Вижте резултатите от анкетата: Как бихте оценили картината на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
221. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Много добра

    147 66.52%
  • Добра

    48 21.72%
  • Задоволителна

    16 7.24%
  • Приемлива с много компромиси

    6 2.71%
  • Категорично не ми харесва

    6 2.71%
Отговори на анкетата
Страница 3 от 107 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 1600

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #31

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    За В сериите не можеш ако не си инсталирал samygo-то , тогава може да си сложиш вече и Audio Stream Switcher ,с който сменяш аудио потока (с червения или синия бутон беше май) .

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    8
    #32

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    А това какво е Имам Самсунг XXВ650 и съм го вързал с компа през DLNA с LAN kabel. Изтеглих mkv филм с българско аудио, но ми излиза само на английски /плейвам от телевизора/. Как да си настроя аудио потока и ако не може - с какво да го обработя, че да ми излиза бг.аудио?Меню-настройка-излъчване-предпочитание-основен аудио език - Български, там са настройките и за субтитрите и телетекста.

    За проблемите, свързани с плейването на съдържание през DLNA си има цял форум----> DLNA, калибрация и аксесоари

    Отправяш въпроса си там!
    Този пост е редактиран от Momchil; 04-11-12 в 03:39.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    43
    #33

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте отново натъкнах се на следното нещо на моя ТВ(es6800)!!!!тази вечер се събудих и видях че свети дисплей на черен фон а е изключен от дистанционното.Когато натиснах копчето за вкл. той се тръгна и след като го угасих всичко беше ОК .Сега пак влизам в стаята,която беше тъмна и пак така!!!! Никой натъквал ли се е на това?

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #34

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Plastic Виж публикацията
    Здравейте отново натъкнах се на следното нещо на моя ТВ(es6800)!!!!тази вечер се събудих и видях че свети дисплей на черен фон а е изключен от дистанционното.Когато натиснах копчето за вкл. той се тръгна и след като го угасих всичко беше ОК .Сега пак влизам в стаята,която беше тъмна и пак така!!!! Никой натъквал ли се е на това?
    Хмм - това е за сервиз. Не е нормално подсветката да се включва, без да е стартиран телевизора.

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    6
    #35

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здавейте,дайте съвет кои от двата модела да избера! SAMSUNG UE-46ES6710 или SAMSUNG UE-46ES6530 !Може и други предложения около този ценови диапазон!Ще се гледа филми,футбол и формула 1.Благодаря предварително!

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #36

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от zlatna58 Виж публикацията
    Здавейте,дайте съвет кои от двата модела да избера! SAMSUNG UE-46ES6710 или SAMSUNG UE-46ES6530 !Може и други предложения около този ценови диапазон!Ще се гледа филми,футбол и формула 1.Благодаря предварително!
    Телевизори | SAMSUNG

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    199
    #37

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    В сайта на самсунг има нов firmware за D6xxx T-GAS6DEUC-1020.1.Някои да знае нещо за версията-по добра,по лоша?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    43
    #38

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Хмм - това е за сервиз. Не е нормално подсветката да се включва, без да е стартиран телевизора.
    не знам дали е за сервиз понеже прави така само когато флашката е телевизора!!!! пак ще го наблюдавам !!!!!

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #39

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Plastic Виж публикацията
    не знам дали е за сервиз понеже прави така само когато флашката е телевизора!!!! пак ще го наблюдавам !!!!!
    Ааа чакай - това е друго. Вади редовно флашката от порта преди да го исключиш.



    Цитат Първоначално публикувано от stefan.petrov
    Zdravei,
    Izvinqvam se che pisha s latinski bukvi no e ot slujebniq laptop i nqmam kirilica, za tova ne pisha i vuv foruma

    Imam sledniq problem, vchera si kupih UE40EH5000 i kato puskam film ot USB ( .mkv ) subtitrite mi gi izkarva na ieroglifi. .SRT (probvah sus .sub pak sushtoto) sa, sushtoto ime kato .mkv faila, enconding ANSI ( probvah vsi4ki ostanali i Unicode i drugite efekta e edin i susht ), preimenuvah samite failove prosto na film.mkv i film.srt, pak neshte, slojih gi v papka - ne, ru4kah iz menutata, dokato sum USB mode ne mi dava vuobshte da pipam menutoto za subtitrite, kazva mi " This function isn't available", prez TV mode gi vkliu4ih i im zadadoh da sa ON, i preffered subtitles da sa " bulgarian" ... pak neshte.... samite subtitri ri4kah na script da sa cyrillic ne i ne i ne i ne...... Angliiski subs vurvqt, no uvi bulgarski ne moga da podkaram... rovih iz neta iz forumi pisah i na edin bastun ot US, nikakva faida...

    MNOGO shte sum blagodaren ako mojesh da mi pomognesh!!!
    Някакви идеи за проблема със субтитрите от цитата на stefan.petrov горе ?


    http://www.flatpanelshd.com/news.php...&id=1352122216
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 10-11-12 в 00:26.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #40

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 10-11-12 в 12:35.

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    201
    #41

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Уникален модел!!
    Надявам се в технополис са допуснали грешка в описанието.Не вярвам този модел да няма Сателитен тунер.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #42

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Някой може ли да помогне в избора м/у:

    SAMSUNG UE-46EH6030 :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    или
    TOSHIBA 46TL963G :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Ще се използва за гледане на 3Д и кабеларка. Дали кой USB плеър е по добър? какво бихте ме посъветвали?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    18
    #43

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Първо да Ви благодаря за информацията тук.
    Четох 3-4 часа форумите и все пак да попитам: Кой от двата Самсунга е по-добър да ми кажете от личен опит да споделите - 40ES7000 или 40ES8000? Тук четох следната информация, според която разликата е само в Димминга:?
    Телевизори | SAMSUNG

    Цената им в момента е по-висока от колкото на техните конкуренти LG, Panasonic i Philips?
    LG 42LM669S, Panasonic TX-L42ET50E, Philips 42 PFL...

    Поради физическа пространставена невъзможност, по-големи от 42 инча не мога да търся. Ако имате мнение или личен опит с някой от изброените моля споделете
    Мерси.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #44

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Лично за мен - не си заслужават цената . Ако не ти е толкова важен вграденият плеър , по-добри са (за мен) -
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NY-KDL-40HX850
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IPS-40PFL7007K
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P42GT50E
    и пак помисли за диагонала , купуваш сериозен тв , а диагонала малък .:D От какво разстояние ще се гледа ?

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    199
    #45

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Какви са вариантите за WiFi донгал за Samsung D6000,бях чел че освен оригиналните има и други съвместими?
    Ето това намерих аз : Samsung New Wireless USB 2 0 LAN Adapter WIS12ABGNX XAA | eBay

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 107 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 19:18
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 19:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 12:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 16:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 16:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе