Страница 14 от 31 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследноПоследно
Резултати от 196 до 210 от общо 452
Like Tree160Одобрявам

Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    226
    #196

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    Ъпдейт от мен отнсотно захранването, явно ще е след нова година, и днес и вчера никой в сервиза не вдига телефона и нямам никаква информация. От 15.12 съм без тв в основната стая в къщи... А жена ми сладки им даде като дойдоха за Коледа... Другият път с точилката ще ги чакам!
    ksf одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #197

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    Гамата ми е 1886 и нямам опция да я сменя. Говоря за сд то.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #198

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    Като цъкнеш върху 1886, не се ли отваря опция да избереш 2.2 ?

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #199

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    Има да, явно съм се халосал нещо защото обяснявате за гама 2.4 а на тв то има до 2.2. Има ли линк, към настройките на американеца, да видя по подробно какво обяснява за гамата.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #200

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    Да, защото 1886 се калибрира до 2.4
    sasho1bs одобрява това.

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #201

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    Ново сравнение от испанеца - SONY A95K VS SAMSUNG S95B - https://www.youtube.com/watch?v=oC8H...=AVPasi%C3%B3n

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    226
    #202

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    UPDATE: Смениха захранването днес, за 12 дена ( работещи ) на ТВ-то му бе сменен панела и после захранването, само кутията му остана оригиналната
    Версията вече е 1420, картината е наслада за окото (моето поне )
    old firehand, ccankov73 и tvbox харесват това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #203

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Настройки и Коментари

    Дано вече само да му се наслаждаваш. Случват се такива работи

  11. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #204

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    Случват се, случват се ….

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    34
    #205
    Цитат Първоначално публикувано от iNfRaSoNiC Виж публикацията
    UPDATE: Смениха захранването днес, за 12 дена ( работещи ) на ТВ-то му бе сменен панела и после захранването, само кутията му остана оригиналната
    Версията вече е 1420, картината е наслада за окото (моето поне )
    Добре де, а защо ти е изгоряло? Каква е причината - токов удар или не знаеш?

  13. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,029
    #206

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    Цитат Първоначално публикувано от martinbaliev Виж публикацията
    Добре де, а защо ти е изгоряло? Каква е причината - токов удар или не знаеш?
    Самсунг е най големия производител на телевизори в света ! На първо място са от години и количеството което бълват ежегодно е ... чудовищно !

    Средно произвежда и продават около 40 000 000 Тв-та, глобално ! Това ако го разделиш на 365 дни , 110 000 телевизора дневно или 4560 ТВ-та всеки час, и това ако работят всеки ден по 24 часа нон стоп ! Сам се досещаш че при това количество, колкото и да се опитваш, качествения контрол няма как да е много висок ! И това като цяло се знае за Самсунг от години. Всичко може да се случи, аз лично попаднах на Hisense TV който бе дефектен, или дефектира на 4-я час след като го изкарах от кашона.
    sasho1bs одобрява това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    226
    #207

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    Нямам идея каква е причината, не е било токов удар, защото там има доста неща вързани, с които нямам проблеми.
    Както споменах преди имам още 2-3 самсунг тв, които не са мръднали вече по 3 + години - явно лоша бройка е било, но все пак всичко е наред в момента.

    Някой може ли да даде хубав видео клип за чек на черното, защото на моменти ми се струва че имам Black crush, но пък никога не съм сигурен дали е от видео файла или от ТВ-то

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    34
    #208
    Цитат Първоначално публикувано от iNfRaSoNiC Виж публикацията
    Нямам идея каква е причината, не е било токов удар, защото там има доста неща вързани, с които нямам проблеми.
    Както споменах преди имам още 2-3 самсунг тв, които не са мръднали вече по 3 + години - явно лоша бройка е било, но все пак всичко е наред в момента.

    Някой може ли да даде хубав видео клип за чек на черното, защото на моменти ми се струва че имам Black crush, но пък никога не съм сигурен дали е от видео файла или от ТВ-то
    Ами то и аз имам включени на едно и аудиосистема и рутер и т.нат.,но миналата година ми изгоря захранването на аудио системата, пак Самсунг. Просто това си е слабо звено в тяхните уреди - не са оразмерени за нашата Ел.Система и честите прекъсвания, които имаме в малките населени районни. Дефектите са предимно резултат от некачествени суровини, а не толкова от некачествена сглобка. В крайна сметка си купих един ups, който смятам, че е една добра застраховка когато имаш скъпа електроника. Всъщност и аз имах премеждия вече с новия тв или по скоро с дистанционното, което даде фира на 10 ден, но някой друг път ще пиша през какво преминах за да успея да навия сервизите на Самсунг да приемат само дистанционното без тв за ремонт, защото искаха да им пратя и тв първоначално, при условие, че беше очевидно, че дистанционното не работеше. Но някак си се оказа, че нямало стенд за изпитване и трябвало да им пратя и тв за да проверят дали проблема е наистина в дистанционното.. В крайна сметка след 10 телефони обаждания, много нерви и мейли, се съгласиха да приемат само дистанционното без тв. Та след 3 седмцки вече имам ново работещо дистанционно. Няма синхронизация между управата и сервизите им. В крайна сметка аз като краен клиент трябваше да бъда като посредник между тях за да ми съдействат... Жалко е.. Особено когато това се случва в най - големият бранд за електроника в Бг.
    Този пост е редактиран от martinbaliev; 08-01-23 в 09:55.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    226
    #209

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    Цитат Първоначално публикувано от martinbaliev Виж публикацията
    Ами то и аз имам включени на едно и аудиосистема и рутер и т.нат.,но миналата година ми изгоря захранването на аудио системата, пак Самсунг. Просто това си е слабо звено в тяхните уреди - не са оразмерени за нашата Ел.Система и честите прекъсвания, които имаме в малките населени районни. Дефектите са предимно резултат от некачествени суровини, а не толкова от некачествена сглобка. В крайна сметка си купих един ups, който смятам, че е една добра застраховка когато имаш скъпа електроника. Всъщност и аз имах премеждия вече с новия тв или по скоро с дистанционното, което даде фира на 10 ден, но някой друг път ще пиша през какво преминах за да успея да навия сервизите на Самсунг да приемат само дистанционното без тв за ремонт, защото искаха да им пратя и тв първоначално, при условие, че беше очевидно, че дистанционното не работеше. Но някак си се оказа, че нямало стенд за изпитване и трябвало да им пратя и тв за да проверят дали проблема е наистина в дистанционното.. В крайна сметка след 10 телефони обаждания, много нерви и мейли, се съгласиха да приемат само дистанционното без тв. Та след 3 седмцки вече имам ново работещо дистанционно. Няма синхронизация между управата и сервизите им. В крайна сметка аз като краен клиент трябваше да бъда като посредник между тях за да ми съдействат... Жалко е.. Особено когато това се случва в най - големият бранд за електроника в Бг.
    Аз сложих един хубав разклонител с няколко защити.
    Много интересно как сме имали толкова различни премеждия с тях, аз за една невидима червена точка им писах в сряда ( на Самсунг ) в, четвъртък ми се обадиха от сервиза и казаха че ще сменят панела и във понеделник го смениха.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    34
    #210
    Цитат Първоначално публикувано от iNfRaSoNiC Виж публикацията
    Аз сложих един хубав разклонител с няколко защити.
    Много интересно как сме имали толкова различни премеждия с тях, аз за една невидима червена точка им писах в сряда ( на Самсунг ) в, четвъртък ми се обадиха от сервиза и казаха че ще сменят панела и във понеделник го смениха.
    Хайде де.. Отзивчиви бяха по телефона в Самсунг, но в момента в който казах какъв ми е проблема в сервиза ми казаха че те от Самсунг не били прави и еди кво си... , та оттам започнаха да си прехвърлят топката кой прав и кой крив, типично по нашенски.. Както ти казах, ако не бях толкова напорист да звъня по телефона и да дудна, щеше да се наложи да пратя и тв заедно с дистанционното към сервиза. След като нямат мобилни техници в малките градове, както имат в големите направиха компромис и ми позволиха да пратя само дистанционното в Сръчко, та оттам ми поръчаха направо ново. Между другото да си знаете гаранцунния срок на дистанционното е 6 месеца.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 31 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 19:26
  2. Samsung спира производството на OLED телевизори
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-05-14, 14:20
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. LG 55' WOLED срещу SAMSUNG 55' OLED (пряко сравнение)
    От soon във форум LG телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 21-01-12, 10:01
  5. SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Samsung телевизори
    Отговори: 207
    Последно: 15-09-09, 12:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе