Резултати от 1 до 7 от общо 7
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By Shienar
  • 1 Post By iveto

Предложение за 28"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    35
    #1

    Предложение за 28"

    Здравейте. Дaйтe мнeниe зa тeлeвизop 27" или 28" дopи дa нe e Full НD. Ho дa e c дoбpa peaĸция и дa нe мaжe. Яcнo, e чe c Full НD нямa дa мoгa дa нaмepя. Открих един, но с време на реакция 14ms и припаднах. Πpимиpявaм ce c НD Rеаdу.Важното е да не трепери и да не маже.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #2

    Отговор: Предложение за 28"

    Защо да не намериш FHD и що припадна, геймър ли си? Бюджет? Какво разбираш, под треперене - ШИМ? Samsung LT24/27D390/1, E390/1.
    Този пост е редактиран от pilot; 21-12-15 в 19:14.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    35
    #3

    Отговор: Предложение за 28"

    Бюджета ми е неограничен. Искам качество. Ще гледам мачове в спалнята. На някои им се вижда трептене на картината. Днес ги гледах в Технополис. Припаднах от голямото време за реакция.

  5. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #4

    Отговор: Предложение за 28"

    Това, което пише по етикетите, са маркетинг похвати, за да се продаде дадена стока. Невъоръженото око няма как да усети разлика между 2ms и 14ms. Преди години съм играл шутъри онлайн с монитор с 25ms време на реакция и никога, ама никога, не съм усетил каквото и да било забавяне. Забрави ms и вземи телевизора, който ти харесва най-много.
    iveto одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #5

    Отговор: Предложение за 28"

    Цитат Първоначално публикувано от asenpl Виж публикацията
    Бюджета ми е неограничен. Искам качество. Ще гледам мачове в спалнята. На някои им се вижда трептене на картината. Днес ги гледах в Технополис. Припаднах от голямото време за реакция.
    Вземи си 32" Full HD ....поне ще видиш кои играят мача....
    Този пост е редактиран от iveto; 22-12-15 в 14:06.
    tanatos одобрява това.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    830
    #6

    Отговор: Предложение за 28"

    28 инча щом искаш качество,и имаш бюджет ,решението ти е това .После вземаш една аудиосистема на Микролаб,от 60-70 лева и я връзваш към монитора.Един ТВ тунер ти е 40 лева с hdmi порт,поддържащ 1080p.Повечето оператори ги дават без пари.На мен ми дадоха някакъв екском,който прави записи...абе добро тунерче....
    Това е.
    Един съвет от мен - не се подавай на заблудата,че при малките размери екрани няма да усетиш разликата 720/1080 p.Tова е мит.Разлика се усеща,и то доста голяма.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,590
    #7

    Отговор: Предложение за 28"

    Не е моя работа, но 28 е твърде малко за ТВ. При тази технология няма проблем голям екран да се гледа от сравнително близко разстояние. В хола съм с 40 инча, а в спалнята с 32 и са ми малки отвсякъде, а стаите ми не са особено големи. Но просто, когато ги купувах преди години, това бяха "нормалните" размери спрямо цена-качество. Сега цените са много надолу спрямо размера и не виждам причина да не е поне 32 в спалнята.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 17:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 16-01-12, 00:07
  3. Отговори: 6
    Последно: 26-02-09, 13:19
  4. Отговори: 18
    Последно: 20-02-07, 11:25
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 11:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе