И защо вместо да ползваш кам модул и карта, си го свързал към външен приемник?
Виж настройките на приемника - аспект на картината, резолюция....
И защо вместо да ползваш кам модул и карта, си го свързал към външен приемник?
Виж настройките на приемника - аспект на картината, резолюция....
Ами защото от близу ме въртяха два дни и купих кабела. Така или иначе ще се възползвам в бъдеще от кам модула им, а кабела няма да е излишен. Настройките на картината са същите каквито бях направил и ми харесваха. Конкретно промених само следната настройка, ИЗЛЪЧВАНЕ - АНТЕНА - ЕФИРЕН. Когато сложих кабела бях я променил на КАБЕЛЕН. Сега отново е на ЕФИРЕН. Мисля че сега е ОК но не знам дали това беше причината.
Не съм запознат с приемника на Близу, затова те съветвам да попиташ колегите абонати в тази тема
https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...tml#post477322
Привет колеги! От няколко дни съм собственик на модела от ревюто което е постнал колегата над мен (UE40h6400). Телевизорът има доста глезотийки, които все още разучавам. В комплект беше с 2бр. 3д очила и две дистанционни, едното от които smart touch. Има и един кабел с някакъв кръгъл сензор в края, прилича на инфраред. Имам едно питане: Свалих си 3д филм който има вградени динамични 3д субтитри, но телевизора не иска да ги подкара, пуснах го през външен хард диск, после свалих и (str) субтитрите, те тръгват но ми се струва че се губи малко 3д ефекта с тях. Подържа ли този телевизор този формат субтитри ? Ако не какъв плеър трябва да си взема за да мога да пускам филми с 3д субтитри
Прикачен файл 13628
Вграденият плейър на Samsung не поддържа idx субтитри.
Картината е много добра и реалистична. В деня когато го купувах имах възможността да сравнявам картината и с други модели. Като за начало се бях насочил към модела "UE40H6200" , но като видях до него модела ue40h6400 определено картината беше по добра с еднакви настройки и при двата модела. Другия модел на който се бях спрял беше Philips 40PFS6609, също много добър в този клас телевизори, единствения недостатък на него беше, че малко му куцаше смарта иначе картината и при него беше на ниво.
Колеги, кога се очаква да излезнат новите модели TV за 2014 ?
Колеги, не мога да намеря откъде се пуска Картина в картината на F6400.
На МСАТ ТВ с модул съм, ако това има значение
Благодаря колега, със същите номерации по-класове ли се предлагат, кой е аналога на 6500 и 6800 за 2014? Сори за тъпия въпрос но още не мога да ги оправя кой номер на какво отговаря![]()