Страница 74 от 82 ПърваПърва ... 24647273747576 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,096 до 1,110 от общо 1218
Like Tree237Одобрявам

Samsung телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    608
    #1096

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    На кой канал? Евроспорт и диемите със сигурност нямат HDR. Ментелците по едно време имаха един канал, на който съм мяркал HDR, но вече го няма. Те тръгнаха да промотират 4к каналите с пускането на експлор и типично по български ги орязаха. На сателит или някоя пиратка дето се прадлагат 1000+ канала със сигурност ще има HDR съдържание. Но на стандартните оператори аз поне не съм мяркал.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    502
    #1097

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Евроспорт 4к при булсатком е HDR от години,но само на iptv. Диемите не са HDR само 4к са. Като натиснеш централния бутон, не ти ли излиза резолюцията на канала и дали е HDR като на всеки друг самсунг. На стария ми съм включвал сателита но не помня на режим сателит дали го изписваше както при HDMI входовете.
    CubanLinx одобрява това.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    608
    #1098

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Вярно, че при буля Евроспорт има HDR, бях забравил. Интересно обаче сега като ги купиха свиваком какво ше стане Иначе не знам да има други HDR канали, които да се предлагат от стандартните оператори. При ментел Евроспорт още е HD. Те докато го пуснат в UHD, другите сигурно ше пуснат някой друг канал с HDR

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    64
    #1099

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте от черния петък се сдобих с самсунг 55 QN95В от технополис ,очакванията за много добра картина се оправдаха.Много бързо меню със забележки относно подредбата (по старите менюта на самсунг бяха по удобни) но с времето ще се свикне .Пуснах му цветови заливки от Yuotubе ,панела беше префектен равномерно осветяване без никакви петна.Но както винаги има едно "но" ,след една седмица забелязах че картината не е същата има едно неприятно трептене и не беше с същото качество.Обля ме студена пот,викам си хайде сега по сервизи чакане и т.н. По разтърсих се из нета за подобен проблем и видях че при такъв решението е да се изключи от контакта за малко,направих го и наистина телевизора си заработи както трябва.Интересно на какво ли се дължи това.Друго неприятно е че от време на време се разкача от рутера и трябва да влезна и да го сдвоя отново.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,597
    #1100

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Как се проверяваше коя версия/генерация е панела при Самсунг Олед?
    Този пост е редактиран от brotzki; 01-12-23 в 17:46.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,460
    #1101

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от vesko_iotov Виж публикацията
    Но както винаги има едно "но" ,след една седмица забелязах че картината не е същата има едно неприятно трептене и не беше с същото качество.Обля ме студена пот,викам си хайде сега по сервизи чакане и т.н. По разтърсих се из нета за подобен проблем и видях че при такъв решението е да се изключи от контакта за малко,направих го и наистина телевизора си заработи както трябва.Интересно на какво ли се дължи това.Друго неприятно е че от време на време се разкача от рутера и трябва да влезна и да го сдвоя отново.
    Това трептене вероятно е причинено от подсветката - управлението или захранването. Първото е софтуерно, второто хардуерно..Проверявал ли си за нов ъпдейт?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,597
    #1102

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Първият проблем със S90C e факт. При включване черен екран със звук. Можеш да сменяш каналите, увеличаваш звук....... След 1-2 минута образът идва.
    Като лампов е!
    https://streamable.com/4zeu7n
    Този пост е редактиран от brotzki; 01-12-23 в 23:21.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    64
    #1103
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Това трептене вероятно е причинено от подсветката - управлението или захранването. Първото е софтуерно, второто хардуерно..Проверявал ли си за нов ъпдейт?
    Няма нов ъпдейт със версия 1602 съм

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    502
    #1104

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Това трептене вероятно е причинено от подсветката - управлението или захранването. Първото е софтуерно, второто хардуерно..Проверявал ли си за нов ъпдейт?
    Това и мен един път ми се случи на S95B.Изключиг го от контакта след 10 секунди го включих и повече не се е появявало. Днес свалих един релийз на филм който е с True Atmos и звука насича. Реално не съм проверил дали поддържа този формат ама щом тръгва би трябвало. Появява се и иконата Atmos но звука насича. Подавам му сигнала от компютър а не от негов плеър.
    Този пост е редактиран от sasho1bs; 01-12-23 в 22:54.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    34
    #1105

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте . Ако е възможно някой да сподели от опит моя телевизор ли има някакъв проблем или си е просто така.
    Имам Samsung QE50Q60T . Като цяло картината дори на HD канали не ми харесва когато го гледам от близо , но хайде може да го преглътна някак си , освен ако някой има решение на този проблем .
    Главното е че интерфейса-софтуера е много бавен . Дори когато натисна Guide ми спира звука за две три секудни и забива леко. Все едно не достига сила на процесора или там каквото е да обработва данните.
    Няма да изпадам в подробности и като цяло сякаш софтуера е тежък или процесора е слаб за тоя телевизор .
    За сравнение с предния MU7000 там е на светлинни години по добре. Бърз , без да забива и никога лошо впечатление не ми е направил .
    Уж нов модел QLED , а разочарование насреща.

  13. tek
    tek е на линия
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    995
    #1106

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Samsung QE50Q60T е модел от 2020 г.
    Като се има в предвид, че и серията му е само 6-та. Не бих казал, че е изненада.
    Стига, да не смятаташ да го връщаш, и искаш да изпозваш смарт фунциите му: тогава се насочи към Android TV Box. Който, да го използваш вместо Tizen OS.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,597
    #1107

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от Stavkata Виж публикацията
    .
    Главното е че интерфейса-софтуера е много бавен . Дори когато натисна Guide
    Подобно забавяне има и при s90. Недопустимо за "полуфлагман".

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    608
    #1108

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Ти май не остана доволен от този телевизор? Интересно, че наистина го възхваляват навсякъде, но явно си има и бая минуси.
    brotzki одобрява това.

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    502
    #1109

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от Stavkata Виж публикацията
    Здравейте . Ако е възможно някой да сподели от опит моя телевизор ли има някакъв проблем или си е просто така.
    Имам Samsung QE50Q60T . Като цяло картината дори на HD канали не ми харесва когато го гледам от близо , но хайде може да го преглътна някак си , освен ако някой има решение на този проблем .
    Главното е че интерфейса-софтуера е много бавен . Дори когато натисна Guide ми спира звука за две три секудни и забива леко. Все едно не достига сила на процесора или там каквото е да обработва данните.
    Няма да изпадам в подробности и като цяло сякаш софтуера е тежък или процесора е слаб за тоя телевизор .
    За сравнение с предния MU7000 там е на светлинни години по добре. Бърз , без да забива и никога лошо впечатление не ми е направил .
    Уж нов модел QLED , а разочарование насреща.
    Според мен не е нормално и телевизора има някакъв проблем. Имам 4 телевизора самсунг от нисъй до висок клас, и никога не съм имал пукане. Софтуера на най стария из менютата е ок и само някои приложения се зареждат по бавно от по новите ми телевизори, но всичко си е наред.

    - - - - - - - - - -

    Samsung S90C QD OLED Review | Best TV Value Of 2023- https://www.youtube.com/watch?v=4y3JCBi9vaM
    Този пост е редактиран от sasho1bs; 04-12-23 в 00:14.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    34
    #1110

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Има ли някакъв начин да преинсталирам софтуера , че барем се оправят нещата или да купувам друг , а тоя да отива на село.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 74 от 82 ПърваПърва ... 24647273747576 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 07:06
  2. Samsung телевизори 2017
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1079
    Последно: 01-01-18, 05:34
  3. Samsung телевизори 2016
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 821
    Последно: 01-01-17, 16:42
  4. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  5. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 22:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе