Вижте резултатите от анкетата: Как бихте оценили картината на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
221. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Много добра

    147 66.52%
  • Добра

    48 21.72%
  • Задоволителна

    16 7.24%
  • Приемлива с много компромиси

    6 2.71%
  • Категорично не ми харесва

    6 2.71%
Отговори на анкетата
Страница 2 от 107 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 1600
Like Tree58Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    43
    #16

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    май само Самсунг си знаят най -добре !!! аз се натъкнах да тази таблица
    http://www.alter.si/tabla/files/1486...modeli2012.pdf

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,427
    #17

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Знам за нея :rolleyes: - копирана е от форума от един колега от Турция..
    Таблицата от линка е копие на първият вариант/погрешен/ на таблицата във форума която направих.
    Два дни по-късно проверих всичко едно по едно и коригирах таблицата тук.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    133
    #18

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Не знам дали е грешка или целенасочен търговски парадокс, но в момента в ТМ 40ES800 се продава за 2300, докато 40ES7000 е 2350лв. Ако грешката е вярна, значи 40ES8000 е най-много поевтинелият тв за 2012 като се има предвид цената на която се появи в началото.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    58
    #19

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Долу вляво на екрана на 32C6000 наблюдавам нещо като петно (от мръсотия) с големина на мъжко кутре разделено на 2 части - пикселите на матрицата са наред, вижда се ясно на бяла, червена, синя и зелена заливка, както и на светли сцени, примерно сняг (Game Of Thrones Season 1 Episode 1 примерно). Първо помислих, че е зацапано, но не се почиства. Отвън, по външния панел не се виждат следи от зацапване или нещо подобно. Имам чувството, че е влязъл прах или др.мръсотия между матрицата и предпазния й панел от пластмаса (стъкло?).

    Споделете вашите преположения. Виждате ли сте нещо подобно ? Предлагат ми да го купя и съм в период на мислене (изпробване). Ще оценя бързата Ви реакция по темата.

    - - - Обновено - - -

    Никой не спомена нищо за запитването. В крайна сметка се отказах и взех един 40ES8000 от офертата на ТМ, за която колегата е писал по-горе. Все пак ми остава чуденка, какво беше това нещо вътре в блока на матрицата.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,427
    #20

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Добре беше да дадеш снимка. Може да е, както случайно замърсяване при сглобката така и DSE / ефект на мръсният екран-дефект на матрицата/.

    http://www.hdtvtest.co.uk/news/samsu...1209232123.htm
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 29-10-12 в 14:25.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    43
    #21

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Искам да попитам каква е тази стрелка,която се появява при натискане на " Инфо"?Нещо не мога да схвана смисъла и !!!
    Благодаря предварително за отговора

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    58
    #22

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Добре беше да дадеш снимка.
    Направих снимка с iPhone и DSLR, но и двете не станаха добре и петното не се вижда ясно. Затова не ги прикачих към темата. Имах желание..

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    21
    #23

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте,

    Бих искал да помоля за съвет. От около 3 седмици имам Samsung 40ES6100. Досега работеше без проблем, но внезапно тази вечер половината екран стана тъмен. Предполагам че е подсветката, горната половина е тъмна, долната нормално осветена... Мислите ли, че това може да се отстрани в сервиз по гаранция? Аз си мисля да опитам направо да сменя бройката.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    375
    #24

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Krasen Kolev Виж публикацията
    Здравейте,

    Бих искал да помоля за съвет. От около 3 седмици имам Samsung 40ES6100. Досега работеше без проблем, но внезапно тази вечер половината екран стана тъмен. Предполагам че е подсветката, горната половина е тъмна, долната нормално осветена... Мислите ли, че това може да се отстрани в сервиз по гаранция? Аз си мисля да опитам направо да сменя бройката.
    Проблемът е в мейн борда . Ако поставиш на динамична картина за известно време ще се освети и горната половина на панела. Отстранява се в сервиз - гаранционно - заменя се борда.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    21
    #25

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от dimon Виж публикацията
    Проблемът е в мейн борда . Ако поставиш на динамична картина за известно време ще се освети и горната половина на панела. Отстранява се в сервиз - гаранционно - заменя се борда.
    Благодаря за информацията. Ще го имам предвид. Добре е човек да е подготвен малко като ходи в тези сервизи, че като ги знам какви "майстори" са навсякъде...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    95
    #26

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Plastic Виж публикацията
    Искам да попитам каква е тази стрелка,която се появява при натискане на " Инфо"?Нещо не мога да схвана смисъла и !!!
    Благодаря предварително за отговора
    Показва нагледно изразходваната енергия,спрямо по-старите модели телевизори.Влияе се от настройките,които си задал.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,427
    #27

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от dimon Виж публикацията
    Проблемът е в мейн борда . Ако поставиш на динамична картина за известно време ще се освети и горната половина на панела. Отстранява се в сервиз - гаранционно - заменя се борда.
    Това да не е някакъв локален контрол на подсветката ?
    Нещо такова
    Edge LED Micro Dimming - 2 Block Scan (horizontal) и от там да ги пишат тези херцове...

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    12
    #28

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте да попитам в Меню-настройки опцията-ИЗЛЪЧВАНЕ-не е активна как да я направя активна модела е Б650

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #29

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    От външен източник не е активно , когато си на програма от тунера в тв е .

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    12
    #30

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    А как да сменя аудио потока когато съм пуснал филм от флашка

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 107 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе