Резултати от 1 до 8 от общо 8

Samsung 48H6400 проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    9
    #1

    Samsung 48H6400 проблем

    Здравейте,

    Преди 2-3 месеца телевизора започна да прави следният проблем - при запис на ХДД от някои канали излиза съобщение "Невъзможно възпроизвеждане поради проблем в записаните данни" и записът прекъсва. Това се случва в произволен момент от един 6 часов запис, колкото е и максимума за един файл. Понякога прекъсва на 15 минута, понякога на 4,30 часа. Проблема не е в резолюцията на каналите, защото някои ХД канали нямат проблем, докато други имат. Пробвах също така да сканирам отново, но проблемът остана. Форматирах харддиска няколко пъти, но без успех. Дори го сканирах на компютър за лоши сектори, но всичко си му беше наред. Версията на софтуера е 2870 и от месеци няма по-нова. Операторът е НЕТ1 София.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2

    Отговор: Samsung 48H6400 проблем

    Вероятно причината е, че някои канали са кодирани, а други не. В някои случаи, проблемът е в настройките на провайдъра - в твоят случай НЕТ1.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    9
    #3

    Отговор: Samsung 48H6400 проблем

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Вероятно причината е, че някои канали са кодирани, а други не. В някои случаи, проблемът е в настройките на провайдъра - в твоят случай НЕТ1.
    ами, като изключим PPV каналите, НЕТ 1 не е кодирана, така че едва ли това е причината. Всъщност става въпрос за Евроспорт 1 ХД ако изобщо има значение. Остават настройките на провайдъра и в този ред на мисли, аз мога ли да направя нещо (да сменя настройка, например) на телевизора или съм с "вързани ръце"?

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #4

    Отговор: Samsung 48H6400 проблем

    Мисля, че ключа се крие в първото ти изречение.
    Цитат Първоначално публикувано от kerr Виж публикацията
    Преди 2-3 месеца телевизора започна да прави следният проблем
    Тоест ако съм разбрал правилно, преди това всичко си е било нормално?
    Ако е така - търси проблема в провайдъра. Нещо са променили в настройките....
    Има втори малко вероятен вариант - промяната е наложена от качена преди 3 месеца версия на фърмуера.

    Уточни дали провайдъра е пипал нещо и ако не е, то пиши за проблема на поддръжката на Семсун.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    12
    #5

    Отговор: Samsung 48H6400 проблем

    На сайта на Самсунг има малко по-нова версия на софтуера (2880.2), може да пробваш и с нея.

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    9
    #6

    Отговор: Samsung 48H6400 проблем

    здравейте,

    hristoslav2да, правилно си разбрал. провайдъра двърди че нищо не е пипал. не еи от ъпдейта, защото той излезе доста отдавна.

    tsim,пробвах, но няма промяна.

    нещо друго ако се досещате ще е от полза

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    141
    #7

    Отговор: Samsung 48H6400 проблем

    Аз имам същия проблем с моя телевизор(H6670), смених 2 оператора(не заради това разбира се), смених 2 харда, но нямаше никаква промяна.

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    9
    #8

    Отговор: Samsung 48H6400 проблем

    ами след толкова време вероятната причина е във фърмуеъра - 2890.2 реши проблема. Може да го изтеглите от http://www.samsung.com/bg/support/model/UE48H6400AWXXH

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Тъмно петно на екрана Samsung UE-48H6400
    От stax във форум Samsung телевизори
    Отговори: 24
    Последно: 21-08-19, 16:02
  2. Отговори: 18
    Последно: 23-02-18, 13:40
  3. Sony KDL50W815 vs SAMSUNG UE-48H6400 3D
    От kati_v във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 31-12-14, 14:28
  4. LCD Samsung проблем
    От avoid във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 05-05-11, 17:52
  5. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 22:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе