Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Sony ?

Гласували
584. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" LCD и по-малко

    18 3.08%
  • 32" LCD

    159 27.23%
  • 37" LCD

    33 5.65%
  • 40" LCD

    218 37.33%
  • 42" LCD

    34 5.82%
  • 46" LCD

    70 11.99%
  • 47" LCD

    3 0.51%
  • 52" LCD

    10 1.71%
  • 55" LCD

    34 5.82%
  • 60" LCD

    3 0.51%
  • 65" LCD

    2 0.34%
Страница 43 от 135 ПърваПърва ... 3341424344455393 ... ПоследноПоследно
Резултати от 631 до 645 от общо 2015
Like Tree155Одобрявам

Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    31
    #631

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Благодаря за мнението ти! Не съм пробвал с оптичния вход на ТВ-то,защото аудио-системата ми няма такъв,а незнам дали има преходници.Logitech -а има само чинчове за вход. Ако знаеш нещо,сподели! ОК!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    2
    #632

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от L1892 Виж публикацията
    W650 е модел от 2013 г, при това скоро появил се на пазара, НХ750 е от 2012 г. Вторият е 3D, което при тази цена навява на мисли за последни (надявам се, не мостри) бройки. W650 няма опция 3D, макар че за 32" по моему това не е недостатък. Има разлика в матриците, съдейки по таблиците от 1-ва страница на темата, виж ги сам - W650 е с панел на AUO, а НХ750 с панел на Samsung, ако не греша.
    Преди няколко дни поразръчках W650, търсейки тв за кухнята и останах доста впечатлен от видяното (коментар 624), допадна ми и вероятно ще го купя по някое време през есента, когато обикновено цените падат.
    Преди всичко благодаря за отговора ти. Прочетох, че Sony са сменили Samsung за панелите, но не отдавам голямо значение на това. По отношение на 3D изобщо не държа на него, поне не и що се отнася за 32' ТВ. W650 определено ми хареса много във всякакъв аспект и най-вероятно ще го купя. Просто останах изненадан, че миналогодишния модел е на същата цена (въпреки 3D) и поставих въпроса, но пък не ми мина през ума, че най-вероятно се отнася за останали мостри (а толкова добре си е написано ограничено количество на линка, които съм дал). Човек цял живот се учи.

    Сега единственото, което ме интересува е струва ли си, да изчакам или едва ли, ще има разлика в ценово отношение на новите 2013 година модели преди края на годината. Защото другия вариант е да отида до Техномаркет или Технополис и веднага да му се радвам. Между другото цената на W650 и в двете вериги е около 1000 лв.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #633

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от pinimanani Виж публикацията
    ...Сега единственото, което ме интересува е струва ли си, да изчакам или едва ли, ще има разлика в ценово отношение на новите 2013 година модели преди края на годината. Защото другия вариант е да отида до Техномаркет или Технополис и веднага да му се радвам. Между другото цената на W650 и в двете вериги е около 1000 лв.
    Това е много труден въпрос с неизвестен отговор. В момента цената е около 1000 лв, като и в двете вериги все още е на промоция, ако не греша. Но това е промоция на нов модел, а обикновено цените падат след няколко месеца. До края на годината вероятно ще се появят и останалите от поредицата, за които стана дума по-горе, W651, 670..., които в масовия случай са с козметични разлики.
    За мен W65х е важен, доколкото е почти единственият 32" със 100 Хц панел, предлаган в момента на пазара (не се интересувам от моделите на Самсунг и не ги коментирам). А и съм го тествал и съм си го нарочил, устройва ме, идеален е за кухнята ни.
    Ти си решавай. Дали цената на този модел ще падне, това едва ли някой може да каже със сигурност, а и да падне, надали ще е с повече от 50-100 лв, не че са малко. Зависи как ще тръгнат продажбите. Моделът е скъп на фона на останалите 32" екрани, а и няма 3Д, което евентуално би отблъснало купувачите и шансовете за спад в цената като че ли се увеличават. От друга страна, може и да бъде задържана до след новата година до към февруари-март и да ги изчистят при следващите ударни промоции, кой да ти каже...
    Самият аз не бих изчаквал, но бюджетът е разпределен за идните месеци, та ще купувам вероятно през периода септември - ноември, но държа да бъда правилно разбран - този коментар е мое лично мнение.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    31
    #634

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Разбрах какъв преходник ми трябва за да включа ТВ-то през оптиката в уредбата ми - http://www.amazon.ca/gp/huc/view.htm...EEHAS324J1%2C1. Само не знам дали и тук ги продават.

  6. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #635

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Днес ходих да си купя MHL кабел(DLC-MB20 ) за телевизора Sony W650 ... добре че се съгласиха да го пробваме .. оказа се че не работи със телефона ми самсунг .. не работи и на Xperia S , тръгна на едно HTC ... трагична работа.Пробвахме и на W805 и там се държеше така. Дано да си оправят бакиите скоро.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    34
    #636

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    ¿ Have W650A 50 Hz?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #637

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    tron99, W65x е различен от W60x, виж таблицата на 1-ва страница.
    Този пост е редактиран от L1892; 14-06-13 в 20:46.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    23
    #638

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Моля ако някой има sony kdl-47w805 да сподели мнение

  11. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    8
    #639

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Някой,който има 42W650 може ли да ми каже как да се настроят настройките на "Картина-> Реално Усещане-> Резолюция и филтър на шума" . Не мога да разбера как е по-добре и какви са разликите при минимум и максимум. Търся инфо, но никъде не намирам.

  12. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #640

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от isojama Виж публикацията
    Някой,който има 42W650 може ли да ми каже как да се настроят настройките на "Картина-> Реално Усещане-> Резолюция и филтър на шума" . Не мога да разбера как е по-добре и какви са разликите при минимум и максимум. Търся инфо, но никъде не намирам.
    Е щом не можеш да разбереш къде и в какво е разликата, защо тогава се интересуваш? Щом реално не я виждаш, защо се тормозиш и я търсиш?

  13. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #641

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Ако не си сигурен какво правиш по-добре го остави на автоматичен режим. Иначе в ръководството има малко инфо.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    21
    #642

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Знае ли се каква ще е матрицата на 24W603A?
    В ТМ ми казаха, че щели да го пускат следващия месец.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    34
    #643

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Review W650A in fullhd.gr

    Black Leve: 0,1 cd/m2

    Contrast Ratio ANSI: 1000:1

    This results seems of a Pannel IPS. Table first post say of W650A have a VA Pannel ¿Is it a wrong?

  17. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #644

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Taзи година лично аз не мога да намеря добър модел ТВ (не само Сони) в средния и малко над средния ценови клас. Очаквах че Сони с тези панели определено ще постигнат доста по високи резултати в сравнение с предните години, но .. уви. Очаквах и 805 да е много добър, но... май ще чакаме следващата година за по-голям ТВ.

  18. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #645

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Наи добре почакаи още поне 10 години....дано до тогава Sony се научат да правят телевизори.....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 43 от 135 ПърваПърва ... 3341424344455393 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  3. Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1539
    Последно: 26-01-14, 16:56
  4. Отговори: 1378
    Последно: 04-05-12, 13:14

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе