Страница 6 от 33 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 494
Like Tree50Одобрявам

Samsung телевизори 2019

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #76

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Samsung TV без кабели благодарение на безжичното решение за захранване
    https://nl.letsgodigital.org/televis...zonder-kabels/

    https://tweakers.net/reviews/6898/sa...t-het-kan.html

    Собствениците на Samsung Q900R 8K на Samsung се възползват от подобрението на HDMI 2.1
    https://www.homecinemamagazine.nl/20...i-2-1-upgrade/



    един недоволен собственик..








    Q80


    https://www.youtube.com/watch?v=r2_6-ocLZO8
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 06-03-19 в 22:36.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    599
    #77

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Здравейте, възможна ли е наистина 2см разлика във физическия размер на дисплеите на два 43инчови телевизора от уж една и съща серия, или има някаква грешка в сайта, защото ue43nu7405 го дават 108см(42.5'), а ue43nu7475 по спецификации от съшия сайт е110cm (43.3")
    https://www.lcd-compare.com/index.ph...MUE43NU7475=on



    Този пост е редактиран от Dedo1975; 07-03-19 в 12:19.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #78

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Може да е правописна грешка при попълване на сайта...
    Това е стандарта за 43"
    Active Area - 941.184(H)×529.416(V) mm

    Възможни са минимални разлики според производителя и според генерацията mother glass от който е рязан панела.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 07-03-19 в 14:59.

  5. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #79

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    Здравейте, възможна ли е наистина 2см разлика във физическия размер на дисплеите на два 43инчови телевизора от уж една и съща серия, или има някаква грешка в сайта, защото ue43nu7405 го дават 108см(42.5'), а ue43nu7475 по спецификации от съшия сайт е110cm (43.3")
    https://www.lcd-compare.com/index.ph...MUE43NU7475=on


    0.8инча=2.0cm

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    107
    #80

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Интересно ми е, колко от потребителите на Самсунг използват удължаващия кабел с инфрачервено управление, за командване на други устройства с дистанционното на телевизора. Аз имам модел F6400 от 2013 година и го използвам от самото начало, за да управлявам приемник на Булсатком. Става въпрос за това https://www.samsung.com/in/support/t...xtender-cable/
    А тук е ръководството за настройка https://www.samsung.com/in/support/t...tg0callOrder_0
    Новите модели имат ли подобен кабел или външните устройства се управляват само с по-новите технологии. Използвате ли други начини за управление на външни устройства?
    Проблемът при мен е, че най-новите приемници (STB) на Виваком за IPTV (Huawei Q11) не могат да се командват с IR. Явно вече отдавна не се актуализират тези възможности, макар и Виваком да присъства сред списъка с доставчиците.

  7. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #81

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от sppmaster Виж публикацията
    Интересно ми е, колко от потребителите на Самсунг използват удължаващия кабел с инфрачервено управление, за командване на други устройства с дистанционното на телевизора. Аз имам модел F6400 от 2013 година и го използвам от самото начало, за да управлявам приемник на Булсатком. Става въпрос за това https://www.samsung.com/in/support/t...xtender-cable/
    А тук е ръководството за настройка https://www.samsung.com/in/support/t...tg0callOrder_0
    Новите модели имат ли подобен кабел или външните устройства се управляват само с по-новите технологии. Използвате ли други начини за управление на външни устройства?
    Проблемът при мен е, че най-новите приемници (STB) на Виваком за IPTV (Huawei Q11) не могат да се командват с IR. Явно вече отдавна не се актуализират тези възможности, макар и Виваком да присъства сред списъка с доставчиците.
    Аз използвам този IPTV приемник от снимката и го управлявам от дистанционното на телевизора. Мисля че през Bluetooth се свързват и двете. Поне при телевизора е така.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    sppmaster одобрява това.

  8.  
     
  9. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #82

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Аз го ползвам на моя H6400 със сателитен приемник на vivacom. Обаче другият (JS8000) няма вече такава джаджа. При него също се получаваше управлението, но ако искам да ползвам обикновеното дистанционно, то първо трябва да му предам една команда от "умното" дистанционно и после започваше да приема команди и от другото. Не знам защо така се получава, може би има връзка с това, че е през bluetooth, както написа колегата преди мен...
    Иначе пробвай да въведеш модела ръчно, защото с bulsatcom-ски приемник всичко тръгна само, но за vivacom-ския sagemcom трябваше ръчно да въведа модела, за да сработи.
    sppmaster одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    107
    #83

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Благодаря за отговорите. Въведох модела още снощи, но не намира такова устройство. Пише - проверете по-късно, ще се появи такова устройство след време. Не знам дали е некоректен превод или си измиват ръцете. Не вярвам да добавят поддръжка на телевизор от 2013, за който отдавна няма никакви актуализации. Смешното е, че през 21 век STB на телевизионни доставчици нямат елементарни настройки, като например HDMI-CEC, за да може устройството да се включва/изключва с телевизора и др. подобни. Сега като се даде слийп функция на телевизора и устройството си остава да работи (харчи ток излишно). Ама българска мисъл юнашка.

  11. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #84

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от sppmaster Виж публикацията
    Благодаря за отговорите. Въведох модела още снощи, но не намира такова устройство. Пише - проверете по-късно, ще се появи такова устройство след време. Не знам дали е некоректен превод или си измиват ръцете. Не вярвам да добавят поддръжка на телевизор от 2013, за който отдавна няма никакви актуализации. Смешното е, че през 21 век STB на телевизионни доставчици нямат елементарни настройки, като например HDMI-CEC, за да може устройството да се включва/изключва с телевизора и др. подобни. Сега като се даде слийп функция на телевизора и устройството си остава да работи (харчи ток излишно). Ама българска мисъл юнашка.
    За да ги подаряват тези STB-та нали се сещаш какви трябва да са и на каква цена. Eто какво пише в сайта на HUAWEII за това STB на Виваком което ползваме повечето от абонатите им:

    End of Life Announcement for EC2108V5 Product
    No.: EOM&EOS-CS-2016-058-Global
    Date: 2016-6-30
    Subject: End of Life Announcement for EC2108V5 Product
    Dear Customers,
    To help you better cope with challenges brought by market changes and technological innovations, Huawei hereby informs you of the milestones in the life cycle of EC2108V5 product. Hopefully this information can give you a reference on making future network development plans.
    The last day to order product is December 31, 2016 (EOM).

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    17
    #85

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Здравейте, поради това, че предишната тема е заключена пиша тук за модел 2018та! Купих преди 5 дни QE55Q7FNATXXH и имам проблем, този куфар ми се саморестартира постоянно (само при пускане де) ...Изписва ми няма сигнал (сигнал си има, проверено е) и се рестартира като ми изписва QLED нещо което не прави иначе и светва отново, после пак гасне и пак се включва, като ми изписва, че се е логнал в акаунта ми...Изключих всички Смарт Хъб, Ауто ъпдейт, и прочее, върбах заводски, изключих от контакта и т.н. и пак ми го прави тоз' ...да не казвам какво. Прочетох миналата тема, но няма отговор на проблема ми, тъй че ще бъда изключително признателен ако някой знае нещо и сподели, понеже картината ми харесва и не ми се иска да го връщам в Техномаркет (които не знам дали изобщо ще го вземат и подменят или ще ме пратят по сервизите

    Поздрави

  13. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #86

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Темата ти не е заключена.
    Няма нужда да пускаш един и същи въпрос в всяка тема
    Единственото което може да направиш е да си ползваш гаранцията.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    17
    #87

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Чети какво пише!!! Темата "Самсунг телевизори 2018" е заключена, а твоето мнение го разбрах когато писа в моята тема по въпроса и благодаря, но проблема ми вече не се отнася до теб, така че моля спри да спамиш!

    Поздрави

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #88

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Ами за съжаление няма какво друго да направиш - в кашона и в ТМ да ползваш гаранцията . Там най-вероятно ще го сервизират и ако до 30 дни не могат да решат проблема ще ти върнат парите или ще ти го заменят с друг.

    Всъщност Самсунг имаха и сервиз по домовете и може да се обадиш на поддръжката им и да заявиш проблема.
    https://www.samsung.com/bg/support/service-center/

  17. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #89

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от shmizi Виж публикацията
    Чети какво пише!!! Темата "Самсунг телевизори 2018" е заключена, а твоето мнение го разбрах когато писа в моята тема по въпроса и благодаря, но проблема ми вече не се отнася до теб, така че моля спри да спамиш!

    Поздрави
    В 2018 в 2019 няма смисъл да пускаш едни и същи въпроси.
    Мислим че си зрял човек и разбираш че въпроса ти няма нужда да го четем в сяка една тема, на всичкото отгоре ти е даден единствения възможен съвет още в твойта тема, не само от мен.
    Във 21.37ч казваш че отиваш да връщаш телевизора, в 22.02ч. всичко започва отначало в тази тема
    https://forum.setcombg.com/samsung-%...tml#post919718
    Благодаря за разбирането
    Този пост е редактиран от sony 1; 09-03-19 в 13:38.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    17
    #90

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Телевизорът е модел 2018та, поради това исках да пиша в съответната тема която обаче е заключена, затова го пуснах тук! Сега, твоето мнение го разбрах и приключих с него, понеже искам да чуя и други какво мислят, но ти си някакъв досадник с 1000 мнения в историята и спамиш навсякъде. Защо си решил, че всичко почва и приключва с теб не ми е ясно, а и културно ти обясних, че мнението ти е отразено (даже благодарих) и не ме интересува. Искам да чуя и други мнения...няма нужда да преследваш из форума и да спамиш. Единствения съвет който даде бе да се върнат заводските настройки за което си мисля, че зрял човек няма нужда...смешен си.

    Извинявам се на останалите са спама покрай моя проблем и раздразнението което потребител Сони със Сони телевизори ми предизвиква, но просто търся хора които имат опит със Самсунг, а той не е и досажда натрапчиво...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 33 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 10:11
  2. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 15:43
  3. Отговори: 1
    Последно: 02-01-19, 09:26
  4. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  5. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 22:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе