Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 48
Like Tree2Одобрявам

Питане за така наречения clouding при SAMSUNG UE46ES6100?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    104
    #31

    Отговор: Питане за така наречения clouding при SAMSUNG UE46ES6100?

    Каква матрица ползва модела?S-pva ли?Някой знае ли?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #32

    Отговор: Питане за така наречения clouding при SAMSUNG UE46ES6100?

    Цитат Първоначално публикувано от indianeca123 Виж публикацията
    Именно...., за това говоря! Кво ме питат някви хора тук какво щели да правят с дефектните телевизори в магазина...., я се вземете уръце....
    Връщаш уреда с "дефект", който е съществувал при покупката му и е част от технологичните му особености. Не можеш да претендираш за нищо според закона за защита на потребителите. Аз ако бях на мястото на магазина нямаше да ти уважа искането. Това е все едно да си купиш кола и да се окаже, че фаровете й са прекалено слаби /така са измислени/ и да искаш да ти върнат парите.
    Въпреки това, ако се заядеш и им вдигнеш скандал ще ти го сменят с друг, най-вероятно със същия или по-ясно изразен проблем.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    17
    #33

    Отговор: Питане за така наречения clouding при SAMSUNG UE46ES6100?

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    Връщаш уреда с "дефект", който е съществувал при покупката му и е част от технологичните му особености. Не можеш да претендираш за нищо според закона за защита на потребителите. Аз ако бях на мястото на магазина нямаше да ти уважа искането. Това е все едно да си купиш кола и да се окаже, че фаровете й са прекалено слаби /така са измислени/ и да искаш да ти върнат парите.
    Въпреки това, ако се заядеш и им вдигнеш скандал ще ти го сменят с друг, най-вероятно със същия или по-ясно изразен проблем.
    Ти може и да имаш нещо общо с магазина..., знам ли...? Да не си си купувал скоро кола...?
    ...., а защо пък да не оцеля с някой с по-малко изразен...., като ше е лотария

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #34

    Отговор: Питане за така наречения clouding при SAMSUNG UE46ES6100?

    Нямам представа до колко е зле при теб. Със сигурност знам, че перфектен лед няма да намериш.
    Щом гледаш на тъмно и проблема те дразни си вземи плазма.

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #35

    Отговор: Питане за така наречения clouding при SAMSUNG UE46ES6100?

    indianeca123 ти какво точно искаш?
    Няма EDGE LED подсветка без този проблем
    кой ти е виновен в случая?

    Дай да ти сменят 10 телевизора и после какво да им правят на тези бройки? Понеже не си знаел какво искаш...

    Специално за ES6100 съм на мнение че отстъпват доста като картина на старите C6000 и D6000


    lazarus18 но не искат плазма защото това било старо :D

  7. Member Аватара на zhelko
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    300
    #36

    Отговор: Питане за така наречения clouding при SAMSUNG UE46ES6100?

    Не всички EDGE LED са с такава подсветка, примерно моя е евтин модел (Samsung 40D5003) EDGE LED без никакъв clouding (или поне такъв, който да се забелязва).
    indianeca123 , пробвай да намалиш подсветката и да смениш режима, мисля че ще се подобри положението.
    При покупката се бях подготвил, че може да се очаква такъв проблем и явно всичко е лотария... Но в случая не мисля, че търговеца/производителя е виновен, такава е практиката на всички производители- мисля никой не бракува бройки с голям clouding.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    17
    #37

    Отговор: Питане за така наречения clouding при SAMSUNG UE46ES6100?

    Точно така...., при всеки явно е различно проявена подсветката..., при мен е повече.
    Кви плазми, кви 5 лева...? Повечето мнения до момента не ги разбирам... да не обичате сами да се въртите на ......?
    Квото ви дадат, това ли взимате?

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #38

    Отговор: Питане за така наречения clouding при SAMSUNG UE46ES6100?

    Цитат Първоначално публикувано от indianeca123 Виж публикацията
    Точно така...., при всеки явно е различно проявена подсветката..., при мен е повече.
    Кви плазми, кви 5 лева...? Повечето мнения до момента не ги разбирам... да не обичате сами да се въртите на ......?
    Квото ви дадат, това ли взимате?
    След като при нормална работа не се забелязват описаните от теб "дефекти/ефекти" не виждам причина да си троша нервите и времето за глупости. Хайде обясни ми какво ще се промени ако вземеш такъв без облаци и без прозирането за което говориш? - Ще седиш и гледаш под ъгъл черни заливки на тъмно и ще се кефиш или ще си гледаш телевизия?
    Честно казано и през ум не ми е минавало да гледам за подобни неща - пускам си едих хубав сигнал и ако няма нещо което да ме дразни значи всичко си е наред - даже и настройките не пипам.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    17
    #39

    Отговор: Питане за така наречения clouding при SAMSUNG UE46ES6100?

    Това което се забелязва не е под никакъв ъгъл, а фронтално, тогава когато човек е решил да се отпусне и да позяпа нещо...!
    Който иска да вдигне ръка и да ми дойде на гости, за да види това което виждам аз. Ще отворим по бира и ще полафим..., предложението ми е сериозно. Намирам се в София - Обеля. Трябва да е що годе по тъмно. Не бих тръгнал да споря ако нямам основателна причина! Спирам да пиша защото ми заприлича на искренно и лично тая тема. Когато има яснота, защото е въпрос на време да се види кой е прав и кой е крив ще пиша за общото ни благо!

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #40

    Отговор: Питане за така наречения clouding при SAMSUNG UE46ES6100?

    Вярно е, че има разлика от бройка до бройка и от модел до модел, но по-големите разлики идват от потребителите. Един изобщо не го вижда, на друг не му пречи, на трети му вади очите. Явно индианеца от от третите. Аз също.
    И ако се забелязваше само на черни екрани под ъгъл всичко щеше да е наред. Забелязва се на черните ленти при всеки филм и на всяка много тъмна сцена.

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #41

    Отговор: Питане за така наречения clouding при SAMSUNG UE46ES6100?

    не мога да разбера щом за теб подсветката е толкова голям проблем защо си взе LCD?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    17
    #42

    Отговор: Питане за така наречения clouding при SAMSUNG UE46ES6100?

    Цитат Първоначално публикувано от qbadabaduuu Виж публикацията
    не мога да разбера щом за теб подсветката е толкова голям проблем защо си взе LCD?
    И ти ли си малаумен.....,, става на въпрос дали е по-изразена от колкото трябва...!!!!!

    С подобен език - може да пробваш в КЗП или в индианските прерии. Тук... не става! Не само в този пост, но като цяло ми се струваш доста неуважителен и май няма да се задържиш дълго във форума...
    kod

  16. Junior Member Аватара на smqnab
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    95
    #43

    Отговор: Питане за така наречения clouding при SAMSUNG UE46ES6100?

    Смени ли го вече и какво ще взимаш ?

  17. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #44

    Отговор: Питане за така наречения clouding при SAMSUNG UE46ES6100?

    Цитат Първоначално публикувано от indianeca123 Виж публикацията
    И ти ли си малаумен.....,, става на въпрос дали е по-изразена от колкото трябва...!!!!!
    според самсунг това е нормално според теб НЕ така че това е доста разтегливо понятие

    а ти понеже си умен си взе ES6100 и сега само се оплакваш...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    17
    #45

    Отговор: Питане за така наречения clouding при SAMSUNG UE46ES6100?

    Цитат Първоначално публикувано от qbadabaduuu Виж публикацията
    според самсунг това е нормално според теб НЕ така че това е доста разтегливо понятие

    а ти понеже си умен си взе ES6100 и сега само се оплакваш...
    Само да ти кажа, че и така очаквах....., поредния форум в който разбирачите са много..., а тези които са в час може бе единственно наблюдават..., въпроса ми беше съвсем ясен..., повечето не го разбирате! Нямам 10 телевизора от модела за сравнение, очаквах реални наблюдения.

    Утре ще се случи на вас!
    Самсунг заради такива като @qbadabaduuu теб винаги ще са "прави"!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Питане за 60"(152см) FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-60F6300
    От stingray във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 30-09-14, 18:05
  2. Питане отностно samsung UE40D6000 LED 3d телевизор
    От Globe във форум Samsung телевизори
    Отговори: 37
    Последно: 04-04-14, 08:39
  3. Samsung SR-L39WEB-ТАКА ЛИ ТРЯБВА ДА РАБОТИ
    От stanimir197_7 във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 29-06-11, 22:27
  4. Що така бе...
    От toofy във форум Мрежи
    Отговори: 22
    Последно: 10-03-02, 15:01
  5. Що така бе
    От mikk във форум Мрежи
    Отговори: 20
    Последно: 09-03-02, 13:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе