Вижте резултатите от анкетата: 32-инчов LCD телевизор около и над 2000 лв. /висок клас/

Гласували
35. Не можете да гласувате в тази анкета
  • SONY KDL-32D3000

    7 20.00%
  • Philips 32PFL9632D

    9 25.71%
  • Sharp LC-32X20E

    11 31.43%
  • Panasonic TX-32LX700P

    7 20.00%
  • Друг - моля уточнете марка и модел

    1 2.86%
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Избор на 32' LCD - висок клас. Моля Ви гласувайте кой ТВ предпочитате.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    40
    #1

    Избор на 32' LCD - висок клас. Моля Ви гласувайте кой ТВ предпочитате.

    Здравейте съфорумци!

    След като изчетох няколкостотин страници по темата, установих, че изборът на 32 инчово ЛСД - висок клас, се свежда до горните 4 опции.

    Моля Ви за Вашите препоръки, мнения и забележки, като имате предвид, че е задължително да е 32 инча и ще се гледа предимно аналогова телевизия.

    Благодаря на всички!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #2

    Re: Избор на 32' LCD - висок клас. Моля Ви гласувайте кой ТВ предпочитате.

    Сега трябва да искаш 50/50 или смяна на въпроса иначе аз съм за PHILIPS-a

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #3

    Re: Избор на 32' LCD - висок клас. Моля Ви гласувайте кой ТВ предпочитате.

    Форума ти е помогнал да стигнеш до тези модели. Вече трябва ти да решиш кой от тях.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    40
    #4

    Re: Избор на 32' LCD - висок клас. Моля Ви гласувайте кой ТВ предпочитате.

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Форума ти е помогнал да стигнеш до тези модели. Вече трябва ти да решиш кой от тях.
    Е не мога и не мога да избера. От няколко дни не спя, не ям, блуждая като влюбен из магазините, очите ми като на заварчик станаха и това си е...
    Всеки от моделите ми харесва по своему, ама така и не разбрах кой би бил най-подходящ за т.нар."кабеларка".

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #5

    Re: Избор на 32' LCD - висок клас. Моля Ви гласувайте кой ТВ предпочитате.

    Здравей
    всеки един от изброените от теб модели е достатъчно добър , така че оттук нататък избора е твой?
    Въпроса ми е защо не вземеш примерно 37 инча, в момента се намират перфектни предложения точно в 37 инчов вариант, като цената им дори за FULL HD телевизор е колкото на 32 инчовите висок клас!?
    Освен това, всеки един телевизор, независимо колко висок клас ще предава спрямо кабелната ти телевизия, ако тя е с лошо качество, телевизора Няма как да я оправи, ако е с по добро, е всеки един ще се справи достатъчно добре!
    Просто никой телевизор не е подходящ за Кабелната Телевизия в България, където в повечето случай сигнала дори и на кинескопен телевизор с малка резолюция е отвратителен!
    Все пак чакаме БТВ както и Естнет ако не се лъжа за HD телевизия тази година което е доста добре ако вземе да стане
    Филипса работи перфектно, сонито има цифров тунер за кабелна телевизия и е доста хвален модел по западните сайтове, sharp а не съм го виждал как работи

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    20
    #6

    Re: Избор на 32' LCD - висок клас. Моля Ви гласувайте кой ТВ предпочитате.

    този модел на шарп мисля че вече го няма по магазините, а и miro_vampiro има право за по големия диагонал

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    40
    #7

    Re: Избор на 32' LCD - висок клас. Моля Ви гласувайте кой ТВ предпочитате.

    Проблемът с големия диагонал е, че телевизорът ще бъде един вид "вграден" в секция, като единственият възможен размер, който се побира в определеното място, е 32-инчов. За съжаление...

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #8

    Re: Избор на 32' LCD - висок клас. Моля Ви гласувайте кой ТВ предпочитате.

    Или както казвам на клиентите които ще слагат телевизори в секция и не могат да сложат по голям модел, не че не искат, е да хващат един трион, и оттук оттам, и ето по голямо място в секцията
    Но никой не иска да го направи, странно, аз просто ще изхвърля секцията, или ще я раздвижа така да се каже, на 2 , 3 части и това е !
    Както и да е, каквото и да вземеш от моделите на които си се спрял ще си доволен


  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    40
    #9

    Re: Избор на 32' LCD - висок клас. Моля Ви гласувайте кой ТВ предпочитате.

    Цитат Първоначално публикувано от miro_vampiro
    Както и да е, каквото и да вземеш от моделите на които си се спрял ще си доволен

    Честно казано, съм шокиран от ниските резултати на Сони-то...

  12. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #10

    Re: Избор на 32' LCD - висок клас. Моля Ви гласувайте кой ТВ предпочитате.

    Цитат Първоначално публикувано от Gamer
    Проблемът с големия диагонал е, че телевизорът ще бъде един вид "вграден" в секция, като единственият възможен размер, който се побира в определеното място, е 32-инчов. За съжаление...
    Секцията ли ще ти струва няколко хиляди лв. или ТВто И аз гласувам за 37"

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    20
    #11

    Re: Избор на 32' LCD - висок клас. Моля Ви гласувайте кой ТВ предпочитате.

    като гледам гласуването приключи, остана само да се похвалиш като си купиш тв

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    40
    #12

    Re: Избор на 32' LCD - висок клас. Моля Ви гласувайте кой ТВ предпочитате.

    Цитат Първоначално публикувано от deader
    като гледам гласуването приключи, остана само да се похвалиш като си купиш тв
    Благодаря на всички за отговорите и съдействието. Другият или по-следващият уикенд мисля да направя мега-дуел между Филипс 9632, Панасоник LX700 и Сони D3000. Моделът на Шарп, който е с най-много гласове, го няма в Бг.

    Моите лични предпочитания клонят към Сонито засега. И заради вградения цифров тунер, и заради качествената направа като цяло.

    Като при всяко Сони обаче, не ми харесват малко извратените цветове, особено розово-виолетовото червено.

    Филипса е страхотен, но тази липса на детайли в тъмния фон е просто ужасна. Хората с тъмни коси изглеждат сякаш са увили черни парцали около главите си...

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    40
    #13

    Re: Избор на 32' LCD - висок клас. Моля Ви гласувайте кой ТВ предпочитате.

    В крайна сметка взех Sony 32D3000, но още на другия ден го върнах - такова мазане, такова насичане, извратени цветове, лошо ми стана.

    Смених Сонито срещу доплащане с новия модел на Philips - 32PFL9603D, току-що го бяха изложили:

    http://www.consumer.philips.com/cons...+32PFL9603D-10

    Телевизорът е уникален, последният писък на Филипс със значително променена и подобрена матрица. В България все още не е влязъл "официално" - имаше само една демонстрационна бройка. Даже още не е кирилизиран телетекста, но за мен това не е грижа. Ето малко данни:

    - FULL HD - 1920х1080 native резолюция на панела;
    - 4 ms BEW;
    - Perfect Pixel HD Engine + Cineos technology;
    - 55 000:1 Active Contrast;
    - Ambilight LED Spectra 2 - някаква нова система Амбилайт, страхотна е!
    - USB, LAN и т.н.

    Телевизорът е произведен във Франция.
    Дистанционното е произведено в Португалия, т.е. китайски истории в този модел твърдо не се допускат!

    Ами какво да кажа - уникален е апарата. Яркост, контраст, цветове, детайли - абе все едно гледаш Филипс кинескоп и то от добрите.

    Няма DVB-C, има само DVB-T тунер.

    Това са засега първите ми впечатления и са изключително положителни.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    30
    #14

    Re: Избор на 32' LCD - висок клас. Моля Ви гласувайте кой ТВ предпочитате.

    Голямо БРАВО

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #15

    Re: Избор на 32' LCD - висок клас. Моля Ви гласувайте кой ТВ предпочитате.

    Gamer, честито!!!
    И аз от кога разправям, че 32D3000 е лайна, ама доста хоря варват на МАРКАТА(хехехе минало бешело и на един сайт за тестове, където марката Шарп не съществуваше). Единственото, което мога да кажа е да си гледаш ТВ-а с удоволстиве и да ти служи дълги години и без проблеми.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Подов Daikin или стенен климатик висок клас ?
    От ^Rokera^ във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 65
    Последно: 19-02-15, 15:36
  2. Продавам геймърска конфигурация - висок клас
    От pkolev във форум Приключили продажби
    Отговори: 7
    Последно: 28-02-12, 08:38
  3. Избор на климатик, среден/висок клас
    От izbornaklimatik във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 146
    Последно: 06-02-11, 09:00
  4. Отговори: 5
    Последно: 01-06-10, 18:44
  5. Отговори: 23
    Последно: 06-02-08, 10:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе