Вижте резултатите от анкетата: Как бихте оценили картината на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
221. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Много добра

    147 66.52%
  • Добра

    48 21.72%
  • Задоволителна

    16 7.24%
  • Приемлива с много компромиси

    6 2.71%
  • Категорично не ми харесва

    6 2.71%
Отговори на анкетата
Страница 4 от 107 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 1600
Like Tree58Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    18
    #46

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Svetlio,

    Мерси за инфо-то ще разгледам предложените по-горе варианти.
    от 3м ще се гледа, но мястото за поставянето продоопределя максималният диагонал, който в момента е 42 инча.


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #47

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    За 3 м 40-42" е малък , както и да го погледнеш - секция с "дупка" :D ли е ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    18
    #48

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    дам с дупка, и немога да "изрежа" по-голяма за това ще прегледам опциите за по-добър 42 инчов тв

    мерси

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    78
    #49

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    @Danko, наистина разликата между ES7000 и ES8000 е само в Micro Dimminga и в дизайна. Ако не държиш на този жестов и гласов(който няма Български) контрол, то и аз ТВЪРДО съм за Сонито HX850!! Първата разлика, която ще видиш определено е в 3D-то и тя ще е в ползва на Сони, а очилата, които има това Сони в комплекта са уникални и като дизайн Пък и плюс това Сонито в момента върви в кашона по твой избор - с Блу-рей плеър, 2 броя очила и цялата колекция Джеймс Бонд филми. Може да си го вземеш пък или само с 2 броя очила, на малко по-ниска цена. Пиедестала също му е уникален с вградените говорители! Просто телевизор - мечта. Губиш флаш плеъра при сонито също. Прецени ТИ какво искаш - играчка или телевизор! И на последно място нека не забравяме Gorilla GLass-a при сонито

    П.П: Слагали сме HX750 до ES7000 с един и същ сигнал - е сонито го утрепа
    Поздрави!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    18
    #50

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Вие направо ме утрепахте Искам по-добър 42' телевизор и явно на 2-3 места казват че сони-то е по-добро за този размер Явно тази седмица ще търся да видя на живо Сонито, защото гледах до сега Панасоник, ЛГ, Самсунг и малко клонях към Панасоник-а заради по-добрият контраст и по-силното черно. Сега ще ходя на лов за Сонита мерси! Силно се радвам че не си го взех, преди да прочета форумите ! Мерси за инфото още веднъж !

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    78
    #51

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Сонито/Самсунга обаче ти идват на 40". Кой модел все пак гледаш на Панасоник?
    https://www.technomarket.bg/products...ic-tx-l42wt50e
    Ето това бих казал, че е уникалният модел. Най-високият клас от тази година на Панасоник! Страхотен контраст и детайлност в картинката, наистина реални цветове. Отвореният браузър има и флаш плеър, медийният плеър поне до това, което аз съм тествал до сега работи перфектно и няма проблем със субтитрите. От менюто може да си избереш какъвто енкодинг пожелаеш! Изпробвано работи и с безжична клавиатура на Logitech, но без маус пада. Ако си от София заповядай в магазина, ще ги тестваме моделите на място. Пиши ми ЛС, ако искаш подробности. 3Д-то също е уникално и бих казал, че е същото като на Сони! Очилата са малко скъпи - 150лв, но и Сонито не отстъпва много много на цена от тази гледна точка. Поне в комплекта имаш също 2 броя Тук е време да отбележа, че и конвертора на Панасоника страшно много ме кефи, дори и на обикновенна ефирна телевизия!!

    Поздрави.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    18
    #52

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Мерси, ще помисля и ще Ви пиша допълнително.

    Лека вечер и успешна седмица на всички.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #53

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от pulsedriverbg Виж публикацията
    Някой може ли да помогне в избора м/у:

    SAMSUNG UE-46EH6030 :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    или
    TOSHIBA 46TL963G :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Ще се използва за гледане на 3Д и кабеларка. Дали кой USB плеър е по добър? какво бихте ме посъветвали?
    USB плеъра на първият е по-добър.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #54

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Таблица със спесификациите на модели 2012 година
    http://s019.radikal.ru/i637/1204/ea/ee7b4a742a9c.gif

    Въпроси и отговори /на руски/
    http://forum.onliner.by/viewtopic.php?t=4363782

    http://www.allrussian.info/index.php...hreadID=145262



    ТВ през ноща сам се включва и свети екрана
    Включена е функцията за автоматично обновяване.
    Меню – Подръжка – Обновление софтуер – Обновление в режим очакване – Изкл
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-11-12 в 17:39.

  12. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    8
    #55

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте, някой пробвал ли е телевизор Samsung D6500 или ES6300 pair-нати през wireless с TP-Link TL-WR1043ND да play-ва видео, музика и т.н. от източник закачен на usb порта на рутера - dongle или външен харддиск. Firmware-ите на телевизора и рутера са стоковите последни версии. От "източници" на ТВ-тата мрежата (MediaServerRoot) стои с въпросителна, може да се отвори, но няма съдържание, което да се възпроизведе. Между 240-250стр. на ръководствата има описание на въпроса, но не и отговор на конкретният проблем. Ясно е, че може да си стриймвам съдържанието през AllShare-а или директно през HDMI или USB портовете на TB-тата, но ме гложди защо не виждам източниците закачени на рутера. Ако някой помогне ще съм благодарен.

  13. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #56

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от kjanev Виж публикацията
    Здравейте, някой пробвал ли е телевизор Samsung...
    Предполагам, че трябва сървър, защото на моят рутер Asus като му включа опцията "UPnP Media Server" и телевизора вижда съдържанието на флaшката/диска . Тв е D7000.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    58
    #57

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от dimaldim Виж публикацията
    @Danko, наистина разликата между ES7000 и ES8000 е само в Micro Dimminga и в дизайна. Ако не държиш на този жестов и гласов(който няма Български) контрол, то и аз ТВЪРДО съм за Сонито HX850!! Първата разлика, която ще видиш определено е в 3D-то и тя ще е в ползва на Сони, а очилата, които има това Сони в комплекта са уникални и като дизайн Пък и плюс това Сонито в момента върви в кашона по твой избор - с Блу-рей плеър, 2 броя очила и цялата колекция Джеймс Бонд филми. Може да си го вземеш пък или само с 2 броя очила, на малко по-ниска цена. Пиедестала също му е уникален с вградените говорители! Просто телевизор - мечта. Губиш флаш плеъра при сонито също. Прецени ТИ какво искаш - играчка или телевизор! И на последно място нека не забравяме Gorilla GLass-a при сонито

    П.П: Слагали сме HX750 до ES7000 с един и същ сигнал - е сонито го утрепа
    Поздрави!
    Не ми стана ясно за HX750 или HX850 говориш или за двата. На мен лично HX750 ми се видя доста посредствен, но това си е лично мое мнение. Единственото предимство при Сони е явно че получаваш и един куп 'подаръци' в кавички

  16. Novice
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    9
    #58

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    здравейте
    как да извадя звук от тв-то /UE 32D6530/ към домашното кино /самсунг тз 212/ , но да не е през слушалките
    благодаря предварително

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #59

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    С оптичен кабел , ако дом. кино има такъв вход.

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    9
    #60

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    точно с оптичен кабел съм, ама нищо не се получава.
    нито има образ и звук от дом.кино към тв-то, нито от тв-то към домашното кино.
    ако някой знае настройки, кабели и т.н. да сподели моля.
    благодаря

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 107 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе