Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Sony ?

Гласували
584. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" LCD и по-малко

    18 3.08%
  • 32" LCD

    159 27.23%
  • 37" LCD

    33 5.65%
  • 40" LCD

    218 37.33%
  • 42" LCD

    34 5.82%
  • 46" LCD

    70 11.99%
  • 47" LCD

    3 0.51%
  • 52" LCD

    10 1.71%
  • 55" LCD

    34 5.82%
  • 60" LCD

    3 0.51%
  • 65" LCD

    2 0.34%
Страница 33 от 135 ПърваПърва ... 2331323334354383 ... ПоследноПоследно
Резултати от 481 до 495 от общо 2015
Like Tree155Одобрявам

Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    4
    #481

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    OK svetlio1,
    Аз очаквам само да запомни честотите на всички намерени канали(и от двата тунера) и начина по който съм ги подредил.
    Така като си помни аналоговите и цифровите канали едновременно.
    Само че като пусна да сканира с ефирния цифров тунер всички запомнени канали от кабелния изчезват. И обратно - като пусна да сканира с кабелния, всички запомнени от ефирния изчезват.
    Възможно е и аз да не правя нещо както трябва.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,568
    #482

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Е , нали точно това казвам - ползваш само единия вариант - или сканираш и запомняш само ефирните цифрови , или само кабелните цифрови . Ако има сателитен цифров (DVB-S/S2) тогава вече си запомняш каналите от ефир+сат . или кабел+сат.

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    1
    #483

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Здравейте и от мен.Дойде време за покупка на нов телевизор.Определено си падам малко фен на марката Sony.От 2-3 дена се ровя из нета и чета това онова,но нещо като че ли специално телевизорите с тази марка не ги хвалят толкова.Sony вече не било Sony като преди и какво ли още не Днес случайно попаднах и на този форум и останах впечатлен от темите за телевизори,които се обсъждат тук ,а и явно има доста компетентни хора.Искам да попитам за мнение относно този модел SONY 3D KDL-46HX750B дали си заслужава парите -като параметри на тв-то или за тези пари има и по-добри предложения.Пиша ,,за тези пари,,защото има и някакво ....850... което е явно по-добро,но то ми идва скъпичко.Ще бъда благодарeн,ако някой изкаже мнение.И...дано съм уцелил правилната тема,защото видях ,че има и такава за избор на тв,но имайки предвид ,че питането ми е за Sony реших да пиша тук.Извинявам се ,ако не е в правилната тема...

    - - - - - - - - - -

    Защото съм нов във форума ли никой не дава мнение по моя въпрос

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    256
    #484

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Sony : актуализации за KDL-32V5500 | Изтегляне на актуализации за KDL 32V5500 | KDL32V5500

    Актуализация за стария ми V5500. Да не повярва човек.

    KDL-22E5300 / E5310
    KDL-32E5500 / E5510 / E5520 / V5500 / V5610 / W5500 / W5710 / W5720 / W5730 / W5740
    KDL-37V5500 / V5610 / W5500 / W5710 / W5720 / W5730 / W5740
    KDL-40E5500 / E5510 / E5520 / V5500 / V5610 / W5500 / W5710 / W5720 / W5730 / W5740 / WE5 / Z5500 / Z5710
    KDL-46V5500 / V5610 / W5500 / W5710 / W5720 / W5730 / W5740 / WE5 / Z5500
    KDL-52V5500 / V5610 / W5500 / Z5500


    пс. 3d_tv телевизора които си харесал е отличен и не виждам какво толкова се чудиш?
    Иначе да всичко живо дето има грам мозък гледа да произвежда евтино та Сони не е
    произведено в Япония и това е валидно от времето на касетките.
    Това че за някой хора е същия като Тошиба си е тяхно мнение.
    Между другото гледам инфото на първата страница че другия месец се очакват новите модели.
    Ако проявиш търпение още месец цените на тия двата дето ги гледаш ще паднат.
    Този пост е редактиран от sunabouzu2; 17-03-13 в 23:10.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #485

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от 3d_tv Виж публикацията
    Здравейте и от мен.Дойде време за покупка на нов телевизор.Определено си падам малко фен на марката Sony.От 2-3 дена се ровя из нета и чета това онова,но нещо като че ли специално телевизорите с тази марка не ги хвалят толкова.Sony вече не било Sony като преди и какво ли още не Днес случайно попаднах и на този форум и останах впечатлен от темите за телевизори,които се обсъждат тук ,а и явно има доста компетентни хора.Искам да попитам за мнение относно този модел SONY 3D KDL-46HX750B дали си заслужава парите -като параметри на тв-то или за тези пари има и по-добри предложения.Пиша ,,за тези пари,,защото има и някакво ....850... което е явно по-добро,но то ми идва скъпичко.Ще бъда благодарeн,ако някой изкаже мнение.И...дано съм уцелил правилната тема,защото видях ,че има и такава за избор на тв,но имайки предвид ,че питането ми е за Sony реших да пиша тук.Извинявам се ,ако не е в правилната тема...

    - - - - - - - - - -

    Защото съм нов във форума ли никой не дава мнение по моя въпрос
    Колега има няколко модела който са подобни като цена/качество: Panasonic ET5; DT50; Samsung ES6100; Philips PFL5507. Sony HX850 е хубав има по-добър процесор но както казваш ти нямаш толкова финанси. Аз бих изчакал 2013 ТВ моделите задават се добри такива, а и в момента няма толкова добри отстъпки по техномаркет и технополис.

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    4
    #486

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Е , нали точно това казвам - ползваш само единия вариант - или сканираш и запомняш само ефирните цифрови , или само кабелните цифрови . Ако има сателитен цифров (DVB-S/S2) тогава вече си запомняш каналите от ефир+сат . или кабел+сат.
    Ако е така -поредното разочарование от Сони.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от 3d_tv Виж публикацията
    Здравейте и от мен.Дойде време за покупка на нов телевизор.Определено си падам малко фен на марката Sony.От 2-3 дена се ровя из нета и чета това онова,но нещо като че ли специално телевизорите с тази марка не ги хвалят толкова.Sony вече не било Sony като преди и какво ли още не Днес случайно попаднах и на този форум и останах впечатлен от темите за телевизори,които се обсъждат тук ,а и явно има доста компетентни хора.Искам да попитам за мнение относно този модел SONY 3D KDL-46HX750B дали си заслужава парите -като параметри на тв-то или за тези пари има и по-добри предложения.Пиша ,,за тези пари,,защото има и някакво ....850... което е явно по-добро,но то ми идва скъпичко.Ще бъда благодарeн,ако някой изкаже мнение.И...дано съм уцелил правилната тема,защото видях ,че има и такава за избор на тв,но имайки предвид ,че питането ми е за Sony реших да пиша тук.Извинявам се ,ако не е в правилната тема...

    - - - - - - - - - -

    Защото съм нов във форума ли никой не дава мнение по моя въпрос
    Ако искаш да гледаш просто качествена картина и стабилна работа от вградените тунери - SONY е твоя избор. (макар че виж горния пост). Но за да ползваш всички останали функций "глезотийки" ще ти трябва допълнително външно оборудване.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,568
    #487

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от vinchovincho Виж публикацията
    Ако е така -поредното разочарование от Сони.
    .
    Не до това , че е Сони - при всички е така , най-просто казано това е един тунер ,който работи в два режима (кабелен и ефирен) .

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    59
    #488

    Re: Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Тунера е хибриден DVB-C+DVB-T

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    133
    #489

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/


  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    24
    #490

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Здравейте.Имам един по стар TV Sony KDL 26U2000 LCD-цифров.Реших да сканирам ефирните цифрови канали,
    изкара 8бр,но само звук без картина.Чета упътването пише забележка:"Въпреки че този телевизор следва DVB-T спецификациите,съвместимостта му с бъдещи DVB-T цифрови земни сигнали не може да бъде гарантиран.Възможно е някои цифрови функции да не работят в някои държави." .
    Рових настройките,не мога да извадя картина.Някой да знае нещо ?? Благодаря.

  13. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #491

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Проблемът е в тунера.

    Не поддържа MPEG-4----->KDL-26U2000

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    44
    #492

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Здравейте,баща ми има Сони KDL 32W5500 и има проблем с плеъра на ТВ. От флашка през USB се опитва да отвори видео файлове от цифров фотоапарат но не се получава, въпреки че са заснети в поддържан от ТВ формат?(Аз съм с Филипс и при мен тръгват). Снимките ги отваря без проблем, а клипчетата не иска - това проблем с плеъра ли е нещо или така е нормално да прави?
    Благодаря предварително за отделеното време!

  16. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #493

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от sheftura Виж публикацията
    Здравейте,баща ми има Сони KDL 32W5500 и има проблем с плеъра на ТВ. От флашка през USB се опитва да отвори видео файлове от цифров фотоапарат но не се получава, въпреки че са заснети в поддържан от ТВ формат?(Аз съм с Филипс и при мен тръгват). Снимките ги отваря без проблем, а клипчетата не иска - това проблем с плеъра ли е нещо или така е нормално да прави?
    Благодаря предварително за отделеното време!
    Възможно е да е с поддръжка на видео само през DLNA. Пробва ли го с друг видео формат?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    44
    #494

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Възможно е да е с поддръжка на видео само през DLNA. Пробва ли го с друг видео формат?
    Да, тествах всички поддържани формати описани в книжката на ТВ, но не подкара нито един от тях...

  18. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #495

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Ами щом нито един видео формат не се подкарва от USB, значи поддържа видео само през DLNA. Направи update на софтуера, макар да се съмнявам това да промени ситуацията специално за плеъра (модела ако не се лъжа е от 2009 г.).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 33 от 135 ПърваПърва ... 2331323334354383 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  3. Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1539
    Последно: 26-01-14, 16:56
  4. Отговори: 1378
    Последно: 04-05-12, 13:14

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе