Страница 107 от 110 ПърваПърва ... 5797105106107108109 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,591 до 1,605 от общо 1644
Like Tree328Одобрявам

SONY телевизори 2016

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    9
    #1591

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Здравейте, на всички! По какво се разпознава дали една опаковка е отваряна или не? Предстои ми покупка на телевизор сони и не искам да се набутвам с работил телевизор.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #1592

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Haй-лecнo мoжeтe дa paзбepeтe дaли e бил мocтpa и e paбoтил пo cлeднoтo:
    - пpи пъpвo пoдĸapвaнe нa TB в нaчaлoтo имa нacтpoйĸa в ĸoятo мy ce зaдaвa cтpaнa и ΠИH!!! (aĸo нe я видите, ceщaйтe ce)
    - бaтepиитe ca винaги в диcтaнциoннoтo aĸo e бил мocтpa. И плиĸa c инcтpyĸциитe e paзĸъcaн зa дa извaдят бaтepиитe oт тaм.
    Hяĸoи пo paзyмни ĸoнcyлтaнти пoлзвaт eднo и cъщo диcтaнциoннo зa вcичĸи мocтpи - нacтpoйвaт тeлeвизopa oт бyтoнитe нa нeгo и тaĸa нe пoлзвaт диcтaнциoнoтo - или дpyгo диcтaнциoннo извaдeнo oт пpeдxoдeн мoдeл. Πopaди тoвa, плиĸa ocтaвa нepaзпeчaтaн.
    - ĸaтo видитe ĸaшoнa oт ĸoйтo гo вaдят - глeдaйтe дa нямa двoйнo тиĸco (т.e. дa e бил вaдeн, a пocлe пpибиpaн oбpaтнo).
    Кашоните на някои модели имат пластмасови ръкохватки с щипки -там няма как да забележите, освен ако не откриете вътре счупени бели панели полистирен с които се предпазва телевизора.
    - пo cтoйĸaтa и рамката мy - дaли имa cлeди oт пpъcти, бъpcaнo c пapцaлчe, a тaĸивa винaги ocтaвaт пpи мocтpитe, (някои модели имат залепено фолио по рамката и гърба)
    - c пpoвepĸa в cepвизнoтo мeню нa тeлeвизopa, нo тoвa мoжe дa нaпpaвитe caмo y дoмa cи. Ha ĸoнcyлтaнтитe e зaбpaнeнo дa гo пpaвят.


    Android TV - бъгове и проблеми
    https://community.sony.co.uk/t5/andr...s/td-p/2040020
    https://community.sony.co.uk/t5/andr...s/td-p/1949079
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 19-12-16 в 22:21.
    Onlineboy одобрява това.

  4. Member
    Тук е от
    May 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    472
    #1593

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от sa6o_p Виж публикацията
    Здравейте, някой знае ли дали 3D очилата от стария модел w829b стават за w80c.
    Цитат Първоначално публикувано от Сидеров Виж публикацията
    Ако са активни ще станат. До колкото знам някои модели на Сони в една серия от 2014 бяха както с пасивно така и активно 3D.
    Не, няма да станат.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    41
    #1594

    Отговор: SONY телевизори 2016


  6. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #1595

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от chavi Виж публикацията
    Не, няма да станат.
    Очилата за посочения модел са TDG-BT500A, поправи ме ако греша, което значи че стават?

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    6
    #1596

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Здравейте ,закупих си Smart TV Sony KDL-32WD757 ,но не мога да разбера ,как да си инсталирам допълнителни приложения освен вградените.Имам само Opera Store ,а там не мога да открия приложението на Bulsatcom Fusion. Искам също, ако е възможно да си инсталирам и Kodi ,но нямам google play и до колкото знам не може да се сложи.Ще се радвам, ако ми обясните как да си слагам допълнителни приложения освен вградените. Опитах и с флашка да кача APK файла ,но след това телевизора не го вижда.Благодаря ви предварително.

  8.  
     
  9. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #1597

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от gako Виж публикацията
    Здравейте ,закупих си Smart TV Sony KDL-32WD757 ,но не мога да разбера ,как да си инсталирам допълнителни приложения освен вградените.Имам само Opera Store ,а там не мога да открия приложението на Bulsatcom Fusion. Искам също, ако е възможно да си инсталирам и Kodi ,но нямам google play и до колкото знам не може да се сложи.Ще се радвам, ако ми обясните как да си слагам допълнителни приложения освен вградените. Опитах и с флашка да кача APK файла ,но след това телевизора не го вижда.Благодаря ви предварително.
    Колега, объркал си телевизора. На конкретния модел могат да се инсталират приложения само от опера магазина. Посочените от теб не са достъпни.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    72
    #1598

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Здpaвeйтe ĸoлeги, Имaм cлeдния пpoблeм. Дo пpeди няĸoлĸo дeнa cи вĸлючвax външeн xapд и вcичĸo cи бeшe oĸ.
    Peшиx дa фopмaтиpaм xapдa зa дa cи зaпиcвaм пpeдaвaния и cлeд фopмaт нa xapдa ми излизa cъoбщeниe, чe в UЅВ e вĸлючeнo ycтpoйcтвo c виcoĸ paзxoд нa eнepгия и мe ĸapa дa гo изĸлючa.
    Интepecнoтo e, чe пpeди фopмaтa xapдa ce вĸлючвaшe и cи глeдax филми a ceгa ми ĸaзвa, чe нe мoжe ? Hяĸoй имaл ли e пoдoбeн пpoблeм и aĸo дa ĸaĸ гo e peшил. Teлeвизopa e Ѕоnу КD-55Х8005С. Блa

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #1599

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Amazon Video app now available on Sony Android TVs internationally - FlatpanelsHD

    Цитат Първоначално публикувано от gako Виж публикацията
    Здравейте ,закупих си Smart TV Sony KDL-32WD757 ,но не мога да разбера ,как да си инсталирам допълнителни приложения освен вградените.Имам само Opera Store ,а там не мога да открия приложението на Bulsatcom Fusion. Искам също, ако е възможно да си инсталирам и Kodi ,но нямам google play и до колкото знам не може да се сложи.Ще се радвам, ако ми обясните как да си слагам допълнителни приложения освен вградените. Опитах и с флашка да кача APK файла ,но след това телевизора не го вижда.Благодаря ви предварително.
    gako
    Преди да се купи нещо, се пита....тук, консултанта в магазина или се тества на място.
    Твоят модел се води само SmartTV, и няма Android OS - поради това не може да инсталираш желаното от теб. Миналогодишният W755/756C има Android OS
    https://store.donanimhaber.com/04/4d...2663aba482.JPG
    https://store.donanimhaber.com/5e/4a...1f8dfc45bc.jpg

    Цитат Първоначално публикувано от donko Виж публикацията
    Здpaвeйтe ĸoлeги, Имaм cлeдния пpoблeм. Дo пpeди няĸoлĸo дeнa cи вĸлючвax външeн xapд и вcичĸo cи бeшe oĸ.
    Peшиx дa фopмaтиpaм xapдa зa дa cи зaпиcвaм пpeдaвaния и cлeд фopмaт нa xapдa ми излизa cъoбщeниe, чe в UЅВ e вĸлючeнo ycтpoйcтвo c виcoĸ paзxoд нa eнepгия и мe ĸapa дa гo изĸлючa.
    Интepecнoтo e, чe пpeди фopмaтa xapдa ce вĸлючвaшe и cи глeдax филми a ceгa ми ĸaзвa, чe нe мoжe ? Hяĸoй имaл ли e пoдoбeн пpoблeм и aĸo дa ĸaĸ гo e peшил. Teлeвизopa e Ѕоnу КD-55Х8005С. Блa
    Провери дали няма проблем с кабела на харда - да е повреден и окъсява и от там да товари ТВ

    хмм сходен проблем
    http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:22596:467#467
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-12-16 в 19:27.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    59
    #1600

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Здравейте, колеги, не знам дали е за тук, но днес закупих китайски 3д очила за Сони 50W805C за 29 лв 2 чифта и работят, гледах клипче в youtube, но не мога да преценя дали с тези на самсунг https://www.technomarket.bg/aksesoar...02-xc-09127238 картината ще е по добра, дали някой има наблюдения или мнение. Ако кажете, че от Самсунга ще извадят по добра картина, утре мога да ги върна тези.
    (по външен вид са едни и същи)

    Благодаря
    Този пост е редактиран от djoni1; 21-12-16 в 19:22.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #1601

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Едва ли някой е пробвал двата вида , за да даде мнение, но силно ме съмнява изобщо да имат бройки от модела на Самсунг ...

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    9
    #1602

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Здравейте, имам телевизор Sony 55W807C, като пусна филм от външен харддиск на тъмните сцени светлината се усилва и в същия момент намалява, което е малко дразнещо. В режим на гледане тв го няма . Пробвах с различни настройки от менюто и установих, че при спиране на функцията "допълнително усилване на контраста" всичко е ОК. Интересува ме това проблем в телевизора ли е ?

  16. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #1603

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от bazel Виж публикацията
    Здравейте, имам телевизор Sony 55W807C, като пусна филм от външен харддиск на тъмните сцени светлината се усилва и в същия момент намалява, което е малко дразнещо. В режим на гледане тв го няма . Пробвах с различни настройки от менюто и установих, че при спиране на функцията "допълнително усилване на контраста" всичко е ОК. Интересува ме това проблем в телевизора ли е ?
    Не е проблем на телевизора,правилно си изключил допълнителното усилване на контраста,не го включвай никога...
    stensy одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    93
    #1604

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Здравейте, някой знае ли дали и как мога да свържа sony w807c с harmon kardon onyx studio.

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #1605

    Отговор: SONY телевизори 2016

    За съжаление няма да стане. :
    The Sony XBR75X850C TV will only work with HID, HOGP, 3DSP, and SPP Bluetooth profiles. The TV will not work with A2DP and AVRCP Bluetooth profiles.
    Същите профили се поддържат и от твоя тв. Сонито - HID, HOGP, 3DSP, and SPP , Оникса - A2DP and AVRCP
    3DSP - протокола отговарящ за 3д очилата.
    HID - протокола отговарящ за безжичните клавиатури ,мишки и други подобни.
    HOGP - протокол, като HID
    SPP - протокол , емулиращ серийна връзка, по принцип се използва за сервизни функции

    Протоколите поддържани от нашите телевизори НЕ поддържат никакво аудио през блутут.
    Сега погледнах в сайта на Сони, профилите поддържани от ZD9 -

    • Версия 4.1 HID (свързаност на мишка/клавиатура)/HOGP (свързаност на устройството с ниско потребление на енергия)/3DSP(3D ОЧИЛА)/SPP(сериен профил на порта)



    Според мен, Христослав може съвсем спокойно да напише в първите постове - Телевизорите Сони Не поддържат аудио през блутут
    Този пост е редактиран от TUISTERa; 25-12-16 в 09:37.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на климатик 2016 г.
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3492
    Последно: 01-01-17, 17:50
  2. Квалификации Евро 2016
    От iihtiandar във форум Спорт
    Отговори: 9
    Последно: 10-06-16, 08:03
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Отговори: 0
    Последно: 25-10-10, 11:26
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе