Страница 54 от 72 ПърваПърва ... 444525354555664 ... ПоследноПоследно
Резултати от 796 до 810 от общо 1080
Like Tree203Одобрявам

Samsung телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #796

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Хм, днес го бях оставил сигурно 2-3 часа да върти клипове от YouTube, като от време на време спирах и пусках друг - никакви проблеми ... да не би да му е време за връщане на заводски на твоя?7

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #797

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Ей сега ще го ресетна Не ми се правише, че после докато му настроя картината си е голяма играчка, но вече ме дразни много. Всеки път като реша да гледам youtube и рестарт на телевизора

  4. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #798

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    След известно време не мога да скролвам по клипчетата. Просто маркера стои на един клип и само него мога да пускам. Проблема се решава след рестарт на телевизора. След няколко часа, пак същото.
    Абсолютно същото и при мен. Само че с рестартиране на приложението се оправя. Задържане Back бутона продължително.

    Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
    svetlio1 одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #799

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Samsung 49MU7002 - test
    Google превод Pl to Bg
    49MU7002 - MVA panel(RGB), 60/50Hz, Edge LED,


    Samsung trims TV output targets |

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #800

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от brabusbg Виж публикацията
    Абсолютно същото и при мен. Само че с рестартиране на приложението се оправя. Задържане Back бутона продължително.

    Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
    Да де ама рестартирането е временно решение до следващият път. При мен всеки ден се налага да правя log off от приложението на профила ми или рестарт на ТВ-то. Недоклатена работа.
    brabusbg одобрява това.

  7. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    1
    #801

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Имаме следния проблем: До скоро гледахме онлайн филми в сайт, който намерихме с web browser-a.
    От едно известно време не отваря изобщо този сайт. Вцепенява се браузъра и така си стои.
    Може ли да се трупа кеш някъде или други гадости.
    Разбрах че немога да изтегля друг браузър, но този е пълно дърво.
    Web browser само така му е името...
    Очаквам предложения.

    - - - - - - - - - -

    Направих проверка през телефона, сайта си е наред, само че браузъра не е май...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #802

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Има вероятност, да са променили нещо с последният ъпдейт на телевизора.
    Пробва ли със студен рестарт (изключване от контакта за 15-20 минути) ?

    Steam Link app with support for 4K games released for Samsung Smart TV - FlatpanelsHD
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 15-08-17 в 20:14.

  10. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #803

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    [QUOTE=stenly;830845]Тея от Самсунг са .... По въпроса с бялото петно което ми се появи до долната рамка ето техният "експертен" отговор. Дал съм им още седмица да си помислят дали са го видяли и препращам писмото до КЗП както и ще пиша до централата им ...за кеф.



    Благодарим Ви, че се свързахте със Самсунг Електроникс България!
    Във връзка с Вашето запитване Ви информираме следното:

    Симптомът, от който се оплаквате не представлява дефект, това е нормална проява на всеки дисплей, който използва активна матрица TFT . Този феномен се забелязва по-добре в случаите, при които дисплеите използват LED посветка в сравнение с дисплеите, които използват подсветка с лампи (CCFL), защото светлинната интензивност, която са в състояние да произведат устройствата с LED подсветка е много по-голяма отколкото на тези, които са с лампи (обикновен LCD).

    Повишената интензивност на светлината предоставя по-добро качество на картината при условия на силно осветление в помещението (стая с естествена дневна светлина), условия, при които един обикновен LCD няма да възпроизведе толкова добра картина.

    За да се възползвате от съответстващо изображение и при условия на по-ниска осветеност на помещението е необходимо да намалите в съответствие интензитета на единицата за led осветеност (Backlight) .

    Използването на необосновано висока интензивност създава феномена, от който се оплаквате......
    (
    Srenley ,от кой магазин купи този тв.Питам защото имах същия проблем преди години с Toshiba(първия 3d на марката,най-високия и клас по това време).След като го пуснах у дома на нормално осветление светеше от ъглите и горния край жестоко,забележимо дори по време когато не е черен екран,а някоя тъмна картина.В магазина ми отговориха по същия начин.На което им казах,че ако не ми го сменят ще го разбия на площада...Смениха го с прехваления и възхваляван от всики SAMSUNG C7000 и всъщност положението не беше много по-добро(с разните му ''super black'' измишлъотини)Само,че светеше поне равномерно.След някоя година го продадох и повече edge led....без мене.След това съм гледал у приятели в нормална обстановка-същото.
    На няколко пъти пиша тези неща къде с черен хумор,къде с тъп.Само,че когато си купя за не-малко пари боклук който няма контраст или свети където не трябва хич не ми е до хумор.Не пожелавам на никого да му се случи подобно недоразумение.Затова -OLED/FALD...или поне direct led



  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #804

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Магазина е Техномаркет.

  12. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #805

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    И аз от там го бях взел и ми влезнаха в положение,така,че опитай и при тях пък те да се оправят със SAMSUNG,те си знаят.Иначе,не се учудвам,че от SAMSUNG бг ти отговарят така.Сигурно и в централата знаят ,че така се отговаря,пък и кво друго,като голям % от тв дават фира,а ти продължаваш да правиш edge led и да хвърляш прах в очите,в което няма нищо лошо ,ако става въпрос за 32 инча евтин тв за кухня....Нямам нищо против която и да е фирма,а против обречената технология,която в случая се използва от SAMSUNG за всички продукти,очевидно с цел извличане огромни печалби...
    А относно този съвет,който са ти дали от SAMSUNG:
    За да се възползвате от съответстващо изображение и при условия на по-ниска осветеност на помещението е необходимо да намалите в съответствие интензитета на единицата за led осветеност (Backlight).

    можеш да ги попиташ нещо което написах преди няколко дни-''А с тъмни очила мога ли да гледам?.
    Как да отговориш на такива глупости,освен с друга тъпотия!Разбира се ,че като намалиш задното осветление ще намалиш светлото петно,ама дали то ще изчезне и дали ще подобриш контраста и това ли е начина да се отстраняват очевидни дефекти?
    ...
    p.s. И още нещо.Първото нещо което би трябвало да се направи (ако вече не си го направил)е да заявиш рекламация,която Техномаркет записва в дневник с дата и подпис (винаги е нужен документ)и те имат по закон едномесечен срок в който да отстранят дефекта.Ако не го направят(трай си 30 дни) отиваш и закона ти дава право да искаш замяна на продукта или връщане на парите,второто е много неизгодна за тях опция,щото цената в повечето случаи на черната техника след време е доста по-ниска.
    Този пост е редактиран от cable; 16-08-17 в 15:36.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #806

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Hands-on review of the Samsung MU8000 LED 4K HDR TV

    The Samsung MU8000 is a capable 4k LED TV that offers good picture quality. Most content will do well on this TV, and it supports modern features such as HDR. Unfortunately, it can't display as many colors as other TVs in its class, and picture quality degrades at an angle.

    Model tested: 55" (UN55MU8000)

    Should also be valid for the 49" (UN49MU8000), 65" (UN65MU8000 ) and 75" (UN75MU8000).

    Note though that the 49" (UN49MU8000) is a 60Hz TV.



    source video:[youtube.com - rtings.com]

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #807

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    А как би трябвало да се работи с това недоразумение SAMSUNG Channel list Editor for D, E, F, H, J and K-Series ? По тъпа програма скоро не бях ползвал, то по-лесно ще ми е през тв да ги подредя каналите ... ако ще трябва всеки канал да помпя стрелки нагори и надолу , за да го преместя ...

  16. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #808

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Има нещо вярно. Аз лично тази също ползвах и загубих около час да си подредя каналите. Имаше още някаква назад в темата някой беше препоръчал, но не съм я тествал нея.

    Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    12
    #809

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    А как би трябвало да се работи с това недоразумение SAMSUNG Channel list Editor for D, E, F, H, J and K-Series ? По тъпа програма скоро не бях ползвал, то по-лесно ще ми е през тв да ги подредя каналите ... ако ще трябва всеки канал да помпя стрелки нагори и надолу , за да го преместя ...
    Пробвай с ChanSort, на мен ми върши доста добра работа и не е сложна за използване.
    svetlio1 одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #810

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Благодаря, ще го пробвам , щото онова по-горе е някаква ужасна тъпня и - поправям се - има по-тъпо - стандартното вградено в телевизора е още по-тъпо (то да не казвам е почти същото)
    А в старите ми Самсунг си беше толкава лесно и елементарно направено - сега са на принципа - що да е просто , като може да е сложно - голям програмистки потенциал се изисква да сложиш преместване по позиция или смяна на номер ... баси , всяка китайска пръчка ги може тия неща...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 54 от 72 ПърваПърва ... 444525354555664 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. Samsung телевизори 2016
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 821
    Последно: 01-01-17, 16:42
  3. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  4. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 22:00
  5. Отговори: 6
    Последно: 16-08-11, 13:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе