Страница 70 от 88 ПърваПърва ... 2060686970717280 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,036 до 1,050 от общо 1320
Like Tree121Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    171
    #1036

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    До събота всичко при мен си работеше, че пусках на бебо Gummy bear през тубата, а снощи забелязах за проблема.

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #1037

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    В такъв случай според мен проблема не е при вас.

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    3
    #1038

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от mvb Виж публикацията
    Здравейте, имам следния проблем при 32F4500. Когато натисна Смарт Хъба ми излиза съобщение горе в десния ъгъл "Снимки, видео и музика" и не ми позволява да ползвам браузъра, и приложенията(тубата например) - дава ми ги затъмнени и няма звук от малкото екранче, където върви даден канал. Правих какво ли не - връщах фабрични натройки, преинсталирах всичко по мрежата. Нямам USB в някой от входовете. И ми замръзва екрана. Мога да излезна само със "Source", "e-manual" и "search" и при сърча ми дава да отворя браузера. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?
    Прикачен файл 14779
    Здравейте,аз съм със същия телевизор,около половин година го ползвам безпроблемно,ъпдейтнал съм го до последния софтуер,редовно проверявам за ъпдейти и все ми изписва че няма нищо ново,докато оня ден се опитвам да вляза в смарт менюто и телевизора ми зависна по същия начин както на колегата,пълен блокаж на всички бутони,трябва да се изключи за да се оправи,пробвах да актуализирам софтуера и менюто беше недостъпно,изключвах го от контакта,какво ли не правих и няма оправяне,заприличва ми на някакъв сериозен бъг с този модел телевизор..,няколко дни стоя така и чудо,още с включването днес се опитах да актуализирам софта,с кабелен нет съм и ми исписа че ще го актуализира с нещо..?? заприлича ми на стара актуализация,не обърнах внимание защото бях ядосан зарди тези бъгове,телевизора се рестартира след това и всичко се оправи и върви безпроблемно,какво беше станало така и не разбрах,но не говори добре за Самсунг..Дано да съм бил полезен с това "леко объркано" и за мен инфо.

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    171
    #1039

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Току що жената, посредством мои напътствия по телефона, ъдейтна телевизора и всичко е наред. Снощи не ми даваше, да има ъпдейт, но сега учтиво предложи нов такъв. Проблема е разрешен! Всичко си е наред!

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    3
    #1040

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от stennly Виж публикацията
    Току що жената, посредством мои напътствия по телефона, ъдейтна телевизора и всичко е наред. Снощи не ми даваше, да има ъпдейт, но сега учтиво предложи нов такъв. Проблема е разрешен! Всичко си е наред!
    Даа,явно проблема "не е в нашия телевизор" а в "Самсуняк..",много взеха да се дънят на тема софтуер и безмислени актуализации..

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    141
    #1041

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Здравейте.
    Един приятел има Самсунг 40Н7000 и от няколко дни телевизора започна да му прави проблем със субтитрите когато гледа филми през плеъра.
    Бях му сложил руския сървър и уж всичко беше наред, но започна да му смесва субтитрите, примерно гледа Гладиатор и после пуска Смело сърце и след 1 час някъде се появяват субтитрите на Гладиатор и става мазало. Помислих, че е от сървъра и му сложих PS3 но и с него положението е същото.
    Къде може да е проблема ?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #1042

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Честит ви нов Смарт Хъб.

  10. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    8
    #1043

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от joni81 Виж публикацията
    Здравейте.
    Един приятел има Самсунг 40Н7000 и от няколко дни телевизора започна да му прави проблем със субтитрите когато гледа филми през плеъра.
    Бях му сложил руския сървър и уж всичко беше наред, но започна да му смесва субтитрите, примерно гледа Гладиатор и после пуска Смело сърце и след 1 час някъде се появяват субтитрите на Гладиатор и става мазало. Помислих, че е от сървъра и му сложих PS3 но и с него положението е същото.
    Къде може да е проблема ?
    Аз съм с F6400. Отказах вградения плеър. Щом говориш за PS3 и Домашний значи си по DLNA. В този случай алтернативата е Plex media server на PC-то + Plex app на TV. Работи перфектно. Като бонус получаваш и възможност за показване на вградени субтитри, с които Самсунг не се оправя поне до F серията.

  11. Novice
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    3
    #1044

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от KING-T Виж публикацията
    Честит ви нов Смарт Хъб.
    Не виждам нищо по-различно,явно само аз съм така...

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #1045
    Обнови си фърмуера на телевизора и ще видиш промените. Вече има 2 секций - приложения и мултимедия.

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    171
    #1046

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от KING-T Виж публикацията
    Обнови си фърмуера на телевизора и ще видиш промените. Вече има 2 секций - приложения и мултимедия.
    Потвърждавам!
    KING-T одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    141
    #1047

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от gordonbluff Виж публикацията
    Аз съм с F6400. Отказах вградения плеър. Щом говориш за PS3 и Домашний значи си по DLNA. В този случай алтернативата е Plex media server на PC-то + Plex app на TV. Работи перфектно. Като бонус получаваш и възможност за показване на вградени субтитри, с които Самсунг не се оправя поне до F серията.
    Опитах с Plex-a , но проблема там е, че не всички субтитри тръгват, иначе е добра опция, няма спор.

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    14
    #1048

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Здравейте ,
    имам 40H6670 , интересува ме режимът Футбол и по-конкретно дали активирането му променя трайно настройките на картината или персоналният ми сетъп се връща след изключването му ?
    Благодаря предварително!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    58
    #1049

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Здравей,при H7000 не ги променя.

  18. Novice
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    6
    #1050

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от gordonbluff Виж публикацията
    Аз съм с F6400. Отказах вградения плеър. Щом говориш за PS3 и Домашний значи си по DLNA. В този случай алтернативата е Plex media server на PC-то + Plex app на TV. Работи перфектно. Като бонус получаваш и възможност за показване на вградени субтитри, с които Самсунг не се оправя поне до F серията.
    Имам PLEX сървъра на PC-то и гледам и на ТВ и на Галакси С5цата и съм много доволен, безплатен медия сървър, само не знам колко устройства мога да навържа на него

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 70 от 88 ПърваПърва ... 2060686970717280 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1707
    Последно: 30-05-24, 14:17
  2. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  5. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе