Резултати от 1 до 6 от общо 6

Планирано изключване на Самсунг

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    52
    #1

    Планирано изключване на Самсунг

    Здравейте,
    Имам телевизор "Samsung UE40ES6300". В 2 последователни вечери горе-долу по едно и също време, но не точно в едно /+/- 15-20 мин/ и то винаги около полунощ ми дава съобщение, че телевизора ще се изключи след 1 минута, ако не натисна ОК. Проверих всички настройки "Sleep" които мога да намеря, но не са активирани. Ще бъде благодарен, ако ми помогните къде точно би трябвало да променя някоя настройка. Предполагам, че проблема е в настройката след като предварително ми изписва предупредително съобщение.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    95
    #2

    Отговор: Планирано изключване на Самсунг

    Цитат Първоначално публикувано от ROBERT Виж публикацията
    Здравейте,
    Имам телевизор "Samsung UE40ES6300". В 2 последователни вечери горе-долу по едно и също време, но не точно в едно /+/- 15-20 мин/ и то винаги около полунощ ми дава съобщение, че телевизора ще се изключи след 1 минута, ако не натисна ОК. Проверих всички настройки "Sleep" които мога да намеря, но не са активирани. Ще бъде благодарен, ако ми помогните къде точно би трябвало да променя някоя настройка. Предполагам, че проблема е в настройката след като предварително ми изписва предупредително съобщение.
    ●● Автом. изключване (Изкл. / Вкл.): Телевизорът ще се изключи
    автоматично след 4 часа без използване, за да се предотврати
    прегряване.

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    6
    #3

    Отговор: Планирано изключване на Самсунг

    Здр. аз имах същият проблем на 40ES6100,като телевизора изписваше същото като на теб. След няколко минути игра установих че е до настройка в едно от менютата за пестене на енергия. Телевизора е настроен заводско да се изключва след 4 часа ако няма никакво действие с дистанционното от последната работа с него. За да се спре това изключване се отива в меню-система-ЕКО решение- и се изключват автоматично изключване и готовност без сигнал. След като ги изключих тези двете никога повече не ми се е появявал този проблем!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    52
    #4

    Отговор: Планирано изключване на Самсунг

    Да, съгласен съм, но в моя случай и 2 пъти боравих с дистанционното. Сега нямам идея дали това касае въоще команди да кажем за смяна на канал, понеже него го правя от дистационното на приемника на кабелния оператор или само команди дадени от дистационното на телевизора.

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    6
    #5

    Отговор: Планирано изключване на Самсунг

    Аз като си пуснах булсат-а и ползвах дистанционното на тв само за включване и нищо друго, от тогава взе да гасне и след като изключих горепосочените не съм имал повече такива проблеми. Следователно това изключване важи относно работа само с дист. на тв, така че и при теб би трябвало да се оправи по горепосочения начин.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    52
    #6

    Отговор: Планирано изключване на Самсунг

    Ще опитам довечера, надявам в това да се корени причината. Благодаря за съвета.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. изключване на фризер
    От Стефанова във форум Хладилна техника
    Отговори: 7
    Последно: 11-09-11, 20:03
  2. Изключване на диск?
    От dmitry във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 01-11-09, 17:17
  3. Странно изключване на пц
    От sker във форум Общ - хардуер
    Отговори: 18
    Последно: 08-02-06, 12:03
  4. Бавно изключване на Уин ХР
    От D3BEP във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 07-01-04, 04:24
  5. Включване и изключване на РС по LAN ... ?
    От Daskala във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 13-06-03, 09:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе