Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият LCD телевизор Sharp ?

Гласували
191. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26'' и по-малко

    12 6.28%
  • 32''

    63 32.98%
  • 37''

    15 7.85%
  • 40''

    37 19.37%
  • 42''

    27 14.14%
  • 46''

    20 10.47%
  • 52''

    9 4.71%
  • 60''

    5 2.62%
  • 65''

    1 0.52%
  • 70''

    1 0.52%
  • 80''

    1 0.52%
Страница 76 от 85 ПърваПърва ... 26667475767778 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,126 до 1,140 от общо 1270
Like Tree22Одобрявам

Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    196
    #1126

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Змей,ти купи ли си цайсите на Дива?
    Че хич немам време да търся нещо.

  2.  
     
  3. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #1127

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Все още не сьм....На друга тема сьм с настройките/подредбата/ на каналите с Ка модул///:rolleyes: бах м.....та. Сега легам....
    Няма някой ,които ги е купил да сподели.....Писах на вьпросния сайт и отг бе..;В повечето модели ставали....и има опция да се вьрнат ако не стават за 7 дни;

  4. Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    196
    #1128

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    АХА,мерси за отговора!

  5. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #1129

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Julius Caesar Виж публикацията
    АХА,мерси за отговора!
    Ако си порьчаш, дай някво инфо...как са...:rolleyes:

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #1130

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Sharp TV program editor

    Sharp program / channel editor. I made this application for users, which want's to customize order of TV channels. Usage is only for user risk. I have tested this application on Sharp TV LC-60LE652E.
    1. Power on Sharp TV
    2. After power on, press menu button
    3. Press *** sequence on the remote control: 999222 press it within 5 seconds. Not too quick, not too much.
    4. Go to channel menu
    5. Insert usb flash stick to USB port of TV
    6. Choose export and wait for positive confirmation
    7. Power off TV
    8. Take out usb flash disk Now run this application (doubleclick SharpPrgEdit.jar).
    Please note, you must have at least Java 1.7x version installed in the OS. Choose xml file stored by TV (servicelist.xml) Now, transfer all programs from left table grid to the right. Make your own order of channels. After that, press Renumber channels button. If you are satisfied, all programs are in the right side, press Save to file button. New file is stored in servicelist_prg_modified.xml file. Please rename this file to original one: servicelist.xml Safely remove USB stick and go to TV.
    Repeat procedure with service menu.
    Choose import of channels, wait for positive message.

    You are done!
    Jan Jirousek, Christmas 2013. [email]Jan.Jirousek@gmail.com

    Не съм я тествал, но няма причина да не стане. След като си направиш нов списък трябва да го активираш(избереш) със стрелките на дистито иначе стои на всички станции.
    hristoslav2 одобрява това.

  7. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #1131

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Подредба на канлите по-избор с /Ca modul/-Близуу:rolleyes:
    Ето , как го направих аз след дьлга нощ пред ТВ /LC39LE650V/ Настройките са на Руски език. Преди да започнете да сканирате през/DVB-C/-направих следното
    - 1 Държава /Финландия/ 2-Източник сигнал-/DVB-C/
    - 2 И едно от най-важните неща За който попитах по-напред в Темата/подредбата по-наш избор на к-те/-Мьчех се и това за сега е най-доброто без допьлнителни Манипулации и програми. Стьпките са..
    -Установки/ок/
    -Станции/ок/
    -Автом.пойск/тв-радио/- ок
    Излизат настройките, по-горе който сме задали/Държ+източник сиг/.
    Появява се секция - /Изменит Параметри/- ок
    -DVB-C-/OK/- Работим сега вече с най-долните стрелки от ДУ /<< >>/ с дясната стрелка продьлжаваме, излиза ни нова секция
    -Настройки/ DVB-C/- в нея има 5 бр/подсекции/, като за мен най-ВАЖНАТА Е Последната/5/-където слагаме отметка на /НЕТ/-
    и по-този начин на по-кьсен етап можем да Разменяме каналите по-наш избор.
    След тези настройки пускаме с >>/Начат поиск/обновления/- ок, след около 3/4мин ни изписва колко канала е намерил в/DVB-C/
    И сега сьществената част/ Намирането и Промяната на каналите по-наш Избор/ За проверка,колко канала сме намерили отиваме.../Меню/
    - Установки /ок/
    - Станции/ок/
    - Список ТВ /ок/
    - DVB-C-излизат всичко тв канали намеренив един прозорец, разграфен в горният си край на 4.-
    За да им сменим местата, така както ниЕ/АЗ/ си желаем трябва и още няколко стьпки да изпьлним-
    - Втората опция отгоре /ПЕРЕМЕСТИТ диапазон/ е маркираме да светне -

    - Програмата, която изкаме да преместим някъде, е намираме и с бутон/ок/- Чукаме на него 2 пьти, с дистанцйоното си избираме къде да е поставим/канал/. Чукаме /ок/ 1 път и ни излиза най-отдолу/дясно/ прозорче- /ПРОИЗВЕСТИ перемещение/ -даваме ок, и ЕВРИКА

    ПС-По тоя метод,няма нужда от направата на /любими/фаворити-списьци/. Тьй като ние променяме дирекно каналите в списька на тунера ни/DVB-C/ с тая отметка спомената по-горе в мнението ми.
    Много се мьчех снощи до кьсно какво ли не, и най накрая те това ми доиде. Сега го споделям с Вас понеже изках /ТВ/ да си почива/дейтва/ през ноща и на сутринта да видим как ще е....И всичко си бе ОК.
    Дано сьм помогнал на някой с такива проблеми с тези Шарпове. Може и да питате нещо да споделя, докато не сьм забравил де..
    ПОЗДРАВИ
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-05-14 в 16:12.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    196
    #1132

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Силно се надявам другата седмица да съм по-свободен и да потърся нещо.
    zmeya.70


    Първоначално публикувано от Julius Caesar
    АХА,мерси за отговора!



    Ако си порьчаш, дай някво инфо...как са...


    Този пост е редактиран от Julius Caesar; 27-05-14 в 22:32.

  10. Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    196
    #1133

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Току що разгледах разни цайси-ми те за моя модел в Една от големите вериги е 250 лв,а на сайта на Шарп.бг са 200 лв.Май другата седмица ще сложа главата в торбата и ще поръчам Дивата.От тях имам мултимедиен плейър и авто радио-не създават ядове.Дано и цайсите се окажат добре.

  11. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #1134

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Не забравяй, че имаше и опция да ти ги вьрнат ако не стават. И да пуснеш един жокер насам

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    40
    #1135

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Здравейте, бих искал да попитам колегата Julius Caesar дали вече е пробвал вграденият USB плеър и по конкретно дали е подкарал българските субтитри, и как е подсветката, забелязва ли се някаква неравномерност. Доста му се назлъндисвам на този Шарп и аз. Гледам има го 751 модела в плесио с очила, та може да се разходя до там с една флашка да го поразцъкам. Поздрави

  13. Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    196
    #1136

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Здравей!
    Относно вградения плейър-ми кво да ти кажа -работи си.Относно бг субтитрите,не съм пробвал с плеъра,щот само го тествах как работи.Филми си пускам или с ДЛНА или ХДМИ кабел.През ДЛНА излизат субтитрите .Ще пробвам и ще пиша през плеъра как са нещата.
    А същия 752 модела за 1349 лв.с два чифта очила го има Т....полис.Ама не знам какви са очилата.до преди две седмици цената беше с 50 лв по-надолу.
    Относно подсветката-ми има неравномерност на места,но ме беше страх да напъвам ,както е описано в една тема тука.Може да е индивидуално за всеки телевизор,не знам,при моя има,но се вижда само когато в стаята е пълен мрак и екрана е черен-без картина.Малко светлина да има и не се забелязва нищо.
    Този пост е редактиран от Julius Caesar; 30-05-14 в 06:34.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1137

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница


  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    40
    #1138

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Julius Caesar Виж публикацията
    Здравей!
    Относно вградения плейър-ми кво да ти кажа -работи си.Относно бг субтитрите,не съм пробвал с плеъра,щот само го тествах как работи.Филми си пускам или с ДЛНА или ХДМИ кабел.През ДЛНА излизат субтитрите .Ще пробвам и ще пиша през плеъра как са нещата.
    А същия 752 модела за 1349 лв.с два чифта очила го има Т....полис.Ама не знам какви са очилата.до преди две седмици цената беше с 50 лв по-надолу.
    Относно подсветката-ми има неравномерност на места,но ме беше страх да напъвам ,както е описано в една тема тука.Може да е индивидуално за всеки телевизор,не знам,при моя има,но се вижда само когато в стаята е пълен мрак и екрана е черен-без картина.Малко светлина да има и не се забелязва нищо.
    Благодаря ти за инфото, аз 3Д не гледам, така че очилата ако ги има са в плюс просто търся най тънката цена, имаше го преди 2 седмици в емаг на 1250 ама бързо го вдигнаха. Иначе съм с доста стар лаптоп и не мога да му подавам FullHD сигнал по кабел, и затова държа на вграденият плеър. Поздрави

  17. Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    196
    #1139

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Ми аз моя го взех за 1199 от техномаркета точно преди две седмици.

  18. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #1140

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    При мен от USB-субитри не чете филми си трьгват..ама до тук. Попитах в ;Интерсервиз Узунов; - и отг ,бе на някой модели не трьгвали вьобще през USB-суб.
    Трябвало да се чака нов Фирм ако има-за да се оправи проблема.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 76 от 85 ПърваПърва ... 26667475767778 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1703
    Последно: Днес, 21:16
  2. Hitachi телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 341
    Последно: 23-07-21, 17:47
  3. Finlux телевизори
    От yovobg във форум Други телевизори
    Отговори: 587
    Последно: 10-01-21, 23:29
  4. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе