Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23
Like Tree1Одобрявам

Въпроси и мнения за SONY KDL-42W650

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #16

    Отговор: Въпроси и мнения за SONY KDL-42W650

    В "Технополис" гаранцията може да се доплати до един месец след покупката, а в "Техномаркет" се доплаща веднага. Поне до скоро беше така. Но най-сигурно, както е казал колегата - проверка на място.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #17

    Отговор: Въпроси и мнения за SONY KDL-42W650

    Цитат Първоначално публикувано от best732 Виж публикацията
    Телевизорът е много добър за парите си и е удароустойчивUMS при мен не се разбира с рутера и постоянно ми блокира порта и не мога да направя връзка с телевизора.Можеш и да си удължиш гаранцията с още една година за около 100-120 лева.
    port.png
    uBoTo одобрява това.

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    6
    #18

    Отговор: Въпроси и мнения за SONY KDL-42W650

    Здравейте, от вчера съм собственик на W650A. Днес с изненада открих, че има и сателитен тунер. Навсякъде в магазините пише, че е само DVB-T/C. Взех го от МЕТРО и се чудя дали те не са вкарали по собствена линия такова Сони, което е предназначено за друга държава и затова има и сателитен тунер. На вашите има ли?

    Ще помоля за кода за вход в сервизното меню. Пробвах със следния, но или не действа за този модел или аз не правя нещо както трябва:
    - изключен телевизор
    - I+
    - 5
    - Vol+
    - Power
    (и вместо в сервизно меню влиза в режим цифрова ефирна телевизия на 5-тия в списъка канал).

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    12
    #19

    Отговор: Въпроси и мнения за SONY KDL-42W650

    И моя има вход за сателит (DVB-S), но наистина не го пишеше никъде, където бях гледал (Интернет, в сайтовете на големите магазини). Какво може да се прави в сервизното меню? Стана ми интересно

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    6
    #20

    Отговор: Въпроси и мнения за SONY KDL-42W650

    Да се види колко часа е работил. И надявам се в сервизното меню да може да се пипа по настройките на MotionFlow, защото са премахнали тази функция от менюто на 6-та серия и тя работи автоматично, без да можеш да я управляваш.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    12
    #21

    Отговор: Въпроси и мнения за SONY KDL-42W650

    Успях да вляза в това "сервизно" меню. На снимката се вижда и какво излиза. Аз лично не мога да разгадая кое за какво точно се отнася.. Но не успях да променя стойности или да видя нещо друго. Ако някой има идеи - да споделя :rolleyes:
    2014-04-28-063.jpg

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    6
    #22

    Отговор: Въпроси и мнения за SONY KDL-42W650

    Това е само първата страница от менюто. И аз успях да вляза. Трябвало да се натискат бутоните бързо.
    Като си вече в менюто с бутона OPTIONS може да сминяш различните страници, а с бутоните от 1 до 6 може да разглеждаш различните опции по страниците и да сменяш техните стойности. Работят като стрелки. Например бутоните 3 и 6 са двойка стрелки (нагоре-надолу). Така работят и 2 и 5, 1 и 4.

    Бутона 0 те хвърля в страницата на фирмуера, но в нея нищо не успях да променя.

    С бутона HOME се излиза.

    Промените се запазват като се натиснат бутоните MUTE+0.

    НЕ ЗАПИСВАЙТЕ СТОЙНОСТИТЕ! ТОВА МОЖЕ ДА БЛОКИРА ВАШИЯ ТЕЛЕВИЗОР!

    Влезнах в сервизното меню само за да потърся навъртените работни часове, но така и не успях да ги намеря. Когато открия ръководство с обяснение на параметрите и техните стойности, тогава бих пипнал нещо, което не може да се управлява през менюто (като MotionFlow, ако може да се контролира).

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    12
    #23

    Отговор: Въпроси и мнения за SONY KDL-42W650

    С две думи, докато не се намери кое за какво е - по-добре да не се пипа нищо

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 24-10-13, 10:10
  2. Въпроси за SONY KDL-40CX520
    От Dimitar01 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 18-01-12, 23:11
  3. Зарядни устройства и батерии - мнения,въпроси и препоръки
    От vencifcl във форум Друга битова техника
    Отговори: 8
    Последно: 24-09-11, 22:27
  4. Сушилня ARISTON TCD G51-мнения и въпроси?
    От nikman във форум Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 03-07-11, 19:36
  5. Хладилници: мнения, въпроси, обсъждане, избор
    От hristoslav2 във форум Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 05-01-10, 20:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе