор Sony 40EX720 Samsung UE40D6000
    От reev във форум Sony телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 14-11-11, 14:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе