Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

F1 при избор на висок клас TV - Sharp LC-46HD1E vs SONY 46X3500 vs others...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #16

    Re: F1 при избор на висок клас TV - Sharp LC-46HD1E vs SONY 46X3500 vs others...

    Някои от големите телевизори на Самсунг са с матрица на Шарп.Назад в Темата за избор на Тв,Лудият беше пуснал как изглеждат пикселите.Ако са асиметрично разположени,почти сигурно е Шарп.Погледни ги от близо.
    Все пак ,честито и от мен!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    68
    #17

    Re: F1 при избор на висок клас TV - Sharp LC-46HD1E vs SONY 46X3500 vs others...

    Така или иначе каквото и да купиш като го занесеш у вас изглежда най доброто. Честито и със здраве да си го ползваш.

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #18

    Re: F1 при избор на висок клас TV - Sharp LC-46HD1E vs SONY 46X3500 vs others...

    Не знам как са написали, че F86 се справя добре на SD сигнал. За мен това е един от малкото му, но големи недостатъци.
    Вярно, скалирането до резолюцията на панела е добро, но деинтерлейсинга му е лоша. особено пък за модел с такава цена.
    Пускал съм тестовете на 40-инчовия модел, но резултатите му бяха плачевни. При NTSC двд-та /480i/ се забелязват назъбвания, насичане, моаре. Дано 46" да има по-добра обработка, но се съмнявам, а на този размер проблема ще е още по-видим.
    Трябва да ти кажа, че на Х3500 и всички останали, за които се чудеше този проблем го няма.
    Това е модел, който силата му е на HD сигнал. Има умопомрачително черно/контраст, доста добри цветове, но те съветвам да се ориентираш към хубав двд плеър с прогресивно сканиране и HDMI изход.
    Иначе модела като цяло е доста добър - честито!

  5. Banned
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    304
    #19

    Re: F1 при избор на висок клас TV - Sharp LC-46HD1E vs SONY 46X3500 vs others...

    aivanov-може би този линк ще те заинтересува, освен ако не го знаеш вече:
    http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=590827
    Чудесен ТВ и дано не те тревожи,а само да му се радваш. soon ако имаш тест в който се вижда, че X20 е в пъти по-добър, мисля че за всички би бил интересен. Иначе го приемам само като реклама, на руския тест HD1 за 8000 лв се дъни яката, че накрая даже не го споменават в извода. Аз не бих искал да се разочаровам за 8000 лв. Не съм чувал за Самсунг със Шарп матрица или за да е добър Самсунга не може без нещо да е Шарп в него? На следния сайт:
    http://www.lcd-compare.com/televiseu...-LE40F86BD.htm
    Самсунга има 9,3/10 точки от 107 собственика, а Шарпа Х20 8,8/10 от 8 собственика. Просто това ми попадна първото за този Шарп. Всеки може да види коя е по-представителната извадка.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #20

    Re: F1 при избор на висок клас TV - Sharp LC-46HD1E vs SONY 46X3500 vs others...

    Честито и да не забравиш форума очакваме като го разгледаш да направиш едно ревю.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    23
    #21

    Re: F1 при избор на висок клас TV - Sharp LC-46HD1E vs SONY 46X3500 vs others...

    Цитат Първоначално публикувано от madmaxx
    Честито и да не забравиш форума очакваме като го разгледаш да направиш едно ревю.
    madmaxx, не мога да си позволя да забравя хубавите хора, които срещнах тук Обещавам да направя едно ревю, само да ми пристигне Digital Video Essentials диска (http://www.cnet.com/4520-7874_1-5108543-2.html?tag=arw), Че сега го мъча с Avia Guide, но то не е най-доброто за ЛЦД. Иначе - първите ми впечатления са изключително прилични, но след два дни клюцане по настройките. Сега черното е направо умопомрачително за ЛЦД, а и това с отраженията в матрицата мисля, че е доста преекспонирано.

    Към Lazarus - 40 и 46" версии на този модел са с коренно различен фърмуеър. Да, при 40" го има този момент с обработката на Стандарт дефинишън, но при 46 - не. Особено след като му качиш най-новия фърмуеър е брилянтен. Може би с ъпдейт и 40" ще се справи по същия начин. By default - сложени един до друг с еднакви настройки - дори в магазина се виждат разлики

    Наздраве на всички

    Алекс

    П.П. Сега започва сагата с избор на Blue Ray player

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #22

    Re: F1 при избор на висок клас TV - Sharp LC-46HD1E vs SONY 46X3500 vs others...

    Ти поръчал ли си го? Знаеш ли дали с него идват едни филтри за цветовете, с които се правят настройки.
    Аз ползвах едни от един приятел и много лесно се вижда ако има отклонение в цветовете.

    Пусни, моля те и този тест диск
    http://www.sab.bz/details.php?id=31318

    интересно ми е дали наистина има чак такава разлика в моделите. Все пак, процесорите са им еднакви. Може и софтуерен да е проблема.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    23
    #23

    Re: F1 при избор на висок клас TV - Sharp LC-46HD1E vs SONY 46X3500 vs others...

    Да, поръчах го. Конкретно за филтри не пише, но може да се поръча само "set", а в описанието са доста лаконични и казват, че съдържа "всичко, от което може да се нуждаеш, за да си калибрираш флет панела" Точно, като спецификациите на Ролс-Ройс в графата мощност едно време - Power - More than enough и като Bose - Power - enough for your hearing excellence

    Линкът, който си ми дал иска ID на поканата Случайно да можеш да ме снабдиш с такава покана ?
    /Invitation number sent by a site user. Required /
    Бих го пуснал с удоволствие, стига да мога да го сваля

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    124
    #24

    Re: F1 при избор на висок клас TV - Sharp LC-46HD1E vs SONY 46X3500 vs others...

    купи си шарп,ако си маняк на плазмата Пайнер КУРО,купи си това http://www.axxaro.de/product_info.php/products_id/1607
    и забрави форумите

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Подов Daikin или стенен климатик висок клас ?
    От ^Rokera^ във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 65
    Последно: 19-02-15, 16:36
  2. Продавам геймърска конфигурация - висок клас
    От pkolev във форум Приключили продажби
    Отговори: 7
    Последно: 28-02-12, 09:38
  3. Избор на климатик, среден/висок клас
    От izbornaklimatik във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 146
    Последно: 06-02-11, 10:00
  4. Отговори: 5
    Последно: 01-06-10, 19:44
  5. Отговори: 16
    Последно: 25-06-08, 17:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе