Страница 14 от 33 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследноПоследно
Резултати от 196 до 210 от общо 494
Like Tree50Одобрявам

Samsung телевизори 2019

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    150
    #196

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    За съжаление аз не мога да получа от никъде информация за бъдещата подръжка на eARC на Q90 и мисля да се откажа от покупката му. Съпорта на Самсунг нямат никаква информация.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #197

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от a.iliev Виж публикацията
    За съжаление аз не мога да получа от никъде информация за бъдещата подръжка на eARC на Q90 и мисля да се откажа от покупката му. Съпорта на Самсунг нямат никаква информация.
    … чакай малко, аз съм с Q90, чисто нов, какво искаш да кажеш, че не те разбирам, има проблем някакъв ли?

  4. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    150
    #198

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Няма проблем и аз искам да си взема този телевизор, но липсата на earc ме спира..

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #199

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    … кой ти каза, че няма еARC, има и още как, но не го декларират, заради права, ресивера ми Onkyo го опознава като такова! … невероятен телевизор, не мога да му се нарадвам, верно!

  6. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    150
    #200

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Това можеш ли да го докажеш по някакъв начин, защото навсякъде пише, че няма.

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #201

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    ... едва ли, освен, ако не искаш да ме осъдят, ти си решаваш сам, мен ме радва телевизора, много!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    23
    #202

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Гледате файлове с некомпресирано мастър аудио през вградения в тв-то плеър ли? Защо ви е важен еАрк?

  10. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    150
    #203

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Защото исма shield-a да е свързан към телевизора, а не към саундбара. И да възнемерявам да гледам филмите (слушам) с dolby truehd.

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #204

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    ... на мен не ми е толкова, искам да мога да управлявам всички компоненти, през телевизора с новото смарт дистанционно, най-вече ресивера, че се явява събирателен за всичко и почти ми се получва, ама не съвсем, но ще стане, те се самообучават едно друго и съм все по-близо до целта, вече!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    23
    #205

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Truehd през саундбар без да се обиждаш ама малко си противоречат, независимо че пише че поддържа. Atmos пък да не говорим. Вземи си LG C9 там HDMI е 2.1 с пълната му спецификация и е два пъти по-добър като картина.

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #206

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от a.iliev Виж публикацията
    Защото исма shield-a да е свързан към телевизора, а не към саундбара. И да възнемерявам да гледам филмите (слушам) с dolby truehd.
    … dolbi truehd на саундбар, верно ли?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #207

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от samara69 Виж публикацията
    … кой ти каза, че няма еARC, има и още как, но не го декларират, заради права, ресивера ми Onkyo го опознава като такова! … невероятен телевизор, не мога да му се нарадвам, верно!
    Няма разрешително има лицензиране след тестове. Програмата за лицензиране стартира само преди седмици, затова и вероятно още не са го декларирали официално.

    Няма проблем да постнеш снимки с настройките и менюто доказващи твърдението ти.

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #208

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от sapkan Виж публикацията
    Truehd през саундбар без да се обиждаш ама малко си противоречат, независимо че пише че поддържа. Atmos пък да не говорим. Вземи си LG C9 там HDMI е 2.1 с пълната му спецификация и е два пъти по-добър като картина.
    … прав си, но не харесвам LG, никога не съм ги харесвал, харесвам OLED, но то няма друго такова, освен с тяхната матрица!

  17. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    150
    #209

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Не бе хора, филмите ще ги гледам през nvidia sheild, като искам да бъде свързан с тв и от там до саундбара. Саундбара, който съм поръчал е Q90.

    - - - - - - - - - -

    Притеснявамe burn-in при OLED, играя на ps4, гледам много HBO GO и затова търся други алтернативи.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    23
    #210

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от a.iliev Виж публикацията
    Не бе хора, филмите ще ги гледам през nvidia sheild, като искам да бъде свързан с тв и от там до саундбара. Саундбара, който съм поръчал е Q90.

    - - - - - - - - - -

    Притеснявамe burn-in при OLED, играя на ps4, гледам много HBO GO и затова търся други алтернативи.
    Първото го разбрахме. Q90 саундбара има много добри ревюта въпреки това аз съм скептичен как ще ги чуя тия 5 или повече дискретни канала от тая кутия...

    Имам два оледа играе се и на двата без проблеми. Много трябва да се измъчиш да нагориш олед. Много по-трудно от плазма. Самсунг много спамят по темата защото нямат отговор на технологията, поне за сега.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 33 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 10:11
  2. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 15:43
  3. Отговори: 1
    Последно: 02-01-19, 09:26
  4. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  5. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 22:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе