Страница 34 от 72 ПърваПърва ... 24323334353644 ... ПоследноПоследно
Резултати от 496 до 510 от общо 1080
Like Tree203Одобрявам

Samsung телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #496

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    При моя ks7002 като го включа също излиза въпросното менюто, но след 3-4 секунди само се скрива без да натискам нищо.
    Аз също преди ks7002 имах Сони и ми е интересно щом картината и на двата телевизора ти е OK, на какви настройки гледаш самсунга, защото за мен самсунга много по-трудно се настройва /даже още имам колебания за настройките/.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,174
    #497

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    От настройките на Smart hub се изключва старт менюто му.

  4. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #498

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Ей пак ми се инсталира последния ъпдейт без да съм му разрешил. Изключил съм му ги, въпреки това ме пита, отказах ги и пускам снощи ТВ и ми дава съобщение че се е ъпдейтнал.
    @tenev за записа не може да гледаш друга програма докато записва, но спираш ТВ, то продължава да си записва, пускаш го и си гледаш която програма искаш. Аз така си записвам тренировките от Ф1 понеже са рано сутринта.

    Изпратено от моят HTC One с помощта на Tapatalk

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    503
    #499

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Защо не искаш да се инсталира ъпдейта? В началото не разпознаваше HDR сигнал но след няколко ъпдейта всичко е ок и се появиха няколко екстри.

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    8
    #500

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Някой има ли инфо за ue60j6240 колко реално HZ е панела и дали ги подържа ако е 100.
    Понеже в темата 2016- тук вфорума са посочени 50 , а в displayspecification 100 ?

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #501

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Обикновено големите размери екрани , над 55'+, от дадена серия( в случая J6200 ) са с 100Хц матрица и случая е такъв с модела и матрица на Шарп.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    98
    #502

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от kajos Виж публикацията
    ....... на какви настройки гледаш самсунга, защото за мен самсунга много по-трудно се настройва /даже още имам колебания за настройките/.
    За момента използвам стандартните настройки,че не ми е остало време да си поиграя,не съм променял нищо съществено,малко контраста,подветката и температуата, но като цяло си е ОК.Но то при всяка бройка си е специфично.

    brabusbg :
    Щом може да гледаш две програми едновремнно ,защо да не можеш да гледаш една и да записваш друга.Нали това е идеята на двата тунера.

    bisval
    Благодаря,ще го пробвам като се прибера



    Някой друг опитал ли се е да гледа едно и да записва друго?
    Този пост е редактиран от tenev; 08-04-17 в 20:06.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #503

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Един потребител в канала в YouTube има проблеми с Samsung UE-48JU6000.
    В сервизното меню си е играл с калибриране и е направил грешка: "service menu hdmi calibration failed".
    Иска да знае, как да се коригира: "adc/white balance setting".
    Ако може някой да обясни или да качи снимка от съответната страница в сервизното меню.

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #504

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Може би трябва, да се прочете това - Samsung Calibration Failure - Page 7 - AVS Forum | Home Theater Discussions And Reviews

    hristoslav2 одобрява това.

  12. Novice
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    2
    #505

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Здравейте , имам странен проблем от няколко дена ... когато използвам приемника (Булсатком) , чрез HDMI и опитам да усиля звука с дистанционното на телевизора и не реагира , приема сигнала , но не се случва нищо , както и други копчета , но когато си пусна да речем YouTube и всичко е наред , усилва се , всичко е както трябва ... а преди си усилваше , на какво се дължи това ? Телевизора е модел - UE40KU6172U.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #506

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    edeseu
    Проблема е в приемника на Булсатком. Поне двама съфорумци са се оплаквали от подобен проблем. Има някаква утечка на напрежение по HDMI кабела от приемника, която обърква работата процесора на телевизора.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #507

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Най-добре вместо приемника да смениш оператора(ако имаш възможност ).Булсатком и телевизия са 2 много .различни неща.Те си живеят спокойно в миналото хилядолетие с 5/6hd канала и изобщо не ги интерресува,че вече в магазините трудно се намира хубав hd тв,За 4k и качество.пък изобщо няма и да чуят,Имал съм възможност да сравнява 2-3 телевизора,които ги нося на вилата след като си купя нов(в къщи съм на Близу)Все едно,че някакви други телевизори гледаш.Мацаници достойни за картина на Пикасо.Не знам какво стана с нояия им спътник,който според тях отдавна трябваше да е излетял.
    Това е според мен разбира се.

  16. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #508

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Офф хора, до сега не беше така, но напоследък така се случва че все се прхвърлям в спалнята и гледам на плазмата!!.... Оххх и ми се плачи направо - разликата в нивото черно е толкова осезателна че.... чак не знам! Докато си гледах само Самсунга всичко беше ОК (колкото може да се каже). Ползвам настройките на Дарко, пробвал съм всички (RTINGS и AVForums), но общо взето неговите според мен са най-добре! Експериментирам, но... не ми се получава! Дайте Ваши примерни за да видя дали нещо няма да успея да подобря. Това което успях и съм малко по доволен е Контраст - 89, Яркост - 38, Подсветка - 6. Но заигравката е с 2-точковия баланс, но не успявам.

  17. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #509

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    brabus,
    от edge led тв плазма няма да стане квито и настройки да му правиш.В av forums автора беше дал по-голяма оценка на ниво на черно и контраст за ks 7000 от sonyxe90.Попитах го защо след като в неговите замервания контраста на Samsunga е по-нисък.Той отговори ,че годината е друга и едното е direct led.Аз тогава му казах тв SAMSUNG от преди 10 години какво ниво на черно има,а пък за второто кой им е виновен,че не правят direct led/FALD тв-ри SAMSUNG?Миналата година 1 модел ,тази нито един.

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #510

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Ми , затова има и други топ-марки тв , освен Самсуняка ! Едно подобряват , друго развалят , бизнес да има и ....маркетинг.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 34 от 72 ПърваПърва ... 24323334353644 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. Samsung телевизори 2016
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 821
    Последно: 01-01-17, 16:42
  3. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  4. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 22:00
  5. Отговори: 6
    Последно: 16-08-11, 13:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе