Страница 23 от 72 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 1080
Like Tree203Одобрявам

Samsung телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #331

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Да ви споделя аз нещо сега което за мен е странно ама ми реши проблема с тия насичания.....в началото ми насичеша доста,дори и на по кекави релиизи без значение дали е свързан с кабел към рутера или wifi....кабелния ми оператор в последствие добави като услуга hbogo....и там голямо страдание с приложението на hbo от ап стора....от 20филма един я тръгне я не и то с доста кофти качество.....четох тук там,че доста народ имат този проблем на по новите си самсунги а на старите всичко е ок.....в краина сметка просто извадих кабела от тв-то и всичко си доиде на мястото ...просто дори и да си закачил за wifi има ли забит кабел в телевизора голямо насичане голяма мъка ....сега си карам само на wifi инямам грижи с филмите

    не мога да си обясня какво не му харесва на кабела ама...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #332

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Аз съм с кабел.Възможно е да не се разбира с рутера или не знам

  4. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #333

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    За HDR никой не каза нищо? Включвате ли HDR+ или не?

    Изпратено от моят HTC One с помощта на Tapatalk

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #334

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Не съм опитвал да правя настройки по HDR+, но като вече бях писал това е софтуерна имитация - на картинката при включване на самия режим пише създава HDR ефекта на нормалното съдържание, т.е. такива програми дето имитират HDR ефект може да си пуснеш на всеки комп и монитор независимо дали поддържа HDR, дори и за телефони има такива софтуери дето имитират този ефект, но това не е HDR.
    Истинският HDR e когато пуснеш филм или игра направена специално за HDR и екрана поддържа HDR - без да си в режим HDR+.
    Филми не знам от къде може да се свалят с HDR поддръжка /освен от магазина на диск и съответно отделен плеър/, но игри имам поне 5-6 на PS4 pro и като стартирам играта в режии "игра" телевизора ми изписва, че пускам съдържание поддържащо HDR и след това включвам и HDR от менюто на самата игра. Това също съм го тествал и с игра от компа през HDMI кабел, но играта има подръжка за тази опция - shadow warrior 2 и видео карта трябва да поддържа също HDR за момента това само няколко модела на nvidia. За максималното качество на HDR на самсунга демек HDR 10 /1000 или като му казват/ трябва освен телевизора източника и HDMI кабела да е версия 2.0.
    В САЩ са пуснали вече ъпдейт 1162, който ще подoържа HDR на клиповете в youtube и се надявам скоро да го имаме и в Европа. Но пак клиповете трябва специално да са направени за HDR - вече има примерни тестове в youtube.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #335

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Кабела няма значение дали ще е HDMI 2.0 , даже не съм сигурен, че изобщо има някаква разлика ако пише 1.4 и 2.0 - по-скоро маркетинг.

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #336

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Има разлика и в спецификациите на кабелите , но това засяга гледането на пълноценно 4к съдържание с всичките му присъщи предимства .

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #337

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Това с hdr съдържанието в youtybe го има още от преди нова година с по стар ъпдейт от този за който говориш....и hdr торенти има ...и може да се гледат с вградения плеар през сервио или от флашка.хард.....през приложението на плекс от апп. стора обаче не става
    kajos одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #338

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Ще пробвам дали ще тръгне при мен hdr на youtube аз съм с 1160. Ако не ви е проблем напишете някой филм с hdr от торентите да го тествам, че до сега основно на hdr представянето на игрите ме интересуваше. Мислех нетфликс да пробвам, че там има съдържание с hdr ама без субтитри е малко кофти.

  11. Member Аватара на Daxy
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна - Траката
    Мнения
    208
    #339

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Как е качеството на излъчваната картина на този Телевизор LED Smart Samsung, Извит, 43" (108 cм), 43KU6502, 4K Ultra HD - eMAG.bg

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #340

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    От какъв източник на сигнал ? Ако не го гледаш фронтално и на определено ниво , може и да не ти хареса .

  13. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #341

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от kajos Виж публикацията
    Ще пробвам дали ще тръгне при мен hdr на youtube аз съм с 1160. Ако не ви е проблем напишете някой филм с hdr от торентите да го тествам, че до сега основно на hdr представянето на игрите ме интересуваше. Мислех нетфликс да пробвам, че там има съдържание с hdr ама без субтитри е малко кофти.
    Ами в HDR има няколко филма само: Life Of Pi, Lucy, Arrival, Sully и още няколко.







    Изпратено от моят HTC One с помощта на Tapatalk
    kajos одобрява това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #342

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Пробвах клипа от този линк https://www.youtube.com/watch?v=uxeTVSZuSaw
    и при мен също работи HDR, като е показно направи ми впечатление, че автоматично телевизора ми направи backlight на 20 и като пуснах друг клип ми върна обратно backlight на 6

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #343

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Имаше в една от темите споменат конкретен файл с филма Sully в HDR вариант и го пробвах на Сони-то - на вграденият плеър тръгна, но без звук и разтеглен на цял екран , с VLC и MX-а също тръгна без звук , като на единия ми изписа на бързо, че за да има да съм свалял еди какъв си потребителски кодек ... С Archos тръгна и със звук (имам инсталирани доп. кодеци) , но пък от време на време накъсва ... На всички плеъри си превключи в HDR режим и не може да се барат режимите и настройките на картината ...

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #344

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Сега видях, че не е само backlight променя, но и други настройки в филм режим и после на друг клип пак в филм режим ми връща моите.
    Обаче не можах да намеря посочените от вас филми и да пише, че са в HDR, от къде ги сваляте?

  18. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #345

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Thepiratebay, extratorrents и др.

    Изпратено от моят HTC One с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 72 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. Samsung телевизори 2016
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 821
    Последно: 01-01-17, 16:42
  3. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  4. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 22:00
  5. Отговори: 6
    Последно: 16-08-11, 13:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе