Страница 50 от 75 ПърваПърва ... 40484950515260 ... ПоследноПоследно
Резултати от 736 до 750 от общо 1112
Like Tree240Одобрявам

SONY телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #736

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Малко уточнение относно твърдението ми за бъгавия софтуер - установих, че въпросните бутони работят и може да се променят настройките при hdmi сигнала, когато е изключено устройството подавщо сигнала, т.е. ако искам да сменя режима на картината трябва да изкюлча приемника на булсата или да спра ps4 и тогава ми ги отворя въпроните меюта. Това се получи, след ъпдейт на софтуера преди малко /страно решение, ако така е замислено, но поне разбрах как да влизам във въпросните настройки/.
    Този пост е редактиран от kajos; 16-06-17 в 02:02.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    47
    #737
    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Виж в неговите настройки (на МАГ-а) има нещо сбъркано - направи го да подава един и същ сигнал за всички канали - 720p/1080i/1080p . Вероятно сега е на някаква автоматична или да подава според резолюцията/параметрите на гледания канал.
    Привет,

    Разговарях с доставчика. По негова препоръка влезнах в менюто с настройките на видеото на самия приемник и промених 1080i-50 на 1080p-50.
    Засега не се променя режимът на картината. Единствено се чудя дали имамразлика в качеството на картината. Ще тествам.
    Мога да отбележа, че като включа телевизора ми изписва следното "Режим нулиране на картината Вкл.".
    Мисля си дали да не нулирам настройките на картината. Явно има някакви настройки, защото телевизорът е бил мостра.

    Edit: след 20-тина мин гледане отново се появи същото.
    Този пост е редактиран от aHTOHu; 16-06-17 в 11:37.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #738

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Върни заводските настройки.
    Кой е този доставчик? Не предлага ли модули с карта?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    47
    #739

    Отговор: SONY телевизори 2017

    TiVi. Софийски доставчик. Доста добър доставчик с огромен брой канали. Само с приемник работят. Алтернативите за град Пловдив са N3 или Близо, мисля си, че имат най-качествена Тв с модули.

    Извинявам се за глупавия въпрос, но връщането на заводските настройки откъде се прави? Това, което аз направих беше през бутон Action да влезна в меню Картина и след това в допълнителните настройки дадох нулиране. Ефект нямаше. Изключително досадно става това.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #740

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от aHTOHu Виж публикацията
    Привет,

    Разговарях с доставчика. По негова препоръка влезнах в менюто с настройките на видеото на самия приемник и промених 1080i-50 на 1080p-50.
    Засега не се променя режимът на картината. Единствено се чудя дали имамразлика в качеството на картината. Ще тествам.
    Мога да отбележа, че като включа телевизора ми изписва следното "Режим нулиране на картината Вкл.".
    Мисля си дали да не нулирам настройките на картината. Явно има някакви настройки, защото телевизорът е бил мостра.

    Edit: след 20-тина мин гледане отново се появи същото.
    Да не си в магазинен режим ?
    botev4o одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    47
    #741

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Привет,

    и аз да попитам същия въпрос: Да не би да съм? Как мога да разбера и това?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #742

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Настройки>системни предпочитания>>настройки за режим магазин>демо режим>изкл. и режим нулиране на картината>изкл.
    svetlio1 и valter1968 харесват това.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #743

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от aHTOHu Виж публикацията
    TiVi. Софийски доставчик. Доста добър доставчик с огромен брой канали. Само с приемник работят. Алтернативите за град Пловдив са N3 или Близо, мисля си, че имат най-качествена Тв с модули.
    ТиВи имат възможност за работа с КОДИ, така ще спестиш допълнителното устройство и ще гледаш направо на телевизора. На сайта им има информация, също така и в бг форума за коди.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #744

    Отговор: SONY телевизори 2017


  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #745

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Тия поляци всеки път ме хвърлят в тих ужас с ужасните снимки в ревютата им

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #746

    Отговор: SONY телевизори 2017

    За какъв чеп ми е гугъл плей бутон на дистанционното?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    47
    #747

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от TUISTERa Виж публикацията
    ТиВи имат възможност за работа с КОДИ, така ще спестиш допълнителното устройство и ще гледаш направо на телевизора. На сайта им има информация, също така и в бг форума за коди.
    Привет,

    така е, да. Но като качество картината отстъпва. По-важното за мен, което наистина изключих в един момент беше, че вариантът с карта е най-добър за качество на картината, а аз минах на вариант с приемник. Не знам дали е толкова осезаема разликата, ако някой е правил сравнение да сподели. Лично на мен ми е интересно.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #748

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от TUISTERa Виж публикацията
    За какъв чеп ми е гугъл плей бутон на дистанционното?
    Е, още един чеп като Нетфликс бутона , вместо да сложат два-три "празни" бутона, които да си програмираме според нуждите ... май само Панасоник се усетиха и сложиха такъв "празен" бутон ...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    111
    #749

    Отговор: SONY телевизори 2017

    На моето ТВ бяха вързани едновременно и приемник и карта и установих че картината през СА модула е много по добра от тази с приемника.Не може и да става база за сравнение.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    47
    #750

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Здравей,

    мога ли да попитам какви бяха двата доставчика? Не че е толкова важно, защото същественото е, че има действително разлика.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 50 от 75 ПърваПърва ... 40484950515260 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 17:45
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Отговори: 0
    Последно: 25-10-10, 11:26
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе