Страница 82 от 88 ПърваПърва ... 32728081828384 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,216 до 1,230 от общо 1320
Like Tree121Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    #1216

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от pamporov Виж публикацията
    Търсих с търсачката, но без успех. Затова ако някой знае, има ли значително по-евтин вариант да се ползва камера за скайпа, например чрез софтуерно или по друг начин ползване на евтина РС камера. Тези които предлагат от Самсунг са на цени около 150лв.! ТВ-то ми е модел U48H6400.
    Не. Само фирмените камери стават.




    http://www.lesnumeriques.com/tv-tele...1556/test.html
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 08-12-14 в 19:22.
    pamporov одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    16
    #1217

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Искам да помоля някой да пробва дали браузъра му зарежда facebook.com. При мен от повече от месец този сайт не се зарежда, а абсолютно всички други сайтове си се отварят нормално.
    Звънях на самсунг съпорт и ми казаха да си преинсталирам браузъра и да изчакам няколко дни, защото можело да отнеме време (доста странен съвет е това с изчакването, но както и да е...). Преинсалирах го и пак същата работа. Седмица по-късно пак звъннах на самсунг съпорт и ми казаха да си ъпдейтна фърмуера на тв-то. Спазих всички стъпки и всичко по ъпдейта мина успешно, но резултат от действията - нулев, пак не зарежда фейсбук сайта.
    Някой има ли идея какво може да се случва и дали проблема е буквално само в моя телевизор?

  4. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #1218

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Пробвай да смениш DNS-а в мрежовите настройки, примерно с тези:
    8.8.8.8
    8.8.4.4

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,519
    #1219

    Отговор: Samsung UE-55F8000 фърмуер

    Цитат Първоначално публикувано от joro_bul Виж публикацията
    Тук пише, че файла с име 1122.2 е дефакто настоящата версия на софта а именно 1118.0 ?!?

    а за 1122.4 има малко инфо само в Руски и Италиански форуми
    Google Преводач и е само през USB
    Въпросът е дали някой тук вече го е изпробвал, за да сподели впечатления за картината. Ясно е, че се инсталира само от флашка, телевизорът не го открива в нета.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    60
    #1220

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    някои знае ли дали този модел ue-48h6400 поддържа DVB-T2?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    16
    #1221

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    Пробвай да смениш DNS-а в мрежовите настройки, примерно с тези:
    8.8.8.8
    8.8.4.4
    Положението си остава абсолютно същото като ги променя...

    Цитат Първоначално публикувано от eleonora Виж публикацията
    Искам да помоля някой да пробва дали браузъра му зарежда facebook.com.
    Никой ли няма да отдели половин минутка да пробва??

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #1222

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Колега, ей сега пробвах и при мен няма проблем. Страницата се зареди. С UE32F5500 съм.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    19
    #1223

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от satmann Виж публикацията
    Някой има ли приложението на OLIVE.BG, да го преинсталирам, че нещо не се отварят каналите при вкаран промо код. От Смарт хъб не може да се деинсталира, а не мога да вкарам отново промо кода. Като пуснаха приложението в началото се отваряха първите няколко свободни канала, сега и те не тръгват.
    Спокойно колега, и аз съм във същото положение с това Олио))) Писах на съпорта 5 дни и измислиха че нет връзката ми е слаба!!! После писах на Самунг, защо аджаба са мушнали нетестван буклук в препоръчани,а ми отговориха че нета ми бил слаб, после да си ъпдеитна телевизора, после доставчика бил филтрирали т.н. ВСЕ ГЛУПОСТИ!!! Само дето не ме накараха да си обръсна дупарата и пак нищо!!! Цитат: Уважаеми господин Цветелин Христов,

    Благодарим Ви, че се свързахте със Самсунг и за проявеният интерес към нашите продукти.
    Имаме удоволствието да Ви предоставим необходимия отговор:

    Както и в предходният имейл Ви уверяваме, че приложението е тествано и в момента се използва от много потребители без да имат описаното затруднение.
    Съветваме Ви да се свържете с доставчика на интернет, защото е възможно да не позволява използването на това или което и да е друго приложение.
    Всеки доставчик на интернет може да ограничи или забрани достъпа до един сайт, сървър или стрийм, и независимо от качеството на услугата и желанието на клиентите, те няма да бъдат достъпни.

    Опитайте да използвате приложението с друг интернет доставчик.

    С уважение,
    Евгения Златкова

    Отдел за обслужване на клиенти – Онлайн поддръжка аз им отговорих-> Отново глупости!!! 100 пъти ви казах че съм в нет средите 20 год и това изобщо не е правилният отговор на моя въпрос!!! Отговаряте като депутат на първолак! Оливето е дърво и сами ще се убедите като го разкарате от нейзтриваемите приложения! Изобщо уеб дизайнера е за бой, да не говорим, че страницата е хостната на IP на ТУ-София? Толкова ли не можеха да си платят един хостинг някъде… Това и много други дреболии навеждат на мисълта за цървуланковци!!! За сега няма да декомпилирам тъпото им апче, за да видя що за простотия е, но ви уверявам че не е филтрирано нищо от доставчика!!! Опитах и с Теленор като доставчкик, пак същото!!! Махаите това дърво от телевизора ми, или почвам да пиша до Самсунг глобал за принудителното аку, дето някой е изтропал!!! Не става това олио ама не ме чуват!!

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    #1224

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от cifronim2 Виж публикацията
    някои знае ли дали този модел ue-48h6400 поддържа DVB-T2?
    Зависи на какви букви завършва моделният индекс (погледни първи пост от темата)

    пример - сравнение / UE48H6500ATXRU и UE48H6400AKXRU - > DVB-T2/C/S2 и DVB-T2 / C
    Телевизоры | SAMSUNG Россия

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,282
    #1225

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Опасявам се, че само LG и Panasonic са си написали в спецификациите на телевизорите истинските тунери: DVB-Т/T2; DVB-C и DVB-S2.
    Samsung никъде нито на сайта си, нито в Ръководството за употреба за BG не са намекнали даже, че 6400 имат поддръжка DVB-T2. Пише само DVB-T / C. H6500 пък го няма на сайта въобще.
    Аз също се надявам да имат пълния комплект тунери, ама няма как при нас да се провери реално това.
    Варненци и колегите от по-западна България предполагам, че могат!
    За 48H6500 от UK сайта пише:
    Tuner/Broadcasting DTV Tuner DVB-T2 / C / S2
    Analog Tuner Yes
    CI/CI+/2CI+ CI+ (1.3)
    Този пост е редактиран от Gena_bs; 10-12-14 в 19:20.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    #1226

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Може и да има DVB-T2, но вероятно не е активен при настройка на страна България.
    • AW - DVB -T/C
    • AK- DVB-T2/C + MHP / HbbTV / ACAP / GINGA / OHTV / MHEG 5 (Europe, Russia, Australia & Colombia)
    • AB - DVB-T2/C/S2
    • AT - 2 x DVB-T2/C/S2
    • T - 2 x DVB-T2/C/S2 (Russia), + with MHEG 5 for (UK & IR)
    • U - DVB-T/C + MHP / HbbTV / ACAP / GINGA / OHTV/ MHEG (UK, IR)
    • Z - 2 x DVB-T2/C/S2 + MHP / HbbTV / ACAP / GINGA / OHTV/ MHEG / MHP (Italy)
    • AU - DVB-T2/C + MHP / HbbTV / ACAP / GINGA / OHTV/ MHEG / MHP (Italy)
    • AY - DVB-T2/C + MHP / HbbTV / ACAP / GINGA / OHTV/ MHEG / MHP (Italy)
    • AL - DVB-T2
    • AM - DVB-T/C /
    • AS - DVB-T2
    • SS - DVB-T/C/S2
    • SB - DVB-T2/С/S2
    • ST - 2 x DVB-T2/C/ S2
    • SL - 2 x DVB-T/C/ S2
    • BM - DVB-T/C / MHEG 5
    • LX - DVB-T2
    • SX - DVB-T2


    https://www.dvb.org/resources/public.../dvb-t_map.pdf

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    141
    #1227

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от eleonora Виж публикацията
    Положението си остава абсолютно същото като ги променя...


    Никой ли няма да отдели половин минутка да пробва??
    При мен няма проблем, отваря се веднага, модела е H6670

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,282
    #1228

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Може и да има DVB-T2, но вероятно не е активен при настройка на страна България
    Втасахме я!
    А аз си мислех, че отдавна мина времето на евтините телевизори, при които имаше варианти само PAL B,G или PAL D,K според региона!
    Тези нормални ли са? Ще го има като hardware и през настройките на User menu (не в сервизното) ще заключват функции.
    За Smart, както и за честотите на DVB-C е ясно, че сме в 13-та глуха. Ама да ограничат тунера за ефира!

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    #1229

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Gena_bs
    Това е масова практика, с цел да се помогне на крайният клиент. За 70% от потребителите, би било объркващо, при опит за сканиране на цифрова ефирна да им даде два избора. Може да си представиш, какво ще се случи ако предаването е в DVB-T, а клиента сканира на DVB-T2...След няколко опита ще изпсува и ще върне телевизора като"дефектен". Затова в настройките за всяка отделна държава, при писането на софтуера се вземат в предвид националните и стандарти(T/T2/C/C2/S/S2, както и стъпката в херци).

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    67
    #1230

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Използвах тези настройки на 55 Н 6400, https://www.avforums.com/threads/sam...tings.1876939/, но според мен въобще на са подходящи все едно гледам някое CRT с изхабен кинескоп. Дали има някое предложение с режим на картината естествен? Преди години на 40С650 пак прилагах препоръчани настройки, но отново не ми харесаха въпреки, че и в двата случая използвах различни видове източници на сигнал.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 82 от 88 ПърваПърва ... 32728081828384 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1703
    Последно: 07-05-24, 21:16
  2. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  5. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе