Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Sony ?

Гласували
584. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" LCD и по-малко

    18 3.08%
  • 32" LCD

    159 27.23%
  • 37" LCD

    33 5.65%
  • 40" LCD

    218 37.33%
  • 42" LCD

    34 5.82%
  • 46" LCD

    70 11.99%
  • 47" LCD

    3 0.51%
  • 52" LCD

    10 1.71%
  • 55" LCD

    34 5.82%
  • 60" LCD

    3 0.51%
  • 65" LCD

    2 0.34%
Страница 32 от 135 ПърваПърва ... 2230313233344282 ... ПоследноПоследно
Резултати от 466 до 480 от общо 2015
Like Tree155Одобрявам

Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #466

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    Айде взеха да вдигат цената и намалят отстъпките си от 25% на старта от няколко дни.
    Къде ли е трика в тази ситуация, въпреки че такава трябва да му е горе-долу реалната цена:
    CIS Computers: SONY BRAVIA KDL46HX850
    Колега тоя сайт ми се вижда нещо много странен, как е възможно Sony 55HX850 да струва 2300лв нереално ниска е тази цена. Ти пазарувал ли си от него?
    Този пост е редактиран от augata; 09-03-13 в 13:22.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #467

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    би трябвало да работи и с двата тунера...освен ако има някаква несъвместимост с EPG-то..


    SPECIAL: Sony Roadshow 2013 - Top View in Leipzig
    Пробвах какво ли не,не мога да се преборя.На Мсат беше така ,сега на ефирната е същото.Моля ако някой знае да помогне.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #468

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от iihtiandar Виж публикацията
    Пробвах какво ли не,не мога да се преборя.На Мсат беше така ,сега на ефирната е същото.Моля ако някой знае да помогне.
    Днес се поразходих до Технополис и действително, във всички марки ТВ няма такава възможност за цифровите канали. Аз поне не успях..
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 10-03-13 в 18:38.

  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    9
    #469

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Относно включването с таймер: при мен може да се настрои определн аналогов канал(от 0 до 199) или цифров (последно гледан). За да се пусне цифровия канал в настройките на таймера ,където са цифрите за програмите даваш "цифров канал". С ЕХ720 съм. Тествано и работи.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #470

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от manson80 Виж публикацията
    Относно включването с таймер: при мен може да се настрои определн аналогов канал(от 0 до 199) или цифров (последно гледан). За да се пусне цифровия канал в настройките на таймера ,където са цифрите за програмите даваш "цифров канал". С ЕХ720 съм. Тествано и работи.
    Би ли уточнил къде точно се избира цифровия тунер?

  7. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    9
    #471

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    В настройки: ситемни настроки; часовник/таймери, автоматично включване - активираш автоматично вкл. и на "програма" се избира цифрова телевизия (намира се между 00 и 199).

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #472

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Аз не мога да избера цифровият.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    59
    #473

    Re: Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от iihtiandar Виж публикацията
    Аз не мога да избера цифровият.
    Виж си държавата която си избрал за цифровата, може би там е проблема, или колегата да каже на коя държава му излиза да се избира цифрова

  11. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    2
    #474

    Отговор: Re: Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Здравейте!
    Имам Сони KDL-40W4000 от няколко години. Някой знае ли освен картинки, може ли да се подкара "avi" или някакъв друг видео формат през USB, или хардуерно е невъзможно?

  12. j90
    j90 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    183
    #475

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Колеги дали ще може да се включи камера от Плей стеишън 2 на Сони смарт тв и ако има такъв шанс дали ще има значение в кое ЮСБ ще се пъхне?Мога веднага да тествам обаче ме е страх да вземе да изгори нещо!?!

  13. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #476

    Отговор: Re: Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от komed Виж публикацията
    Здравейте!
    Имам Сони KDL-40W4000 от няколко години. Някой знае ли освен картинки, може ли да се подкара "avi" или някакъв друг видео формат през USB, или хардуерно е невъзможно?
    Аз имам същия,само че 46'....и освен картинки ,друго няма да подкараш през USB-to. Просто модела вече е на 5 години,и тогава още нямаше вградени плеяри в тези телевизори........

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    9
    #477

    Отговор: Re: Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от polopki Виж публикацията
    Виж си държавата която си избрал за цифровата, може би там е проблема, или колегата да каже на коя държава му излиза да се избира цифрова

    Държавата е България. Иихтиандар имаш ли отметка "цифрова тв." и не ти е активна или въобще нямаш такава отметка? Аз съм с CA module CONAX smit ако това е от значение. Незнам защо не се получава при теб. Може все пак да са с различен софт телевизорите.

  16. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    4
    #478

    Отговор: Re: Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Здравейте колеги,
    Вчера реших да пробвам "новата" ефирна цифрова телевизия и пуснах ТВ-то да сканира ефира. След като свърши обаче ме очакваше неприятна изненада, всички канали на кабеларката ги нямаше. Наложи се наново да ги сканирам и настройвам. Разгледах описанията и по форумите, но никъде не открих дали може да се запаметят едновременно и кабелните и ефирните цифрови канали и само да се превключват от някъде при необходимост?
    При мен не се получи! Ако някой има опит, моля да помогне. Телевизора е KDL-46HX820.

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #479

    Отговор: Re: Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Няма въобще опция за избор на тунер.Ако се окаже ,че е софт. трап......

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от manson80 Виж публикацията
    Държавата е България. Иихтиандар имаш ли отметка "цифрова тв." и не ти е активна или въобще нямаш такава отметка? Аз съм с CA module CONAX smit ако това е от значение. Незнам защо не се получава при теб. Може все пак да са с различен софт телевизорите.
    Няма въобще опция за избор на тунер.Ако се окаже ,че е софт. трап......

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,584
    #480

    Отговор: Re: Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от vinchovincho Виж публикацията
    Здравейте колеги,
    Вчера реших да пробвам "новата" ефирна цифрова телевизия и пуснах ТВ-то да сканира ефира. След като свърши обаче ме очакваше неприятна изненада, всички канали на кабеларката ги нямаше. Наложи се наново да ги сканирам и настройвам. Разгледах описанията и по форумите, но никъде не открих дали може да се запаметят едновременно и кабелните и ефирните цифрови канали и само да се превключват от някъде при необходимост?
    При мен не се получи! Ако някой има опит, моля да помогне. Телевизора е KDL-46HX820.
    Варианта е или DVB-T (ефирен) или DVB-C (кабелен) - няма вариант да работят заедно и да се превключва м/у тях .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 32 от 135 ПърваПърва ... 2230313233344282 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  3. Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1539
    Последно: 26-01-14, 16:56
  4. Отговори: 1378
    Последно: 04-05-12, 13:14

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе