Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият LCD телевизор Sharp ?

Гласували
191. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26'' и по-малко

    12 6.28%
  • 32''

    63 32.98%
  • 37''

    15 7.85%
  • 40''

    37 19.37%
  • 42''

    27 14.14%
  • 46''

    20 10.47%
  • 52''

    9 4.71%
  • 60''

    5 2.62%
  • 65''

    1 0.52%
  • 70''

    1 0.52%
  • 80''

    1 0.52%
Страница 77 от 85 ПърваПърва ... 27677576777879 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,141 до 1,155 от общо 1270
Like Tree22Одобрявам

Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #1141

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    според мен,ШАРП СЕ ОКАЗА РАЗОЧАРОВАНИЕ................ако на МАРТИН и цялата фирма им пука за клиентите,да обиколят ВСИЧКИ КЛИЕНТИ С ПРОБЛЕМИ и дори проблема да е в нас,само ще спечелят от това..........не съм единствения.който не може да гледа 3 д,с очила за 180 лв..................колега от бургас има същите като мен проблеми.МАРТИНЕ,знам че четеш форума или вземете ПЕРСОНАЛНИ МЕРКИ или ми върнете парите и си вземете ВУНДАБАТО ТИВИ или ще бъдете осрани из цялото интернет пространство.аз хиляда и шукадер лева съм ги прежалил,ма вие ще загубите много повече-БАСТА.

  2.  
     
  3. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #1142

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Колега, какво стана с очилата...Толкова ли е зле...работата,казваш сьс скьпите очила и файда/разлика/-Никва.

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #1143

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, ,ПРОСТО НЕ МОГА ДА ГЛЕДАМ 3 Д а,и активното 3д не го препоръчвам-боли глава.

  5. Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    196
    #1144

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Разбирам го колегата по-горе.Аз така и не можах да му сложа диск който телевизора да го харесва за запис.Нито с копчетата от дистанционното,нито от менюто.Пробвах с различни като големина и вид-или пише че няма свързано устройство,или че вида е неподходящ,щото трябвало да има поне 8ГБ свободни.А свободни ГБ има СТОТИЦИ.Дисковете ги форматирах на ТВ-то същата работа.От единия само вижда заглавията-при опит за пускане-FILE ERROR.
    Искам някой да ми каже марка и модел диск,който гарантирано става,че да си го купя.
    И колега DUNDURMA,в какво се изразява проблема с 3Д-то при теб?

    - - - - - - - - - -

    Здравейте пак!
    Сетих се че шурея има тези очила на Дива - http://topdigital.bg/index.php?p=9&p...BB%D0%B0&pos=0 и ги взех за проба.Ама или аз съм тъп или не стават-не успях да се потопя в действителността.
    Този пост е редактиран от Julius Caesar; 30-05-14 в 18:21.

  6. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #1145

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Дали ги синхронизира с твоето ТВ. И каква е картинката с тея Цайси,нищо ли не се вижда като 3д.

  7. Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    196
    #1146

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Ми бали го.Сефте слагам 3д цайси.Натискам както пише копчето за повече от 5 сек.,то почва да премигва-демек търси 3д сигнал и след двадесетина секунди спира да мига.Предполагам че за тия 20 сек трябва да хване сигнала.ама нищо не се случва-с цайси или без-едно и също е.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #1147

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    ми ЦЕЗАРЕ,образа е размазан или ако случааайно вждам фронта добре,то отзад е мазало.имам един КИРЛИВ ЛГ,уж стара генерация,пасивно 3д ,ма всичко си върви,а с тези ЕВТИНИ ОЧИЛА,трябваше да си пия ракията с някой герой.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 31-05-14 в 15:07.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    11
    #1148

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Здравей, колега. И аз имах този проблем с активирането на Листите, които аз съм създал с подредбата на каналите-става по следният начин-първо си правиш собственият лист с подредба на канали; след това цъкаш ОК на ДУ и от четирите стрелки с посоки около него натискаш стрелката нагоре, след което ти излиза кой лист да избереш. От там си избираш твоя лист и вече остава само той активния.

  11. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #1149

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от ptashkov Виж публикацията
    Здравей, колега. И аз имах този проблем с активирането на Листите, които аз съм създал с подредбата на каналите-става по следният начин-първо си правиш собственият лист с подредба на канали; след това цъкаш ОК на ДУ и от четирите стрелки с посоки около него натискаш стрелката нагоре, след което ти излиза кой лист да избереш. От там си избираш твоя лист и вече остава само той активния.
    А как мога да изтрия,няколко празни такива списьци. Незнаино защо са сьздадени и ги има при мен,няма как да ги премахна.

  12. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    5
    #1150

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Здравейте и от мен!Сдобих се и аз с телевизор Sharp 3D lc39le650v с цел подарък за баща ми.Основната причина поради която го закупих е добрата цена и наличието на доста функции, като 3D беше доста важна.Какво се оказа, подарих аз телевизора тръгнахме да го разучаваме и чудесата започнаха.Изненада, телевизор от 2013 с активни 3d очила, а аз бях подготвил пасивни и всичко потъна, 3d не можем да гледаме или всъщност можем срещу 200 лева отгоре, а това няма как да стане, страшно разочарован останах.Четох последните няколко страници от вашите дискусии гледам не съм само аз попарен.Искам да подкарам това 3d, намерих активни 3д очила за 50лв едните на philips другите гореспоменати на diva.Дали ще ми свършат работа тези активни очила и да успея да гледаме 3d на този телевизор.Мисля да ида да ги пробвам на място в голям магазин за техника и да видим какво ще се получи!

  13. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #1151

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Честито, за очилата иди на място ако не си ги закупил и пробвай на някой тв или на сьщия и сподели с нас.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #1152

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    а бе някой от УЗУНОВ няма ли да се включи или да ги МЯТАМЕ...........

  16. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #1153

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    а бе някой от УЗУНОВ няма ли да се включи или да ги МЯТАМЕ...........
    Явно само четьт, и инфо няма. Може и да им е забранено ....знам ли тук е форум и може да си споделяме някой по-специални неща.
    Поне аз така си мисля де...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    40
    #1154

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Вграденият плеър на SHARP LC 50LE751V не чете DTS звук, днес тествах един в магазина на интерсервиза, може би инфото от първа страница трябва да се коригира
    hristoslav2 одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #1155

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    До колкото си спомням в немските форуми май бяха споделяли ,че 2013/14 г. моделите на Шарп(и Филипс) синхронизират по блутуут - ако не съм в грешка и не е ставало въпрос само за "истинските" Шарп (тия от 60" нагоре) що не вземете за проба едни очила за Самсунг ...

    п.п. Ако ми остане време днес ще потърся пак мненията в немския HI_FI forum

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 77 от 85 ПърваПърва ... 27677576777879 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1702
    Последно: 05-05-24, 20:28
  2. Hitachi телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 341
    Последно: 23-07-21, 17:47
  3. Finlux телевизори
    От yovobg във форум Други телевизори
    Отговори: 587
    Последно: 10-01-21, 23:29
  4. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе