Резултати от 1 до 7 от общо 7

Проблем с Samsung UE-40EH5450

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Hrh
    Hrh е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    4
    #1

    Проблем с Samsung UE-40EH5450

    Здравейте,

    миналата седмица си купих LED телевизор *Samsung UE-40EH5450*. Като цяло не съм от хората, които разбират много от телевизори и затова не бях проучвал мнения относно въпросният телевизор. В общи линии ме интересуваше да мога да си гледам европейското :default
    Но от както прекарахме цифрова телевизия се случват разни странни неща с телевизора. Докато се сменят HD каналите, самият телевизор се рестартира. Всичко става за секунди, но все пак е странно. Понякога дори без да сменяш каналите, пак се рестартира. Някой дали е срещал подобен проблем. Дали е нещо по настройките на телевизора, което трябва да настроя или е фирмен проблем?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    90
    #2

    Re:Проблем с Samsung UE-40EH5450

    Цитат Първоначално публикувано от Hrh
    Здравейте,

    миналата седмица си купих LED телевизор *Samsung UE-40EH5450*. Като цяло не съм от хората, които разбират много от телевизори и затова не бях проучвал мнения относно въпросният телевизор. В общи линии ме интересуваше да мога да си гледам европейското :default
    Но от както прекарахме цифрова телевизия се случват разни странни неща с телевизора. Докато се сменят HD каналите, самият телевизор се рестартира. Всичко става за секунди, но все пак е странно. Понякога дори без да сменяш каналите, пак се рестартира. Някой дали е срещал подобен проблем. Дали е нещо по настройките на телевизора, което трябва да настроя или е фирмен проблем?
    Пробвай да го върнеш към заводски настройки и си сканирай наново каналите.При мен става със задържане на бутона exit на дистанеца.

  4. Hrh
    Hrh е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    4
    #3

    Re:Проблем с Samsung UE-40EH5450

    Ами ще пробвам с заводските настройки, но се съмнявам, че от там идва проблема. Има ли нещо, което трябва да имам предвид при връщането на заводските настройки?

  5. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #4

    Re:Проблем с Samsung UE-40EH5450

    Не си уточнил цифровата кабелна телевизия през външен тунер или с тунера на тв-то е хващаш та ако си забучил кабел в антенния вход на тв-то го откачи и виж дали пак ще се рестартира...

  6. Hrh
    Hrh е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    4
    #5

    Re:Проблем с Samsung UE-40EH5450

    Цифровата телевизия е през външен тунер, и всичко няколко пъти рестартирах. Инасталирах и нов ъпдейт към софтуера на тв-то (http://www.samsung.com/bg/support/mo...lDownload=true) но никаква промяна Не съм пробвал с заводските настройки, тъй като искам да съм сигурен че няма да изгубя някаква ценна информация преди това.

  7. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #6

    Re:Проблем с Samsung UE-40EH5450

    Коя е телевизията? Каква е връзката от приемника към тв-то: HDMI, скарт ли е или някаква друга (коаксиал)?
    Ако не са кодирани каналите пробвай директно без външния приемник с тунера на тв-то - обаче използвай галваничен разделител за антенния вход!
    Понеже спомена, че проблема се е появил след прекарването на цифровата та съм склонен да се съмнявам за проблема около това...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    13
    #7

    Re:Проблем с Samsung UE-40EH5450

    Цитат Първоначално публикувано от Hrh
    Здравейте,

    миналата седмица си купих LED телевизор *Samsung UE-40EH5450*. Като цяло не съм от хората, които разбират много от телевизори и затова не бях проучвал мнения относно въпросният телевизор. В общи линии ме интересуваше да мога да си гледам европейското :default
    Но от както прекарахме цифрова телевизия се случват разни странни неща с телевизора. Докато се сменят HD каналите, самият телевизор се рестартира. Всичко става за секунди, но все пак е странно. Понякога дори без да сменяш каналите, пак се рестартира. Някой дали е срещал подобен проблем. Дали е нещо по настройките на телевизора, което трябва да настроя или е фирмен проблем?
    Трбява да отидеш на сервиз според мен, питай в центъра за обслужване за клиенти да те насочат къде по-точно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със "самосветване" на екрана на LED TV Samsung UE-40EH5450
    От Stanislav Petrov във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-11-12, 01:01
  2. Настройка картина на Samsung UE-40EH5450
    От vini_71 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 07-08-12, 11:49
  3. Проблем с LED TV Samsung
    От zyklon666 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 11-10-11, 19:07
  4. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 23:57
  5. Проблем със samsung U 600
    От helios1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 12-02-09, 21:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе