Страница 39 от 58 ПърваПърва ... 29373839404149 ... ПоследноПоследно
Резултати от 571 до 585 от общо 867
Like Tree115Одобрявам

SONY телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #571

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Аз все още ви се чудя, защо гледате изобщо телевизори в Емаг при наличието на Техно магазините. X8505C е 2800лв. Според вас дали X8509 е 2700лв. и дали изобщо е бил 4029лв. при положение, че знаете разликите при x8505,07,08,09? И като се замислиш дали след 3-4 месеца цената му е паднала с 1300лв.?!
    Напишете в google "КЗК глоби Емаг" и просто четете. Има и доста хора, които се оплакват от гаранционните условия в Емаг (най-често от това, че Емаг не им признава гаранцията).
    Най ми е интересно дали гаранционната карта на 55Х8509С е към Сони или Емаг.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    67
    #572

    Отговор: SONY телевизори 2015

    В Техно магазините работят бавно развиващи хора, които искат да прилапат всичко. За щастие ги има онлайн търговците, иначе тогава ще има високи цени, понеже няма да имат конкуренция. Например Панасоник се предлага само от Технополис и всички тия които искаха СХ800 не успяха да го купят, въпреки огромното желание, понеже дебилите са решили че е скъп и българина няма пари да го купи. А лошото е че все още го няма, и няма кой да го внесе. Конкуренцията е огромна и нищо чудно някой луд продавач консултант да пише глупости, а сигнала да е от Техно... ,а не от клиент. Не вярвайте на всичко което Карлуково пишат. Тия и клиент ще обесят за пари

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    30
    #573

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Здравейте! Бих искал да помоля някой по-запознат да сподели дали старият модел активни очила на Сони ( (TDG-BT400A от 2013 г.) са съвместими с тазгодишните телевизори на компанията от W800C серията или трябва задължително да се закупи скъпият (цена от 120 лева за брой) модел от тази година TDG-BT500A.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #574

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Така малко инфо. Всички 4К серии от тази година използват ето този процесор MediaTek -> MT5890 (ARM Cortex-A17), кодиран под името X-Reality PRО. Сега искам да помоля колегите които са си закупили 2К модели от 2015 да споделят какъв е процесора. Мисля че става с инсталирането на апликация, но може да има и по-лесен начин, някой по-запознат може да каже.
    Благодаря

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    28
    #575

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Здравейте,купихме днес Sony KDL-55807C android.Изтеглих от замунда Исо файл на 3д филм 30 гб,но като го пусна и като гледам(през HDMI) през очилата(на Саaмсунг,уж една технология били както казаха в Технополис като Сони очила) е размазано някакво,иначе пусна ли 3д от Youtube е перфектно.И се чудя дали трябва специални 3д формати да е.
    Edge of tomorrow е филма,който или лаптопа или телевизора е виновен а,иначе този го издокара Pixels ,Виждам ,че снимките долу на торента са със 2ни картини и предположих,че трябва да стане,но при 1вия торент май не е така.Чудя се допълнителни настройки на 3д ли има..от лаптопа ли е..
    И остана да намеря начин да стриймвам от лаптопа към тв-то(не само с HDMI),че през вграденото конектване на Windowsa(10.1)COntected devices не иска да се вържат.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от Zlatin Machanev; 05-11-15 в 19:53.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #576

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Програма за редактиране на списъка с каналите.
    SonyEditor 1.12
    Wolfgang Litzingers SetEditSony
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 05-11-15 в 21:14.
    Zlatin Machanev и kijelmi харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #577

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Zlatin Machanev Виж публикацията
    Здравейте,купихме днес Sony KDL-55807C android.Изтеглих от замунда Исо файл на 3д филм 30 гб,но като го пусна и като гледам(през HDMI) през очилата(на Саaмсунг,уж една технология били както казаха в Технополис като Сони очила) е размазано някакво,иначе пусна ли 3д от Youtube е перфектно.И се чудя дали трябва специални 3д формати да е.
    Edge of tomorrow е филма,който или лаптопа или телевизора е виновен а,иначе този го издокара Pixels ,Виждам ,че снимките долу на торента са със 2ни картини и предположих,че трябва да стане,но при 1вия торент май не е така.Чудя се допълнителни настройки на 3д ли има..от лаптопа ли е..
    И остана да намеря начин да стриймвам от лаптопа към тв-то(не само с HDMI),че през вграденото конектване на Windowsa(10.1)COntected devices не иска да се вържат.

    С очилата на Sony пробва ли?.....с тях не би трябвало да имаш никакъв проблем.....

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    28
    #578

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Явно е от формата на 3д-то.Като е 3d side by side както в долната снимка телевизора включваш 3д-то и според това, което виждаш нагласяш кое от 2те възможни да включиш.Но като дръпна Iso. Блу рей 3d файл(маунтвам с деймон туулс примерно и го включвам с DVd cyberlink) и не е Side by side има нещо,което не знаем :D или телевизора няма как да го гледа този формат,не знам,но пусна ли което и да е side by side е ок. Интересно ми е какви филми 3д гледате и как ги гледате ,чрез лаптоп или нещо друго,какви са файловете и т.н.т (отделно имам да се мъча да го подкарам през wi-fi,но може и да не гаресва лаптопа ми хах,макар че съм го връзвал миналата година към един Lg и беше екстра screen mirror)

  11. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #579

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Аз гледам 3D чрез така нареченото HTPC - тоест сглобил съм си компютър за домашно кино и го ползвам за плеър. Никакъв проблем с каквито и да било формати филми. Гледам чре Медиа плеър и K-lite codec pack. Компютъра е свързан чрез HDMI кабел към рисиивър, а той от своя страна чрез HDMI кабел към телевизора.
    3D се активира по следния начин - пускаш си филма на цял екран, натискаш копчето Action на дистанционното, отиваш на 3D и избираш Side by Side или Up and Over, слагаш очилата и гледаш.
    За да са ти активни очилата, задължително трябва да ти е пуснат Bluetooth на телевизора и самите очила да са регистрирани към него. В книжката им пише как се регистрирват.

    Ако ти се вижда размазано без 3Д, това означава, че програмата смесва филма, а не телевизора. Оправи си настройките на плеъра.
    Zlatin Machanev одобрява това.

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #580

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Какво значение има дали плеъра на компа или самият телевизор ще смесват двата образа в едно? Моя плеър като му пусна от него смесването, телевизора направо си казва, че е детектнал 3д образ и го показва.

  13. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #581

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Ами на него явно не му детектва и точно там му е проблема. Кой знае какви са му настройките... Youtube му работи, но плеъра не, което ме навежда на мисълта, че точно там е проблема.

  14.  
     
  15. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #582

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Човека няма проблем със смесването. както виждате той пише че на рипнати филми (side by side и Up and Over) се вижда добре, Проблема му е с ISO-то. Но точно на този филм като го гледах ми се наложи да разменя кой кадър да е първи (ляв или десен) - от настройките на телевизора. И всичко си дойде на мястото.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    28
    #583

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Какви са тези настройки за кадър..кой да е първи(ляв или десен) (принципно като настройки още нищо не съм настройвал,тв-то е на 2 дена :D (една вметка - PIP от къде пускате? Тук пише от бутона Otions,който моето дистанционно няма,но от стария Сони Бравиа го има и като го натисна OPtions отваря Action Menu,а там няма нищо такова)
    Този пост е редактиран от Zlatin Machanev; 07-11-15 в 22:19.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #584

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 08-11-15 в 16:22.
    Zlatin Machanev одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    28
    #585

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Мерси

    - - - - - - - - - -

    Сони support ми отговориха,че края на декември щели да пускат ъпдейт и тогава телевизора щял да има PIP хах
    Този пост е редактиран от Zlatin Machanev; 08-11-15 в 21:23.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 39 от 58 ПърваПърва ... 29373839404149 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  2. LG телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 467
    Последно: 02-01-16, 08:02
  3. Panasonic телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 677
    Последно: 02-01-16, 07:49
  4. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе