Страница 15 от 33 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 494
Like Tree50Одобрявам

Samsung телевизори 2019

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #211

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от sapkan Виж публикацията
    Първото го разбрахме. Q90 саундбара има много добри ревюта въпреки това аз съм скептичен как ще ги чуя тия 5 или повече дискретни канала от тая кутия...

    Имам два оледа играе се и на двата без проблеми. Много трябва да се измъчиш да нагориш олед. Много по-трудно от плазма. Самсунг много спамят по темата защото нямат отговор на технологията, поне за сега.
    Дали нямат отговор , след като произвеждат телефоните си предимно с Super-Amolded екрани? Просто не искат да се занимават с OLED при ТВ сегмента.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    23
    #212

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Нямат отговор защото не са инвестирали в технологията в ТВ сегмента, но за сметка на това се опитват да пробутват QLED като пряк конкурент, който за 90% от хората за съжаление звучи за като OLED. Името не е случайно подбрано [emoji6]. Ако не се лъжа LG са инвестирали над 15 милиарда долара в OLED производството.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #213

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Просто не искат да се занимават с OLED при ТВ сегмента.
    https://www.oled-info.com/business-k...-tv-plans-soon
    Samsung Display Set to Start Large-scale Investment in OLED Panels for TV - 비즈니스코리아 - BusinessKorea
    sony 1 одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #214

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Отняколко дни имам проблем с Samsung 65HU8500 част от менютата за настройка стават на ,,маймунки,,(нечетяеми) , след изключване от контакта се оправя за известно време но пак се появява в различна степен.Трябва ли да му върна фабричните настройки ? Какъв може да е проблема?

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    5
    #215

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Къде може да се прочети кои телевизори(модели)имат от металното smart дистанционно?

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #216

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от ste1 Виж публикацията
    Отняколко дни имам проблем с Samsung 65HU8500 част от менютата за настройка стават на ,,маймунки,,(нечетяеми) , след изключване от контакта се оправя за известно време но пак се появява в различна степен.Трябва ли да му върна фабричните настройки ? Какъв може да е проблема?
    Върни заводските настройки.


    allstar
    TM1990C
    https://www.lcd-compare.com/gamme-sa...ine-up-394.htm
    Samsung QLED Q85R
    Samsung QLED Q90R
    Samsung QLED Q900R

    http://en.tab-tv.com/?p=16948

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #217

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    ... страхотно е металното!
    Този пост е редактиран от samara69; 28-06-19 в 10:32.

  10. fi4
    fi4 е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    1
    #218

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    След като ми се счупи старият телевизор, се налага да купя нов. Бюджетът ми е в рамките на 600-900, пряко сили 1000, размер на екрана 40-43"

    Това, на което съм се спрял, е Samsung UE43RU7402UXXH

    Попрочетох тук и там, характеристиките ме удовлетворят.

    И сега на въпроса:
    - виждам го в www.edigital.bg на цена 730лв., което е супер, предвид че, да кажем в plesio е 900, а по-други места - 1000 и нагоре. ..
    Доколкото успях да видя - edigital е споменаван неколкократно по темите във форума, та молбата ми е за мнение и впечатления за този магазин, защото никога не съм го ползвал. Как е организирано сервизното обслужване?

    Разбира се - приемам мнения и относно изборът ми на този модел и евентуални алтернативи.

    Благодаря предварително!

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #219

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    fi4
    При този бюджет нямаш друг избор.


    Обзор 75-дюймового 4К QLED-телевизора Samsung QE75Q90RAUXRU
    https://www.ixbt.com/tv/samsung-qe75...ru-review.html

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    33
    #220

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Здравейте! Да ви попитам, някои знае ли дали този модел- Samsung 7092, ползва ШИМ и какви са му нивата в/на телевизора? Благодаря!

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #221

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Samsung QE49Q70RA review, sample, calibration
    https://www.homecinemamagazine.nl/20...d-qled-lcd-tv/

    QE49Q70RA: VA panel-RGB vertical stripe, F.A.L.D. LED LCD (4 x 10 segments,40 zones),50/60Hz, WCG (aka Quantum Dot_QDEF), HDR10, HDR10+, HLG

    Made in Hungary

    ....support for older Divx and xVid formats was removed from the media player. The Samsung does not play DTS soundtracks either....

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jul 2019
    Мнения
    7
    #222

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Здравейте,

    Взех си този телевизор преди няколко дни - Samsung Q70R 55". Всичко а наред, обаче има нещо, което не разбирам защо се случва. Ще се радвам ако някой може да ми разясни ситуацията.

    При включване/изключване на телевизора от дистанционното, в 95% от случаите на екрана се появяват черни барове, които се отварят по вертикалата и съответно при изключване същите барове се затварят (анимация).

    Направи ми впечатление обаче, че от време на време вместо гореспоменатите черни барове, при включване на ТВ-то ми излиза надпис SAMSUNG QLED и чак след това тръгва телевизора, като при това положение като че ли ТВ-то зарежда всичко от начало. С други думи минава повечко време докато покаже всички работи по екрана.

    Някой знае ли какво значат тези два режима? Да не би едното да е Standby (баровете), пък когато излиза само логото (и съответно преди да излезе) да е имало пълен shutdown? Не мога да си го обясня. Другото, което ми е любопитно е, дали има някаква зависимост колко дълго се задържа копчето на дистанционното при включване/изключване? Може би и от това да се получават тези неща..

    Благодаря предварително!

  16. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #223

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Да общо взето е така както си го описал. При изписването на Samsung Qled това означава че ТВто е рестартирано, а другото си е като режим Standby.
    Друг е въпроса ако при еднакво спиране на ТВто ти стартира по различен начин.

    Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,587
    #224

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Вечер изключвам всякаква електроника от контакта. След включване в контакта, телевизорът изписва Samsung Qled и се включва сам . Само тогава го изписва. Възможно е да губи захранване, спиране на тока и тн.
    Този пост е редактиран от brotzki; 14-07-19 в 12:17.

  18. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #225

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Вечер изключвам всякаква електроника от контакта. След включване в контакта, телевизорът изписва Samsung Qled и се включва сам . Само тогава го изписва. Възможно е да губи захранване, спиране на тока и тн.
    Е в такъв случай е напълно логично да е така.

    Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 33 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 10:11
  2. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 15:43
  3. Отговори: 1
    Последно: 02-01-19, 09:26
  4. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  5. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 22:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе